Lightning Returns: Final Fantasy 13 عناصری شبیه به Dark Souls خواهد داشت

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
20130104_lightning_returns_final_fantasy_13_xiii.jpg

تهیه کننده بازی Lightning Returns: Final Fantasy 13 آقای Yoshinori Kitase اعلام کرده است که این بازی، دارای عناصری شبیه به Dark Souls خواهد بود.
بر اساس مصاحبه‌ی که او با Famitsu داشت، به این موضوع اشاره کرد که این بار بازیکنان می‌بایست منابع و پول‌های خود را به درستی مدیریت کنند. در ادامه این صحبت‌ها، آقای Motomu Toriyama تصریح کرد که با توجه به این که این نسخه از این سری، دارای آزادی عمل بیشتری نسبت به نسخه‌های قبلی برخوردار است، اما برای پیش‌برد مراحل Lightning Returns: Final Fantasy 13 نیازمند به تفکر و تصمیمات درست اقتصادی خواهید بود.
آقای Kitase در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت: "اگر بخواهم گیم‌پلی این بازی را وصف کنم، باید بگویم که گیم‌پلی آن دارای عناصر سخت‌گیرانه نظیر Dark Souls می‌باشد."
هم‌چنین هر دوی این افراد تائید کردند که حداکثر روزهای قابل دسترسی 13 خواهد بود و برای دسترسی به آن، می‌بایست تمام مراحل و Questها به پایان برسد.
گفتنی است که Lightning Returns: Final Fantasy 13 در ماه February سال 2014 بر روی PS3 و Xbox 360 عرضه خواهد شد.

منبع

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ممنون داداش کیوان از خبر !
واقعا عالیه !
خیلی خوبه همینطوری بازی عالی بود الان دیگه فوق العاده !
داستانش هم پیچیده و قشنگ شده !
فوق العاده هست !
واقعا ذوق کردم !
{پیشنهاد: اگر دوبازی دیگر رو بازی نکردید این رو بازی نکنید چون از لحاظ داستان میپوکونه مغز آدم رو}
:d

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
این بازی بیشتر دارای المان های پهن ـه. من تریلر گیم پلیش رو که دیدم نمیدونستم بخندم، گریه کنم، بالا بیارم، برم دستشویی یا...؟ بچه محلای ما میخواستن بازی بسازن از این بهتر کار میکردن!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
یک کلام ، ختم کلام :

بازی کلا FF نیست ، برید حالش رو ببرید .

داداش وحید این بازی یک اسپین آف هست نباید هم یه سنت ff پایبند باشه !
مثل crisis core که خیلی هم موفق شد اون هم مثل همین بود یک اسپین آف مگه مثل ff سنتی بود !
حرفتون درست هست !
ولی یکطورایی نباید بخواهید یک آسپین آف ff خالص باشه ! برای همین هم اسمش رو یکمی تغییر دادن !

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
این هم خوبه هم بد. خوبه چون داره از نقاط قوت DS ایده میگیره و بده چون یکی از بزرگ ترین فرنچایز های RPG تاریخ اومده از یه بازی دیگه تقلید میکنه. این مشکل نیست که داره ایده میگیره مشکل اینه باید جوری پیشرفت میکرد که لازم به ایده گرفتن از بازی دیگه نباشه و خودش منبع ایده های ناب برای بازی های دیگه میشد. FF داره از کجا به کجا میرسه! امیدوارم توی FFXV نجاتش بدن از یه بازی با متای 75-80 به یه شاهکار تبدیلش بکنن.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
مثل crisis core که خیلی هم موفق شد اون هم مثل همین بود یک اسپین آف مگه مثل ff سنتی بود !
خواهشا این رو با FF:CC اصلا مقایسه نکنید
این کجا و FF:CC کجا....
FF:CC داستان زیبا و بخش مهمی {تقریبا مهمترین} از FF7 رو روایت میکرد.
اما این...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
خواهشا این رو با FF:CC اصلا مقایسه نکنید
این کجا و FF:CC کجا....
FF:CC داستان زیبا و بخش مهمی {تقریبا مهمترین} از FF7 رو روایت میکرد.
اما این...

داداش خودم هم 7 رو بازی کردم و هم هر بازی که بهش ربط داره !
شما برید کامنت قبل از عرضه ی کرایسس کور رو بخونید ! اون وقت متوجه میشید خیلی چیز هارو ! فروم های خارجی
ولی در مورد داستان این بازی اگر دو بازی قبلی رو بازی کرده باشید که حتما هم بازی کردید این بازی داستان رو میخوان تموم کنن و بازی داستان بسیار زیبایی خواهد داشت ! داستانش تازه پیچیده شده !
شما بزارید بازی بیاد بعد بگید این کجا و آن کجا !
ولی داداش محمد خدایی بازی خیلی فوق العاده ای بود CRISIS CORE خدایی بخاطر همین PSP خریدم ! و حق دارید ازش دفاع کنید !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر