Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
آقا گیمپلی بازی چطوره؟ تکراری نمیشه؟!

اصلاً بزرگترین دلیل ضعف بازی از دید من البته، تکراری شدنشه
اگه اغراق نباشه اوالانچ . لقمه ای بزرگ تر از دهنش برداشته
در کل کلسیون استاندارد ها رو پیاده کردن. البته پیاده سازی شون همتایان زیادی داره اما خب به نظرم همین دلیل خیلی تکراریش کرده

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
سلام
بچه ها ببخشید من نسخه fitgirl رو نصب کردم.ولی اجرا نمیشه..کرکش باید بکنیم تازه؟کرک اصلا منتشر نشد براش درسته؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام
بچه ها ببخشید من نسخه fitgirl رو نصب کردم.ولی اجرا نمیشه..کرکش باید بکنیم تازه؟کرک اصلا منتشر نشد براش درسته؟
بازی هنوز کرک نشده و فعلا اجرا نمیشه مگر اینکه اورجینال تهیه کنید و یا اینکه برای انتشار کرک صبور باشید

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
امان از منتقد های جو گیر. بازی اصلا حقش 7 نیست. جوش خیلی خاصه. تا اونجایی که من پیش رفتم بازی خوب بوده. گیم پلی بازی سنگینه. چه مبارزاتش چه رانندگیش. البته مبارزه تن به تنش یه ذره آدم حس می کنه آسون باشه ولی خب بتمنم همچین سخت نبود که بیایم از این ایراد بگیریم. در کل به نظرم Give it a shot. نمره من 8 تا 8.5.
چنتا Screenshot از نسخه PS4

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
دوست عزیز بازی خطیه یا محیط بازه ؟ خط داستانی به خصوصی داره ؟

بازی Open world. خیلی هم بزرگه. خط داستانی بازی هم فک نکنم چیز خارق العاده ای باشه ولی کشش های خودشو داره. بیشتر جو خشن و دیوانه وار دنیای بازی رو می تونم یه عامل یونیک بدونم که جذابیتش واقعا زیاده.

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
امروز بلاخره بازی رو تموم کردم و باید بگم یکی از هنری ترین Open World هایی بود که تا حالا بازی کردم. گرافیک شاهکار به همراه طراحی محیط های خارقالعاده و حس سنگینی و جو تنهایی بازی و یک محیط عظیم که شما رو تو خودش با صد ها موجود وحشی رها کرده. اقیانوس های عظیمی که و فقط ازشون صد ها مرجان ها غول پیکر خشک شده باقی مونده و صحرا ها و دره ها و پل های عظیم نابود شده که همه شون تک تک با جزییات کار شدن و روی طراحی همه لوکیشن ها ساعت ها وقت گذاشته شده. بار ها از ادامه بازی منصرف شدم و فقط به منظره های خیره کننده ای که بازی مداوم جلو رویم قرار میزاشت خیره میشدم. نو پردازی فوقالعاده بازی در ایجاد چنین اتمسفر سنگین و آخرالزمانی نقش داشته به نظرم و از همه جهت فوق العاده کار شده. تک تک افکت ها دارای حجم هستن از بافت های طراحی شن و ماسه که همه به صورت سه بعدی طراحی شدن گرفته تا افکت دود که به جرات میگم تو این بازی حرف اول رو میزنه. حتی سنگ ریزه ها سه بعدی طراحی شدن وقتی با ماشین روی اونها حرکت میکنید به اطراف پاشیده میشن! اینا رو گفتم تا بدونید با چه شاهکار گرافیکی و پر جزییاتی طرف هستید! اما خب این همه اش نیست. به عنوان مثال Draw Distance بازی باور نکردنیه! و روی این نسل اولین باره چنین دور نمای پر جزییاتی رو شاهد بودم. بازی با این همه جزییات فوق العاده نرم و عالی اجرا میشه و اغلب ۳۰ فریم هست. چرخش روز و شب به بازی زیبایی خاصی بخشیده و عجیبه که محیط با این همه وسعت خیلی خیلی کم براتون تکراری میشه. چون علاوه و بر کمپ های زیادی که دشمنان در جای جای محیط بازی زدن, شما رو چه برای به دست اوردن آب و یا برای به دست آوردن SCARP (که برای آپگرید قطعات ماشین و قدرت جسمانی خودتون) استفاده میشه وادار به حمله به این کمپ ها میکنه. یکی از قسمت های بازی که فوق العاده زیبا کار شده و نشان دهنده قدرت سازندگان Avalanche Studios رو نشون میده طوفان شن هست! وقتی دارید با خیال آسوده در محیط بازی رانندگی میکنید ناگهان یار شما که اغلب پشت ماشینتون نشسته و اماده به خدمت هست فریاد میزنه که : طوفان داره میاد! و از اینجاست که گیم پلی بازی کاملا تغییر میکنه. اگه به عقبتون نگاه کنید متوجه میشید توده عظیمی از شن و هوا تیره با رعد برق به سرعت داره بهتون نزدیک میشه وقتی طوفان بهتون میرسه هوا ابتدا قرمز و سپس تیره میشه و محیط بازی کاملا دستخوش تغییر میشه, رعد برق های عظیم که به زمین برخورد میکنن شما را وادار میکنه سریعا به یک پناهگاه برید! تو این شرایط اگه از ماشین خودتون پیاده بشید میتونید فیزیک فوق العاده بازی رو ببینید. طوفان هر چیزی در اطراف هست رو در هوا معلق کرده و با سرعت به اطراف میکوبه که ممکنه این قطعات به شما هم برخورد کنن. در کل بخش فیزیک بازی هم جای حرفی باقی نمیزاره.

چندین عکس از نسخه PS4 گرفتم برای درک بهتر گرافیک هنری پر جزییات بازی دیدنشون خالی از لطف نیست.

کیفیت خود بازی از تصاویر بهتر است:

در کل میشه گفت گرافیک بازی و جزییات اون یک شاهکار در نسل هشتم هست. البته بازی نمرات کمی گرفته بنابراین طبیعی هست که خیلی ها سمتش نرفتن. داستان بازی میتونست خیلی بهتر روایت بشه همچنین میشد مبارزات تن به تن بازی بهتر طراحی بشه ولی در نوع خودش خوبه و میشه چشم پوشی کرد. بخش اصلی بازی Racing اون هست. شما میتونید ماشین خودتون رو انتخاب کنید و از موتور و بدنه تا قدرت و Armor و ....رو آپگرید کنید و برای هر قسمتی آپگرید های مختلفی وجود داره و این بخش تا انتهای بازی لذت بخش خواهد بود. مبارزات ماشین ها خوب طراحی شده. شما میتونید با زدن نیترو یا Boost سرعت ماشین رو چند ثانیه افزایش بدید تا از حریف جلو بیافتید و سپس با ضربه به بقل اون رو به اطراف جاده پرت کنید. روش های مختلفی تو قسمت مبارزات ماشین وجود داره که میتونید حریف رو نابود کنید. بعضی از مواقع دشمنان روی ماشین شما Jump میکنن و شما میتونید با شلیک ساتگان مغزشون رو متلاشی کنید! میشه به قسمت مبارزات ماشین ها با اینکه کمبود هایی هم داره به چشم خوب نگاه کرد. باک ماشین شما بعد از یه مدت خیلی طولانی گاز دادن کم کم خالی میشه و نیاز به سوخت داره. خوشبختانه تو هر کمپی حد اقل یک پیت گازوئیل پیدا میشه و از این نظر کمبودی نخواهید داشت. بخش مبارزات هم خوب طراحی شده و انیمشین دشمنان در سطح خوبی قرار داره ولی اگه شخصیت قدرت ها و سلامتی خودتون رو آپگرید کنید مبارزات کمی آسون مشه. به غیر از کمپ های کوچک دشمنان منطقه های بزرگتری در بازی وجود دارند که توسط دشمنان تصرف شده و گرفتن و پاکسازی انها خیلی سخت تر از کمپ های معمولی هست. این مناطق یا قلعه های دشمنان توسط یه دروازه محکم و با چندین برج موشک انداز و محافظان اسنایپر نگهبانی میشه با نابود محافظان و از بین بردن تانکر های حامل سوخت میتوانید پایگاه دشمن را از کار بیاندازید و در انتها باید با Boss اون پایگاه یا دشمنان قوی تر مبارزه کنید در پایان پایگاه به دست شما و افراد شما خواهد افتاد. گرفتن پایگاه های بازی خوب طراحی شده و باعث از بین رفتن یک نواختی گیم پلی میشود. فراموش نکنید اینجا یک دنیای نابود شده و بی رحم جلو پای شما قرار داره و شما باید تلاش کنید زنده بمانید و داستان بازی را پیش ببرید. داستان بازی به صورت ماموریت با علامت سبز رنگ در نقشه مشخص میشه و ماموریت های جانبی با آیکون خاکستری مشخص هستن.

در نهایت من به Mad Max نمره 8.5 میدم و به کسایی که طرفدار سبک های آخرالزمانی و Racing Action Adventure ‍ هستن شدیدا پیشنهاد میکنم بازی رو امتحان کنند. شاید بازی از نگاه داستانی چیز تازه ای نداشته باشه اما از لحاظ محیط هنری و اتمسفر حاکم بر بازی و گیم پلی خوب میتونه ساعت ها شما رو سرگرم کنه. آخرین تلاش تیم Avalanche Studios پس از Just Cause 2 به ثمر نشسته و اونا تونستن یک محیط آخرالزمانی و به فنا رفته رو به بهترین شکل میکنن طراحی کنن و بهش عمق ببخشن. بدون شک این محیط عظیم دارای ایراداتی هست ولی میتونیم با توجه به جو هنری و اتمسفر حاکم در بازی از این ایرادات چشم پوشی کنیم و برای اولین بار چنین بازی با چنین سبک رو تجربه کنیم. این اولین تجربه Avalanche Studios در سبک آخرالزمانی بود و سوال آخر اینکه Avalanche موفق شده به خوبی این محیط اخرالزمانی رو پیاده ساز بکنه؟ جواب بله هست.

موفق باشید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به این زودیا منتظر نباش دوست عزیز ،
اگه امکانش رو داری بازی رو بخر یا تکی یا اشتراکی ،
شاید تا اخر این هفته کرک منتشر شد شاید تا 3 ماه دیگه نه !

کرک شد الانم دارم بازی می کنم:d

بچه مردم رو تو خرج می ندازی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر