Levine : ما هیچ تصمیمی برای وجود بخش Multiplayer در Infinite نگرفته ایم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
bioshockinfinite.jpg


Ken Levine گفته است که Irrational Games در حال امتحان کردن چیزهای مختلفی برای Bioshock Infinite است,اما تضمینی وجود ندارد که بخش Multiplayer هم بخشی از آن باشد.
او ادامه داد که تیم او علاقه ای به وجود بخش Multiplayer در بازی خود ندارد,مگر اینکه آنها چیز جدیدی برای عرضه داشته باشند,در غیر این صورت مردم میروند و Halo وCall Of Duty بازی میکنند.

Levine افزود:"چیزی که من باید در باره ی Multiplayer بگویم این است که ما هیچ تصمیمی برای وجود آن در بازی نگرفته ایم.ما چیزهای زیادی را امتحان کردیم ولی هیچ علاقه ای نداریم که یک Multiplayer بسازیم که شما میتوانستید در بازی دیگری آن را تجربه کنید.چون اول)این کار خلاقانه و جالب نیست دوم)اینکه از لحاظ مالی,شما وقت خورد را تلف میکند.شما میتوانید بروید و Halo و Call Of Duty بازی کنید.

اگر ما مثل L4D که چیز جدیدی برای گفتن داشت عمل کنیم و چیز جدیدی عرضه کنیم,مردم به سمت بازی ما می آیند.اگر نمیخواهیم این کار را انجام دهیم,بهتر است که وقت خود را تلف نکنیم."

یک Game Designer خوب کسی است که از بازیهای خوب و بد و بازیهایی که ایده هایش قابل اجرا در بازی اش نیست,درس بگیرد.ما باید به گذشته یک نگاه سطحی هم بیاندازیم.

Bioshock Infinite برای PC , X360 و PS3 در سال 2012 به بازار می آید.
 

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
با این که مالتی بایوشاک 2 به نظرم بد نبود ولی خدایی حرف خوبی زده.خوش فکر بودن و معمولی بودن و دنبال کلیشه ها رفتن فرقش اینجا معلومه:)
 

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,075
نام
محمد
دمش گرم. ایشالا که مالتی نداشته باشه و وقتشون رو صرف این کار نکنن و برن بخش داستانی رو روش کار کنن
 

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,177
نام
امیرحسین
او ادامه داد که تیم او علاقه ای به وجود بخش Multiplayer در بازی خود ندارد,مگر اینکه آنها چیز جدیدی برای عرضه داشته باشند,در غیر این صورت مردم میروند و Halo وCall Of Duty بازی میکنند.

به این میگن حرف حساب !

یاد قدیما به خیر ، هنوز این قدر لوس نشده بود که همه بیان یه مالتی درپیت بزارن تو بازیشون.
 

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خیلی شجاعانه حرف زده.به جز این فقط میکامی تونسته بود این مدلی حرف بزنه و مولتی رو کلا قیدش رو بزنه
ولی خوب اگه بخواد فقط روی سینگل کار کنه باید خیلی بهتر از بیوشاک 1 عمل کنه بخصوص روی باس فایت های بازی که توی شماره 1 چندان جالب نبود و آخرای بازی هم کمی طولانی و خسته کننده می شد
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر