Little Big Planet 1,2 | L4L - H4H

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام به همه دوستداران عنوان های Little Big Planet
اول راجع به اسم تاپیک بگم که:
L4L: level for level
H4H: heart for heart
که بع معنی لول برای لول و هارت برای هارت هستش.
به عنوان مقدمه همه میدونن که این سری از بازی شعارش ساختن مرحله و به اشتراک گذاشتن اونه. بر مبنای همین سیاست، سازندگان بازی تروفی هایی رو در رابطه با مرحله سازی قرار دادند(چه در شماره 1 و چه در 2). برای گرفتن این تروفی ها معمولا باید مرحله یا مراحلی رو بسازید که از طرف افراد زیادی مورد استقبال قرار بگیره، در واقع مرحله ای که ساختین باید مرحله خوبی باشه که همه خوششون بیاد.
اما همه افراد وقت، حوصله،توانایی و ... ندارند که بتونن چنین مراحلی بسازند و یا قصد دارند ابتدا بازی رو پلات کنن و بعدا سر فرصت مرحله ای رو بسازند. برای اینگونه افراد راه حلی برای گرفتن اینگونه تروفی ها وجود داره.
در زیر این تروفی ها رو میبینید:
LBP1
42.jpg

Create
The levels you have published were hearted by 50 or more people and you were hearted by 30 or more people
trophy_gold.png

برای گرفتن این دو تروفی مرحله ای که ساختین باید 50 بار heart بشه و خودتون هم به عنوان سازند ه 30 بار heart بشید و این به این معنیه که شما حداقل به 50 نفر نیاز دارید.

LBP2

34.jpg

50 Unique Players
A level you published was played by 50 unique players
trophy_bronze.png

برای گرفتن این تروفی لولی که ساختید باید توسط 50 نفر بازی بشه. دقت کنید که 50 نفر و نه 50 دفعه. پس تو این تروفی هم شما به 50 نفر نیاز دارید.

برای گرفتن تروفی های فوق بهتره که یه لول 1 ثانیه این بسازید، تا وقتی کسی وارد لول میشه بلافاصله به اسکور بورد برسه و مرحله تموم بشه.
برای گرفتن این تروفی ها شما کافیه لینک مرحله ای رو که ساختین از سایت lbp.me کپی کنید و اون رو به صورت فرمت زیر تو این تاپیک بنویسید. سعی کنید تو همین فرمت بنویسید که به راحتی بشه مرحله رو پیدا کرد و کار رو با نظم انجام داد.

- آی دی PSN
- لینک مرحله ساخته شده در سایت lbp.me
- نیازتون(heart کردن مرحله و خودتون و یا فقط بازی کردن مرحله. که اولی برای LBP1 و دومی برای LBP2 هستش.)

توجه
برای اینکه تاپیک کار کنه هر کسی باید مرحله خودش رو بزاره و بعد مرحله تمام کسانی رو که اسمشون تو تاپیک هست رو بازی کنه یا heart کنه. اینطوری همه افراد در کمترین وقت تروفیشون رو میگیرن. پس خواهشا هر کس درخواستش رو اعلام میکنه درخواست بقیه رو هم همون موقع انجام بده و هر وقت هر کس تروفیش رو گرفت تو همین تاپیک اعلام کنه تا اسمش از داخل لیست خط بخوره.

برای این کار کافیه لینک lbp.me هر کس رو باز کنید و بعد با آی دی PSN خودتون log in کنید و اون علامت زنگوله رو بزنید تا لول به لیست queue یا همون صفتون تو بازی اضافه میشه و بعد شما میتونید برید از تو PS3 مرحله رو بازی کنید یا heart کنید.

برای گرفتن لینک لول خودتون هم به صورت زیر عمل میکنیم:
برای این کار کافیه به سایت lbp.me رفته و بعد با آی دی PSN خودتون log in کنید سپس موس رو روی سمت راست صفحه رو گزینه option میبرید و گزینه my profile رو انتخاب میکنید و بعد لیست مرحله هاتون تو منوی سمت چپ لیست مرحله هاتون رو میتونید ببینید.
به عنوان مثال تو پست دوم خودم یه نمونه گذاشتم :

- honestbud
- PS3T By honestbud - LBP.me
- فقط مرحله رو بازی کنید.

آخرین ویرایش:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
سلام
من چون میدونم کمتر استقبال میشه گفتم اونجا دنبال کنی.
یقینا کار شما خیلی با ارزش ِ و این پست من از ارزش کارت کم نمیکنه. اما میدونی که کمتر اینجور موارد اینجا دنبال میشه.
موفق باشی

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام
من چون میدونم کمتر استقبال میشه گفتم اونجا دنبال کنی.
یقینا کار شما خیلی با ارزش ِ و این پست من از ارزش کارت کم نمیکنه. اما میدونی که کمتر اینجور موارد اینجا دنبال میشه.
موفق باشی
ممنون.شما لطف داری.
میدونم که کمتر استقبال میشه.
اما دلم میسوزه که خارجیا میان این کارا رو میکنن و نظم و ترتیب هاصی رو دارن اما ما نه!
به هر حالا یه مدت بزارید تاپیک بمونه اگه کسی نیومد بعدش پاکش کنید.
چون اگه تاپیک باشه و مثلا 1-2 نفر بیان همون یکی دو نفر هم نا امید میشن پس بهتره اگه استقبال نشد تاپیک پاک بشه. فکر کنم 1-2 هفته بس باشه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
محمد جان چیکار کردی که اینهمه لولتو بازی کردن؟
من تو فروم lbpcentral و lbplanetarium دارم فعالیت میکنم که بیان لولامو بازی کنن:D

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
منم قید پلات LBP 1 رو به خاطر همین زدم ... مرسی از حرکتت
LBP 1
alisaadat
Multiple In Glass By alisaadat - LBP.me
خودم + لولم رو heart کنید .

lbp 2 !
alisaadat
lbp 2 p4p ps3t By alisaadat - LBP.me
بازی کنید! 2sec

ببخشید من یکمی دیر خواستم لولت رو بازی کنم.
الان که رو لینک کلیک میکنم پیدا نمیکنه!
مرحله ات رو پاک کردی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر