Multi Platform Mad Max

بازی MAD MAX به نمایش درآمد سبک باز یاخر زمانی هست
hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/...71413_2800.mp4

full hd:
http://video.gamespotcdn.com/d8/gsc/..._071413_hd.mov

یه جوری بود!
yahoo_4.gif
یه خورده هم شبیه RAGE بود.

پ.ن: چه بلایی سر Just cause 3 اومد؟
yahoo_7.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
این Corepack عالیه!
بازی رو فشرده کرده گذاشته فقط 4.4 گیگ :D
میخواستم MGS بزنم رو دی ال گفتم اینو گذاشته امشبو اینو بگیریم! جالبه همه چیزم Untoched ـه و دست نخوردس حتی ویدئو ها و زبونای بازی :|
تا فردا هم احتمالا MGS ـو میزاره اگه اونم اینقدر خوب فشرده کنه عالیه، لینکای خود سایتشم خیلی پر سرعتو عالیه کلا دمشون گرم :D

توی تاپیک مشکلات ریپک بازی از Fitgirl با لینک مستقیم گذاشتم. خواستی اون رو دان کن. تک لینک هم هست. حجمش هم 4.5 گیگه فقط.

یه نکته: اینطور ریپک ها حجم زیادی از رم و CPU رو اشغال میکنن. نصبش بیشتر از سه ساعت طول بکشه به سیستم ضربه میزنه. تجربه اش رو دارم.

آوارت هم عوض شده اصلا نشناختمت:))

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با افتخار اعلام میکنم که این بازی از قبل اسپویل شده به واسطه 500 دقیقه گیم پلی تریلر ، که به واسطه WB عرضه میشه ، و Draw Distance ـش 2 متره ، و تو کنسول با اینکه کلا جزییات آنچنانی ای نداره افت فریم داره ، پایرت میکنم ! ;) سازنده ها یکم باید واقعا از CD Project Red یاد بگیرن ، عدم استفاده از DRM فوق العاده بهینه بودن بازی ، عرضه DLC رایگان (کاری ندارم که DLC ها زیاد محتوی نداشت) ، ارائه یه بازی که واقعا به نظرم با اینکه دانگرید زیادی داشت اما باز هم فضای بسیار گسترده و زیبا و متنوع داشت ، این از WB که یه پچ نمیتونه بده ، اون از Bethesda که سر F4 گفتن گرافیک ضعیفه و رنگین کمونه ، میگه همینه که هست ، میخوای بخر نمیخوای نخر !!!! واقعا افتضاح شده....
خوب از بس این قفل بد قلق کرک میشه و دوستان هم نه اسکرین شات نه چیزی گفتن ما زیر قولمون زدیم و خریدمش بالاخره ، اسکرین شات و توضیحات تا 20 دقیقه دیگه که بازی رو نصب و اجرا کنم قرار میدم انشاالله.

7uac_ss.jpg

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
این Corepack عالیه!
میخواستم MGS بزنم رو دی ال گفتم اینو گذاشته امشبو اینو بگیریم! جالبه همه چیزم Untoched ـه و دست نخوردس حتی ویدئو ها و زبونای بازی :|
تا فردا هم احتمالا MGS ـو میزاره اگه اونم اینقدر خوب فشرده کنه عالیه، لینکای خود سایتشم خیلی پر سرعتو عالیه کلا دمشون گرم :D
من فایلا ی MGS رو دیدم همشون از دم ARC ـن (ته فشردگی :D) از سرت بیرونش کن اینقدر فشرده شدن که اصا فک نکنم ریپک کنن :D ....

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
Mad Max - Max Graphics Settomgs PC Screenshots

خوب یه سری اسکرین شات از اول بازی ، منو ، تنظیمات گرافیکی در رزولوشن 1080*1920 قرار میدم ، تنظیمات گرافیکی در بالاترین حد هستند ، Motion Blur رو خاموش کردم چون از قابلیتش خودش نمیاد تصویر رو تار میکنه :d
از نظر پرفورمنس که خیلی خیلی عالیه ، بازی به نظرم از فیزیک بسیار بهره میبره اما بسیار بهینه ، گرافیک بازی خیلی خوبه ، اون Draw Distance هم تا حد قابل قبولی نسبت به تریلر های پخش شده کنسول تو PC بهتره واقعا ، گیم پلی به نظرم جذابه ، اولشم نمیتونم بگم خسته کننده یا نه ، اما قشنگه ، سیستم مبارزاتشم دلپذیره ...
در کل بازی خوبی هست به نظرم داستان هم باید جذاب باشه ، جلو تر برم نظر راحت تر میدم .

رد پا تو شن خیلی خوب طراحی شده ، واقعا طبیعی و جالبه ;)

از این اسکرین شات خیلی خوشم اومد ، زیبا شده!:x

فیزیک حرکت این سگ هم خیلی خیلی خوبه به نظرم از سگ توی Fallout 4 به نظرم بهتر راه میره :d

MGS V رو هم گرفتم ، هنوز دانلود نکردم ، اونم تو تاپیکش انشاالله اسکرین شات قرار میدم ;)

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
عزیز دستت درد نکنه ولی لطفا توی اسپویلر بزار آدم با گوشی که میاد هی باید اسکرول کنه کسایی دارن بازی میکنن نیازی به دیدن ندارن ولی با این کار فعلی شما همه مجبورن ببینن عکسا رو
در ضمن دوستان بازی سر جمع چند تا اسلحه سرد داره چیزی نتونستم گیر بیارم توی سایتای خارجی

Sent from my HTC using Tapatalk

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
این Corepack عالیه!

عزیز نصب کردی یه ندا بده بیبینیم چقد زمان میبره لامصب خیلی به صرفه هست:d یه سوال نمیشه اینو با یه سیستمه فسیل:d نصب کرد وبعدش فایلای نصبیشو با هارد اکسترنال به سیستم انتقال داد :-/؟ (واسه جلوگیری از آسیب به سیستم)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
عزیز نصب کردی یه ندا بده بیبینیم چقد زمان میبره لامصب خیلی به صرفه هست:d یه سوال نمیشه اینو با یه سیستمه فسیل:d نصب کرد وبعدش فایلای نصبیشو با هارد اکسترنال به سیستم انتقال داد :-/؟ (واسه جلوگیری از آسیب به سیستم)

تو سایتشون نوشتن با یه 4 هسته ای یک ساعت زمان میبره.
اسیبی هم نمیرسونه کافیه وقتی داره نصب میشه کار خاصی با سیستم نکنی.

- - -ویرایش - - -

آقا انجین بازی چی هست؟؟؟؟
انجین بهبود یافته بازی jusr cause 2 که ساخته شده به دست خود اعضا avalanche

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
خوب یه سری اسکرین شات از اول بازی ، منو ، تنظیمات گرافیکی در رزولوشن 1080*1920 قرار میدم ، تنظیمات گرافیکی در بالاترین حد هستند ، Motion Blur رو خاموش کردم چون از قابلیتش خودش نمیاد تصویر رو تار میکنه :d
از نظر پرفورمنس که خیلی خیلی عالیه ، بازی به نظرم از فیزیک بسیار بهره میبره اما بسیار بهینه ، گرافیک بازی خیلی خوبه ، اون Draw Distance هم تا حد قابل قبولی نسبت به تریلر های پخش شده کنسول تو PC بهتره واقعا ، گیم پلی به نظرم جذابه ، اولشم نمیتونم بگم خسته کننده یا نه ، اما قشنگه ، سیستم مبارزاتشم دلپذیره ...
در کل بازی خوبی هست به نظرم داستان هم باید جذاب باشه ، جلو تر برم نظر راحت تر میدم .

رد پا تو شن خیلی خوب طراحی شده ، واقعا طبیعی و جالبه ;)

از این اسکرین شات خیلی خوشم اومد ، زیبا شده!:x

فیزیک حرکت این سگ هم خیلی خیلی خوبه به نظرم از سگ توی Fallout 4 به نظرم بهتر راه میره :d
MGS V رو هم گرفتم ، هنوز دانلود نکردم ، اونم تو تاپیکش انشاالله اسکرین شات قرار میدم ;)

قبول کن با این سیک و سیاق بازی ها اصلا نمیشه به کسی بازی رو توصیه کرد.(مگه اینکه در حد W3 باشه) ولی خب امیدوارم از Mad max هم خوشت بیاد. من که خوشم اومد. بعد یه مدتی سیستم مبارزات و ماموریت ها یه مقدار کسل کننده میشه ولی در کل به قیمتش می ارزه.

عزیز نصب کردی یه ندا بده بیبینیم چقد زمان میبره لامصب خیلی به صرفه هست
yahoo_4.gif
یه سوال نمیشه اینو با یه سیستمه فسیل
yahoo_4.gif
نصب کرد وبعدش فایلای نصبیشو با هارد اکسترنال به سیستم انتقال داد
yahoo_7.gif
؟ (واسه جلوگیری از آسیب به سیستم)

من نسخه ی Fitgirl رو روی سیستم دوستم با CPU 4 هسته ای و 8 گیگ رم نصب کردم (حجمش با Corerepack یکیه). 2 ساعت و 20 دقیقه طول کشید.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
آقا مطمئنی انجینش همینه چون در این صورت باید گرافیک بازی خیلی ضعیف میشه که
من فکر کردم انجین rage باشه؟؟؟!!!

انجین rage اسمش id tech هست که اختصاصی bethesda , id software هست و هیچ ربطی این دوتا بازی به هم ندارن.انجین این شرکت کاملا ارتقا پیدا کرده و گرافیک خوبی هم داره.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
برادر ناراحت نشو ولی من همه انجین ها رو میشناسم فقط فکر کردم این نوع رنگ آمیزی و گرافیک و شاید گیم پلی به انجین rage بیشتر میاد

نه باو ناراحت چیه.فن بیانم اینطوریه.
بله خب بازی شباهتهای زیادی به Rage داره .

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
قبول کن با این سیک و سیاق بازی ها اصلا نمیشه به کسی بازی رو توصیه کرد.(مگه اینکه در حد W3 باشه) ولی خب امیدوارم از Mad max هم خوشت بیاد. من که خوشم اومد. بعد یه مدتی سیستم مبارزات و ماموریت ها یه مقدار کسل کننده میشه ولی در کل به قیمتش می ارزه.

من نسخه ی Fitgirl رو روی سیستم دوستم با CPU 4 هسته ای و 8 گیگ رم نصب کردم (حجمش با Corerepack یکیه). 2 ساعت و 20 دقیقه طول کشید.
اقا این نسخه های کم حجم رو از کجا بگیریم؟

آخرین ویرایش:

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
کسی لینک درست حسابی از fitgirl نداره؟

- - -ویرایش - - -

شما از کجا دانلود کردید؟ تورنت سرعتش کمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر