Mad Hatter نیز به لیست دشمنان Batman اضافه شد

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
Batman_arkham_origins_mad_hatter.jpg

درود

Mad Hatter نیز به لیست دشمنان Batman در Batman: Arkham Origins اضافه شد . این تاییدیه در مجله این ماه OXM صورت گرفت

این موضوع توسط کاربر سایت Photobucket به نام rileywhite97 اعلام شده است . عکس منتشر شده نشان دهنده Batman است که گلوی Mad Hatter را گرفته است

Hatter برای اولین بار در Batman: Arkham City معرفی شد اما نقش بسیار کمی در بازی بر عهده داشت .

Batman Arkham Origins در ماه اکتبر برای PS3, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

منبع خبر

سپاس و بدرود

آخرین ویرایش:

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
بی صبرانه منتظر این بازیم. مطمئنا یه بازی ـه بزرگ دیگه از WB رو شاهدیم. شخصیت جوکر هم که تو E3 نشون دادند برگشته بزرگترین سوپرایز بود برای این بازی.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
با اضافه شدن Villains به بازی مشکلی ندارم اما این یارو یکی از مضخرف (مزخرف؟ :D) ترین دشمنای بتمنه.
درکل امیدوارم Warner M روند پیشرفت راک استیدی رو خراب نکنه:D

ONE 2 Last

کاربر سایت
Jul 13, 2013
1
نام
Hos3in
این شاهکار واسه کنسولای نسل بعد تایید نشده؟

این شاهکار گرافیکش در حد نسل بعد و حتی آخرای نسل فعلی هم نیست !
با اینکه واقعا فن بتمن هستیم و بیشتر 10 بار arkham city رو تموم کردیم و هرچی secret و تروفی داشت مالوندیم(اینو گفتم نگید نوب ! :|:d) لی واقعا من بر این باورم که این نسخه به هیچ وجه نمیتونه موفقیت های نسخه قبل رو تکرار کنه !

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
چیزی من از گیم پلی این بازی دیدم(game spot) دیدم نشون پتانسیل بسیار بالایی برای متای بالای 90 داره حداقل گیم پلی که فوق العاده بود و گرافیک هم واسه اخر نسل قابل قبول

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
با توجه به چیزایی که ازش دیدم عمرن در حد Arkham City نمیتونه موفق بشه ، چون پیشرفت AC نسبت به AA خیلی بیشتر از AO نسبت به AC بوده . به نظرم این خیلی شبیه به همین Arkham City ـه ... متا در بهترین حالت : 85 :d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر