LEGO Marvel Super Heroes VITA

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
818
نام
امين
lego-marvel-super-heroes.jpg

خب این عنوان امروز تائید شد و یه نسخه هم برای ویتا میاد

یک عنوان دیگر از سری بازی های LEGO با نام LEGO Marvel Super Heroes توسط Warner Bros و استودیوی TT Games معرفی شد و قرار است که برای 3DS, DS, PC, PS3, Vita, Wii U و Xbox 360 عرضه گردد.
LEGO Marvel Super Heroes یک داستان مبتکرانه و مستقل خواهد داشت که طی آن Nick Fury شخصیت هایی همچون Iron Man، the Hulk، Thor، Spider-Man، و Wolverine را فرا می خواند تا زمین را از دست افراد شروری همچون Loki و Galactus نجات دهند.

Tom Stone مدیر عامل بخش انتشارات TT Games در اینباره گفت:
" ما از این که توانستیم در LEGO Marvel Super Heroes تعداد بیشماری از شخصیت های کلاسیک Marvel را برای کمی شوخی و یک گیم پلی خانواده پسند، به دنیای LEGO بیاوریم، واقعا هیجان زده هستیم. در این عنوان بازیکنان برای پیروزی در این مبارزه نهایی بایستی به اکتشاف در مکان های مختلف شهر LEGO New York بپردازند و همچنین برای ماجراجویی های بیشتر به مکان هایی فراتر از کره زمین در جاهای نمادین دنیای Marvel سفر کنند."

در LEGO Marvel Super Heroes بازیکنان می توانند بیش از 100 شخصیت قابل بازی همچون Spider-Man, Iron Man, Wolverine, Captain America, the Hulk،Thor, Black Widow, Hawkeye, Deadpool, Loki and Galactus را آزاد نمایند.

به نظر می رسد کمپانی Warner بازار بازی های ابرقهرمان محور را تحت سلطه خودش در آورده است. چرا که این کمپانی قبلا هم حق امتیاز شرکت DC Comics را تصاحب کرده بود و اکنون نیز در حال استفاده از شخصیت های Marvel در این عنوان می باشد.

این بازی با خود ویژگی هایی همچون قابلیت های اختصاصی و متنوع شخصیت ها، بخش های مبارزات با دوستان، صحنه های نبرد، حل معما ها و ... را به همراه خواهد داشت.

این بازی هم زمان با عرضه مجموعه اسباب بازی های LEGO Marvel Super Heroes، منتشر خواهد شد.
مثل این که یه بازی کامله:d
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر