Lost Planet Colonies در انحصار PS3...تاریخ انتشار Gears of War 2 و Gears of War 3

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
به نقل از انجمن Surfer Girl اعلام شده عنوان Gears of War 2 برای سال 2008 و عنوان Gears of War 3 برای سال 2010 بعد از اتمام تمام عناوین انحصاری و غیر انحصاری به صورت اتمام نهایی بازی های کنسول منتشر خواهد شد!

gearsofwar3_2.jpg

در لیست نهایی آپدیت شده منتشرشده از سوی Capcom عنوان Lost Planet Colonies فقط برای PS3 تایید شده است و بدین جهت میتوان این عنوان را در انحصار کنسول PS3 دانست ( شاید Capcom میخواد طرفداران معترض خودش رو به کنسول PS3 و دوران طلایی برگردونه!)
خاطر نشان میکنم عنوان Lost Planet Colonies نسخه بعدی Lost Planet میباشد که در گذشته کم و بیش در مورد وجود این عنوان بحث شده بود.

137.jpg

PlayStation 3
- Bionic Commando
- Lost Planet Colonies
- Lost Planet: Extreme Condition
- Moto GP 08
- Resident Evil 5
- Street Fighter 4

Xbox 360
- Bionic Commando
- Black Cloud
- Moto GP 08
- Resident Evil 5
- Street Fighter 4"

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شاد میشیم Gears Of War 2 سال 2008 بیاد............
تا ببینیم چه شود ...........................
این Lost Planet فکر کنم مثل XBOX360 بشه که ابتدا در انحصار 360 بود اما بعد برای PC و بزودی هم برای PS3

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
حالا این وب سایت معتبره؟!

وب سایت نیست امین جان این یک انجمن خبر های به اصطلاح زیر زمینی هست که به نما Surfer Girl معروف شده این گروه در وبلاگ شخصی خودشون با توجه به نفوذ بسیار بالایی که در بین سازنده های بازی داران اطلاعات خوبی رو برای گیمرها به صورت کاملا صحیح منتشر میکنن نمونه های بارز این امر همون اوایل خبر ساخت Farcry 2 قبل از اعلام رسمی از سوی این انجمن اعلام شده بود یا همین جدیدا خبر ساخت COD5 یا خیلی عنوان های دیگه که من به شخصه واقعا براش ارزش قائل هستم و با اطمینان اخباز این گروه رو قبول دارم شما رو نمیدونم ;)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
gow2با unreal engine4باشه فوق العاده است واقعا لازمه اميدوارم تعجيل در ساخت باعث خرابي بازي نشه عجيبه epicهيچ وقت تاريخ دقيق عرضه رو نميگفت چي شده حالا پيش بيني ميكنه.
lost planetهم واقعا كار خوبي بود از capcomچون صداي هواداران ps3داشت در ميومد.
ولي من معتقدم نبايد بازي كه يك نسخش روي يك كنسول اومده نسخه ي بعدش روي يك كنسوله ديگه بياد چون واقعا هواداران يك كنسول رو از ادامه و فهميدن بيشتر در مورد داستان منع ميكنه.

halo_best_game

کاربر سایت
Oct 4, 2007
56
عنوان Gears of War 3 برای سال 2010 بعد از اتمام تمام عناوین انحصاری و غیر انحصاری به صورت اتمام نهایی بازی های کنسول منتشر خواهد شد!
منظورشون اینه که این عنوان به پایان میرسه یا باید منتظره نسله بعدیه xbox باشیم ؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
عنوان Gears of War 3 برای سال 2010 بعد از اتمام تمام عناوین انحصاری و غیر انحصاری به صورت اتمام نهایی بازی های کنسول منتشر خواهد شد!
منظورشون اینه که این عنوان به پایان میرسه یا باید منتظره نسله بعدیه xbox باشیم ؟

به این جمله زیاد توجه نکنید منظورش این بوده عنوان G 3 عنوان نهایی این نسل XBOX خواهد بود به این جمله با سیاست های بازی کمی شک دارم!

gta_iv_360

کاربر سایت
Nov 27, 2007
58
نام
امير
اينطوري كه بوش مياد ps3 داره از xbox360 سبقت ميگيره ولي خدا كنه اين خبر lost planet درست نباشه اگه درست باشه خيلي حالگيريه:confused:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
وب سایت نیست امین جان این یک انجمن خبر های به اصطلاح زیر زمینی هست که به نما Surfer Girl معروف شده این گروه در وبلاگ شخصی خودشون با توجه به نفوذ بسیار بالایی که در بین سازنده های بازی داران اطلاعات خوبی رو برای گیمرها به صورت کاملا صحیح منتشر میکنن نمونه های بارز این امر همون اوایل خبر ساخت Farcry 2 قبل از اعلام رسمی از سوی این انجمن اعلام شده بود یا همین جدیدا خبر ساخت COD5 یا خیلی عنوان های دیگه که من به شخصه واقعا براش ارزش قائل هستم و با اطمینان اخباز این گروه رو قبول دارم شما رو نمیدونم
اينو فکر کنم هر کسی میتونست حدس بزنه که سری بعدی اين بازيها حتماً در کاره ، پس کاره شاقه ای نکرده که گفته.
اين suffer girl بعضی از خبراش درست از آب در نمياد يعنی فقط شايعه پراکنی میکنه برای جذب بازديد کنندهای بيشتر ، اين خبرش يه جورايی بو داره.
مثلاً بعضی چيز هارو به صورت کاملاً اتفاقی میگه ، بعضی هاش درست از آب در مياد بعضی هاشم نه
مثلاً جالبش اينجاست که امده گفته gears of war 3 سال 2010 عرضه میشه
خوب اگه يه نفر يه مقدار فکر کنه متوجه میشه اين بازی که اين قدر طرفدار داره مطمئناً سری های بعدی هم براش در نظر گرفته میشه
مثلاً وقتی gow2 سال 2008 بياد خوب شمارش 3 اش يا 2009 مياد يا 2010 ديگه حالا اين کاره خيلی مهمی کرده؟
وب سایت نیست امین جان این یک انجمن خبر های به اصطلاح زیر زمینی هست که به نما Surfer Girl معروف شده این گروه در وبلاگ شخصی خودشون با توجه به نفوذ بسیار بالایی که در بین سازنده های بازی داران
فکر نکنم اينجوری باشه ، هروقت يه خبر درستو حسابی ازش درز پيدا کرد اونوقته که میشه بهش اطمينان کرد نه اين که بياد بگه cod5 يا farcray 2 قراره ساخته بشه
خوب اينو عمه منم میدونست که سری بعدی اينا حتماً ساخته میشه

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
با unreal engine4باشه فوق العاده است واقعا لازمه اميدوارم تعجيل در ساخت باعث خرابي بازي نشه عجيبه epicهيچ وقت تاريخ دقيق عرضه رو نميگفت چي شده حالا پيش بيني ميكنه.
بیبین حالا حالا ها UE3 روی بورس میمونه...GOW3 هم با UE3 میاد اگه در کار باشه...

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
لیست نهایی آپدیت شده منتشرشده از سوی Capcom عنوان Lost Planet Colonies فقط برای PS3 تایید شده است و بدین جهت میتوان این عنوان را در انحصار کنسول PS3 دانست
قربونت, یکی به اینا بگه دوباره رو pc پورت نکنن همون دستپخت قبلیشونو تموم نکردیم.
بیبین حالا حالا ها UE3 روی بورس میمونه...GOW3 هم با UE3 میاد اگه در کار باشه...
فکر نکنم, مارک همون 2005 گفته بود که UE4 میاد, البته تا حالا که نیومده ولی تا GOW3 یه چند سالی مونده.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
قربونت, یکی به اینا بگه دوباره رو pc پورت نکنن همون دستپخت قبلیشونو تموم نکردیم.

فکر نکنم, مارک همون 2005 گفته بود که UE4 میاد, البته تا حالا که نیومده ولی تا GOW3 یه چند سالی مونده.

اقا این UE3 حالا حالا ها پتانسیل داره:D
در ضمن الاف نیستن که هر سال انجین بسازن! مثلا همین UE3 3-4 سال بعد از UE2 اومده...
اگرم روزی یه UE4 ساخته بشه قطعا روی کنسول های فعلی نیستش;)
ممکنه گرافیک GOW2-GOW3 کمی بهتر بشه که این بر میگرده به این که مثلا چند تا افکت به UE3 اضافه کنن...

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا این UE3 حالا حالا ها پتانسیل داره:D
در ضمن الاف نیستن که هر سال انجین بسازن! مثلا همین UE3 3-4 سال بعد از UE2 اومده...
مگه یه ساله تا gears of war 2 بیاد میشه چند سال .
اگرم روزی یه UE4 سخته بشه قطعا روی کنسول های فعلی نیستش;)
شایدم بود نباید اینقدر مطمئن بود .
ممکنه گرافیک GOW2-GOW3 کمی بهتر بشه که این بر میگرده به این که مثلا چند تا افکت به UE3 اضافه کنن...

حالا اونم ممکنه :biggrin1: کمی بهتر باشه در حد ممکن . شاید خیلی بیشتر بود ؟!

در اخر بگم یادم نمیاد یه چند روز پیش بود تو خود این سایت که یکی از مسئولان epic گفته بود gears of war در برابر gears of war2 حرفی برای گفتن نخواهد داشت حالا خبر ساخته شدنش با ue4 هم بود !

اینم بگم منم مطمئن نیستم تا زمانی که خود سازنده بگه و یه مهره تائید بخوره .

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شایدم بود نباید اینقدر مطمئن بود .
امكانش نيست يعني خيلي كمه ، چون Unreal Engine 4 از Shader Model4 و‌DirectX10 پشتيباني ميكنه. درحالي كه چيپ گرافيكي كنسول هاي نسل حاضر يعني PS3 و X360 بر مبناي Shader Model3 و DirectX9 ساخته شده.
الان احتمالا ميگي:
خوب با UE4 ميسازن ، اما مثل Crysis كه موتورش بر پايه DirectX10 اما از DirectX9 هم پشتيباني ميكني ميسازن.
خوب سازنده ها مريض نيستن و وقتشونم از سر راه نيوردن كه يه موتور قوي تر بسازن اما نتونن از تمام قدرتش استفاده كنن.
يادمه Cliffy B در يكي از مصاحبه هاش گفته بود كه GoW فقط يك سوم قدرت UE3 رو روي X360 به نمايش ميذاره.
اين يعني همين موتور براي نسخه بعدي هم كافيه و صد التبه سازنده ها ميتونن خيلي راحت امكانات موتور رو ارتقا بدن.
يه موتور الكي كه ساخته نميشه ، بلكه زمان و هزينه بسيار بالايي بر ميداره و سازنده ها ميخوان تا بيشترين حد ممكن از همون موتور استفاده بشه تا هزينه ساخت با سود بسيار بالايي جبران شه.
مثلا خيلي ها ميگن Double Agent با موتور Unreal 3 است اما اينطور نيست بلكه Double Agent از ورژن ارتقا يافته موتور Unreal2 به نام Unreal 2.5 استفاده ميكنه.
به نقل از انجمن Surfer Girl اعلام شده عنوان Gears of War 2 برای سال 2008 و عنوان Gears of War 3 برای سال 2010 بعد از اتمام تمام عناوین انحصاری و غیر انحصاری به صورت اتمام نهایی بازی های کنسول منتشر خواهد شد!
كلا از خبرهاي بي سر و ته خيلي بدم مياد.
هر سايت و انجمني كه نشد منبع.
من اون خبر رو خوندم ، اصلا معلوم نيست كي اين حرف رو زده.
خبر بايد از يه منبع معتبر با ذكر دليل و نام كسي كه حرف رو زده باشه.
اين خبر دقيقا مثل اين ميمونه كه من بيام اينجا الان بدون هيچ منطقي" بگم MGS4 براي X360 مياد" بعد مثلا يه نفر اين خبر رو به عربي ترجمه كنه.
ما ها فكر ميكنيم هر سايتي يه منبع خيلي معتبر.
به نظر من كه Surfer Girl بيشتر منبع پراكنده كردن شايعات بي اساس در اكثر مواقع تا يه انجمن معتبر.

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
به هر حال شایعه اینطوریه که اپیک هر 3 نسخه را برای 360 می سازه. پس همون حرف محمد رضا درست درمیاد که از UE4 استفاده نمی شه. اما UE4 تا یه ساله دیگه می تونه بیاد مگه اینکه سازنده ها دلیلی برای عدم عرضه داشته باشند که این دلیل می تونه کنسول های فعلی باشه.
فکر کنم 2007 بود که سونی سر بهینه کردن موتور برای ps3 با اپیک همکاری کرد. اصولا ساختن موتور یه چیزه, بهینه کردنش واسه کنسول یه دنگ وفنگ دیگست که خودش وقت می بره. فکر کنم تا یوبی بیاد UE4 واسه wii2 بهینه کنه, بشه 2020.:cheesygri
این وسط pc میشه گوشت قوربونی.

پ.ن-1: خوب یه کاری کنن GOW3 واسه pc با UE4 بدن بیرون, هر وقت Ue4 واسه کنسولا بهینه شد, واسه اونا هم بدن بیرون, ما که نمی تونیم معطل شیم.:cheesygri
پ.ن-2: یادم میاد پارسال همین موقع ها بود که یه ترد تو انجمن های epicgames باز شده بود که در مورد ارتباط GOW2 و UE4 بحث می شد. آخرش خود مارک رین با این جمله " closing this silliness" تردو قفل کرده بود. :cheesygri

كلا از خبرهاي بي سر و ته خيلي بدم مياد.
هر سايت و انجمني كه نشد منبع.
من اون خبر رو خوندم ، اصلا معلوم نيست كي اين حرف رو زده.
خبر بايد از يه منبع معتبر با ذكر دليل و نام كسي كه حرف رو زده باشه.
اين خبر دقيقا مثل اين ميمونه كه من بيام اينجا الان بدون هيچ منطقي" بگم MGS4 براي X360 مياد" بعد مثلا يه نفر اين خبر رو به عربي ترجمه كنه.
ما ها فكر ميكنيم هر سايتي يه منبع خيلي معتبر.
به نظر من كه Surfer Girl بيشتر منبع پراكنده كردن شايعات بي اساس در اكثر مواقع تا يه انجمن معتبر.
بنظرم اگه بخای منتظر صنعت باشی, خیلی دیر خبرا بهت میرسه. حتی یکی از نکات جالب این شایعات اینه که آدمه بیشتر کنجکاو می کنه. این صاحبان صنعتم اینقدر طولش می دن که آخر معلوم نیست میاد یا نه, مثلا همین heavy rain معلوم نیست کی میاد, یه تریلر و یه مصاحبه دادن بیرون ملتو توکف گذاشتن, حالا نگاه کن آخرین خبر GS ماله چه وقتیه: july یعنی 5 ماه پیش و البته این تنها خبری که ماله 2007 و متن خبرم در مورد انحصاری بودن بازی روی ps3. آخرشم یا شرکت ورشکست می شه یا پروژه کنسل میشه. من نمی دونم چرا اینقدر شک و شبه تو کار هست.
به قوله خود Surfer girls:
Interviewer: I've read statements by you bemoaning the lack of creativity from publishers. What’s one thing that’s holding the industry back that you would change if you could?

SurferGirls: Hesitancy, I'd eradicate that like Ron Paul wants to do with the federal government (like a crazy, crazy irresponsible man).
در ضمن خبرهائی مثل pop4 یا brutal legend کم خبرائی نبود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر