Lost Planet: Extreme Condition

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این بازی 35 اچیومنت به ارزش1000 امتیاز داره که 23 تا از اونا مخفی هست
گرفتن کامل اچیومنت ها بی نهایت سخته و کمتر کسی تا حالا تونسته از این بازی 1000 امتیاز بیاره من با زحمت تونستم 950 امتیاز بیارم که واقعا یکی از افتخارات من تو بازی ها هست!!!

1. Mission 01 Cleared
10 points
طریقه بدست اوردن:کافیه ماموریت شماره یک رو تموم کنید.

2. "EARTH" Explorer
10 points
طریقه بدست اوردن:شما باید سکه هایی رو که 5 تا هستن و حروف earth رو تشکیل میده پیدا کنید این سکه ها جاهای مختلف نقشه هستن و اگه یکیشو جا بزارین ممکنه نتونید برگردید و اونو بردارید و مجبور بشید ماموریت رو از اول شروع کنید خوشبختانه بعد از تموم کردن بازی میتونید هر ماموریتی رو که بخواهید دوباره انتخاب کنید و سکه هارو پیدا کنید.
این لینک جای سکه هارو به صورت تصویری نشون میده و برای گرفتن سکه ها کافیه بهشون شلیک کنید
http://guides.gamepressure.com/lostplanetextremecondition/guide.asp?ID=1974

3. Worm Hunter
50 points
طریقه بدست اوردن:کافیه تو لول 3 یکی از اون کرمهای غول پیکر رو بکشید. برای کشتن کرمها کافیه که 12 تا t-eng رو که روی بدن کرمها هست منفجر کنید 6تا رو هر طرف کرم
البته باید اینکارو سریع انجام بدین چون t-eng ها بعد از مدتی دوباره درست میشن و باید از اول کارو شروع کنید به نظر من قبل از شروع جنگ تا اونجا که میتونید انرژی جمع کنید و فشنگ هم به مقدار کافی بردارید و وقتی که موفق شدید کرم رو بکشید برای گرفتن اچیومنت باید مرحله رو تموم کنید

4. Moth Hunter
50 points
طریقه بدست اوردن:کافیه تو لول 5 اون پروانه غول پیکر رو بکشید و ماموریت رو تموم کنید تا اچیومنت رو بگیرید.

پ.ن:شما اگه بازی رو قبلا تموم کردین و اچیومنت هاشو نگرفتین خیلی راحت میتونین الان به لول مربوطه برین و امتیاز رو بدست بیارین
ادامه اچیومنت هارو بزودی میزارم:love:

آخرین ویرایش:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
درست است.بجای تصاویر اخطار کپی رایت X360Achievments را می بینم که نوشته این عکسها از این سایت برداشته شده اند.
اگر ممکن است هر چه سریعتر تصاویر را درست کنید.

آخرین ویرایش:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
راستش منم نمیدونم مشکل چیه عکس هارو از سایت X360Achievments برداشتم ولی نمیدونم چرا مشکل داره

اگه کسی میدونه مشکل چیه و چطوری حل میشه بگه

اشکان جان شما از کجا عکسهارو میاری؟ شما اپلود میکنی؟ اپلود کردن خیلی وقت گیره!

پ.ن:اگه عکسها خیلی مشکل داره میشه حذفشون کرد چون عکسها فقط واسه قشنگیه و مطالب مهم هستن!

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
راستش منم نمیدونم مشکل چیه عکس هارو از سایت X360Achievments برداشتم ولی نمیدونم چرا مشکل داره

پ.ن:اگه عکسها خیلی مشکل داره میشه حذفشون کرد چون عکسها فقط واسه قشنگیه و مطالب مهم هستن!

نه اتفاقا به نظر من عكس ها خيلي مهمه خواهشا حذفش نكنيد

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان

از سایت achieve360points نمی شه عکسی رو برداشت چون این سایت اجازه نمی ده پهنای باندشونو دیگران اشغال کنن.
من خودم عکس ها رو از خود سایت xbox برداشتم! البته این بشرطیه که خود طرف اون اچیومنت ها رو باز کرده باشه یا کسی رو بشناسه که همه اونارو باز کرده باشه. در غیر این صورت شما به راحتی می تونی عکس ها رو در سایت www.xbox360achievements.org پیدا کنید و لینک بدید.

شما خیلی راحت می تونی توی ادیتور اون A در گوشه سمت چپ ادیتور را بزنی و سپس عکس های مورد نظر را بکشی بندازی تو ادیتور.

در ضمن محمد جان بهتر بود به همون شیوه من می نوشتی یعنی یه پست بزنی و به همون شکلی که من نوشته بودم تعداد و درجه سختی اچیومنت ها رو معین کنی و بعد پشت سرش به معرفی اچیومنت ها می پرداختی.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
در اینکه نوشته هاتون عالی است شکی نیست ولی ظاهرا شما نمی دانستید شیوه کار تاپیکهای این زیر انجمن چگونه است.در ابتدای Achievment Guide تصویری از Box-Shot بازی می گذاریم و به ترتیب معرفی اچیومنت ها ، شکلک های انها را در کنارشان قرار می دهیم.نمونه کار در سایر تاپیک ها است.

یک نمونه اصلی برای کار شما می تواند این چنین باشد ( البته با ترجمه راهنما ) :
http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=19487

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
راستش من میخواستم مثل بقیه اچیومنت هارو لیست کنم و معنی کنم که دیدم وقت تلف کردنه اخه لیست اچیومنت هارو خیلی جاها میتونید ببینید و هر کسی که یکذره زبان بلد باشه راحت میتونه منظور اونو بفهمه ولی بدست اوردن اچیومنت کار هر کس نیست و اون مهمه واسه همین من اینجا فقط روش بدست اوردن رو توضیح میدم!

-------------------------------------------------------
با تموم کردن هر مرحله شما یه اچیومنت برای تموم کردن اون مرحله میگیرید و اگه سکه های مخفی رو که اسم چیزی هست پیدا کنید یه اچیومنت هم واسه اون میگیرید

11 اچیومنت برای تموم کردن مراحل میگیرید و 11 اچیومنت برای جمع کردن سکه ها که ارزش کلی اونها 350 امتیاز میشه

با تموم کردن بازی شما به راحتی این 350 امتیاز رو میگیرین البته به شرطی که سکه هارو جا نزارین!
-------------------------------------------------------
1YCLiGJhbC8wFQQcXFBRGEQzL2FjaC8wL0QAAAAA5+fn+r+UgA==.jpg

Extreme Soldier
150 points
طریقه بدست اوردن:باید تمام مراحل رو روی لول extreme تموم کنید!
این یکی از سخت ترین اچیومنت های بازیه که کار هر کسی نیست بدست اوردنش اگه میخواید بدونید چقدر بازی کن هستید این بهترین راه برای فهمیدنش ولی اگه نتونستید زیاد ناراحت نشید چون خیلی ها نتونستن این اچیومنت رو بگیرن!
تو این لول جون شما با سرعت بیشتری کم میشه و دشمن ها خیلی قویتر و باهوش تر میشن و تعدادشون هم زیادتر میشه!

سرعت عمل خیلی مهمه و بدست اوردن انرژی هم مهمترین نکته بازیه برای شروع مرحله یک شما تا اونجا که میتونید انرژی جمع کنید و خودتونو به غول اخر مرحله یک برسونید فقط چند نکته رو در نظر بگیرید قبل از ورود به مکان اخر شاتگان رو بدست بگیرید و انرژی تونم نباید از 1800 کمتر باشه و فشنگ هم باندازه کافی داشته باشید و وارد بشید

از سوختن خسته نشید و سعی کنید دائم در حرکت باشید و به دشمنان که در حال چرخش به شما نزدیک میشن شلیک کنید و وقتی افتادن به سرعت تو شکمشون شلیک کنید نباید تیر خطا بره و اگه یه ضربه بخورید دیگه به سختی بتونید بلند بشید !

اگه تونستید مرحله یک رو رد کنید میتونید امیدوار باشید که اچیومنت رو بدست میارید اگه نتونستید بازی رو کنار بزارید و قید این اچیومنت رو بزنید!(اگه فشار خون دارید یا قلبتون ضعیفه اصلا سعی نکنید که این اچیومنت رو بگیرین هر بلایی که سرتون بیاد من مسئول نیستم !)

اگه کسی تونست غول اول رو رد کنه بگه تا برای بقیه غولها کمکش کنم
---------------------------------------------------
ادامه دارد...

آخرین ویرایش:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
حالا میخوام اچیومنت های انلاین رو طریقه بدست اوردنشو بهتون بگم
این بازی کلا به نظر من برای بازی انلاین طراحی شده و منوهای انلاینش واقعا کامله و خود بازی هم خیلی جذاب و سریع و درگیر کننده هست اسلحه ها و رباتها واقعا تو مولتیپلیر لذت بخشه و هر کس که میتونه انلاین بازی کنه حتما این بازی رو باید امتحان کنه و من قول میدم پشیمون نمیشه!
-----------------------------------------------------
14CLiGJhbC8xCxsDG1tTVkQzL2FjaC8wLzFFAAAAAOfn5-iqWyo=.jpg

Elimination Medal
30 points
طریقه بدست اوردن:باید 10 بار تو تیم برنده Elimination باشیم . گرفتن این اچیومنت راحته کافیه شما تو تیم برنده باشی و احتمال برنده شدن 50 درصد هست و خیلی زود میشه این اچیومنت رو گرفت

1YCLiGJhbC8yCxsDG1tTVkQzL2FjaC8wLzFGAAAAAOfn5-qLUp8=.jpg

Conqueror Medal
30 points
طریقه بدست اوردن:باید 10 بار تو تیم برنده باشیم که بیشترین پستهارو تسخیر میکنه . اینم راحته چون کافیه شما تو تیم برنده باشی
1oCLiGJhbC9ECBsDG1tTVkQzL2FjaC8wLzIwAAAAAOfn5-ngY2o=.jpg

Hunting Medal
30 points
طریقه بدست اوردن:باید 10 بار فراری رو بکشید . این بازی به این صورته که ینفر فراریه تو نقشه و بقیه باید اون یه نفرو بکشن قبل از اینکه زمان تموم بشه این بازی خیلی هیجان داره و البته یکم سخته ولی اگه شانس بیارید بقیه فراری رو میکشن و شما هم اچیومنت رو میگیرین
1oCLiGJhbC8wCxsDG1tTVkQzL2FjaC8wLzFEAAAAAOfn5-lKo7k=.jpg

Ace Medal
30 points
طریقه بدست اوردن:باید 10 بار برنده میدان باشید یعنی بیشتر از بقیه امتیاز بیارین این کار واقعا سخته چون خیلی ها تو این بازی واردن و اول شدن بین اونا خیلی مشکله ولی یه راه اسونتر هم داره اونم اینه که خودتون host بشین و یه بازی دو نفره رو شروع کنید و اینطوری شانس برنده شدنتون 50 درصد میشه;)
----------------------------------------------------
0ICLiGJhbC9BCBsDG1tTVkQzL2FjaC8wLzI1AAAAAOfn5-+DebU=.jpg

Head Hunter
50 points
طریقه بدست اوردن:باید 50 نفر رو head shot کنید. اینکار واقعا سخته و البته لذت بخش کسانی که head shot کردن رو دوست دارن عاشق این بازی میشن چون واقعا احساس یه تک تیرانداز رو به ادم القا میکنه شما باید جایی که تو دید نباشه مخفی بشید و بیحرکت باشید و بقیه رو زیر نظر داشته باشید و باید با یک تیر کارو تموم کنید چون اگه اشتباه کنید جاتون لو میره و سریع کشته میشید و البته مواظب بقیه تک تیراندازها باید باشید خلاصه گم واقعا هیجان داره (الان که دارم اینارو میگم بدجوری حوس کردم که دوباره این بازی رو بکنم )
---------------------------------------------------
0YCLiGJhbC9ACBsDG1tTVkQzL2FjaC8wLzI0AAAAAOfn5-5jgSY=.jpg

Chain Killer
50 points
طریقه بدست اوردن:10 نفرو باید بکشیم بدون اینکه کشته بشیم! این دیگه اخرشه خیلی سخته مخصوصا با پینگهای ما واقعا نشدنیه ولی یه کلک رو من خودم کشف کردم بهترین راه اینه که برید جایی که یه وسیله زیر برف مخفی شده و کنار وسیله بشینید با اینکار دیگه کسی نمیتونه شمارو ببینه و شما میتونید با یه اسلحه دور زن بقیه رو به تیر غیب دچار کنید ولی نباید تیر خطی بزنید چون لو میرید و البته باید شانس بیارید کسی نیاد وسیله رو از زیر برف در بیاره چون شمارو اون زیر میبینه!!!
------------------------------------------------
ادامه دارد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر