Majin And The Forsaken Kingdom | X360 Thread

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
درود !
Majin_and_the_Forsaken_Kingdom.jpg

یک بازی جدید و خلاقانه از شرکت نسباتاً خوش سابقه ی Game Republic که بزودی منتشر میشه .
شما در نقش Tepue پسری جوان قرار میگیرید که با یک غول بزرگ به نام Majin دوست میشود ، این 2 در این راه ماجراهایی طی میکنند و .... :d

*در بازی پازل ها و معمّاهای بسیاری وجود دارد .
*گرافیک بازی به سبک Cell-Shade است .
*Tepue(شخصیّت اصلی ) قادر به جادو با چوب مخصوص خود خواهد بود .
* بازی دارای مود Co-Op نخواهد بود .
*سیستم مبارزات بازی مانند عناوین دیگر این سبک (The Last Guardian , ICO , Shadow Of Collosus ) هست ، البته کمی بیشتر !
*در بازی مقداری پلتفورمر و همکاری تیمی نیز وجود دارد .
*در بازی باس فایت های متنوعی وجود دارد که شکست هر کدام از آن ها لذّت خاصّی دارد.
*همچنین سیستم جذّاب Quick Time Event نیز وجود دارد .
*در بازی کمی هم اِلِمان های مخفی کاری وجود دارد .
*شما میتوانید با زدن دکمه LT به Majin (غول ) دستور بدهید که مثلاً ، غذا بخورد ، دشمن را بزند ، منتظر بماند ، دنبالش بیاید .

اطّلاعات بازی رو میتونید ببینید :

Developer: Game Republic

Publisher: Namco Bandai

Release Date: 23 November

Genre: Action-Advenure, Puzzle

Box Arts

اسکرین شات ها :

با توجّه به وعده های سازنده و عکس ها و تریلر ، میتوانیم شاهد یک بازی جذّاب و سرگرم کننده نیز ، باشیم .

همچنین بازی در اولّین نقد خودش از Game Informer نمره ی خوب 8 رو گرفت .

پ.ن: دموی بازی روی Xbox Live هست ، 280 مگابایت .

موفق باشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Bayonetta

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
خُب بازی هم چند روزی هست لِیک شده . دوستانی که گرفتن بیان یه توضیحی راجع به بازی بدن و اینکه قفل AP 2.5 هم روی بازی هست ؟!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بازی از اکثره سایتهای معتبر 7/10 گرفته
ایراداتی هم که بهش وارد کردن مهمترینشون
یکنواخت شدنه رونده بازی هست ، کم عمق بودنه حرکات ، روابطه اصلی هیچگاه آشکار نمیشوند
البته نکاته مثبش هم میتونن اینا باشن:
معماهای جالب و درگیر کننده ، افکتهای سمعی و بصریه بسیار زیبا ، و باس فایتهای هیجان انگیز

با این تفاسیر نظره شخصیه من اینه که تجربه کردنش خالی از لطف نیست

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
معماهای جالب و درگیر کننده ، افکتهای سمعی و بصریه بسیار زیبا ، و باس فایتهای هیجان انگیز

موارد اول و سوم کافیست برای جذابیت :d هرچند دومی هم خیلی میتونه مهم باشه در جذب گیمر . کلا فکر کنم گیم پلی خوبی داشته باشه

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من یه 15 20 دقیقه ای بازی کردم ! جالب بود . منتها یه سوال ! کسانی که این بازی رو کردن حجمش همین قدر بود ؟ خیلی عجیبه حجم بازی برای اینیستال 2.2 هستش !!!!!! یعنی پایین ترین بازی فایتینگ مثل KOF XIII هم حداقل 3 رو داشت ! مشکل از دیسک من که نیست انشاله :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
براي اجراي بازي بايد حتما lt باشه ؟؟

خیر
امروز نزدیک 2 ساعت بازی کردم خوبه . احتمالا جلوتر بریم بهتر هم میشه فقط این یارو غوله مثل بچه های 2 3 ساله میمونه با این یارو پسرم اصلا حال نمیکنم واقعا زشت و ضایع تشریف داره :dمیتونست کاراکتر بهتری جای پسره قرار بدن

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
من نیم ساعتی بازی کردم ولی نمیدونم چرا اصلا کشش نداره و آدم را به ادامه بازی ترغیب نمیکنه .

نمیدونم الان تو این نیم ساعت به کجای بازی رسیدی اما ابتدای بازی روند کندی داره بری جلو بهتر میشه .
" گر صبر کنی این بازی قابل تحمل میشود "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر