شایعه Legacy of Kain و Wolfenstein جدید در حال توسعه؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Wolfenstein_%282009_video_game%29.jpg
Lokdefiance.jpg

به تازگی ZeniMax دامنه ای را ثبت کرده است.
طبق گزارشات و یافته ها از رزومه Julian Beeston آهنگ سازی بازی جدید Wolfenstein را که توسط MachineGames دفتر سوئد ZeniMax ساخته می شود را برعهده دارد گفته شده این بازی در سال 2013 عرضه می گردد، همچنین نام رمز این بازی نیز Project Tungsten ذکر شده است
طبق گزارشات PlayNews فرنچیز و دامنه Wolfenstein.com از تابستان سال پیش متعلق به Activision است. آخرین عنوان Wolfenstein در سال 2009 توسط 2 استدیو id Software و Raven Software با استفاده از موتور ID Tech 4 با همکاری Activision ساخته شده که میانگین 72 را کسب کرد.

Square Enix هم به تازگی دامنه ای با نام warfornosgoth.com را که مربوط به سری Legacy of Kain است را در تاریخ 7 فوریه ثبت کرده است.
طبق شایعات Crystal Dynamics در حال ساخت ریبوت عنوان Legacy of Kain: Soul Reaver است.
منطقه Nosgoth یکی از سرزمین های مهم در سری Legacy of Kain و بازی Soul Reaver است. این استدیو به تازگی ساخت ریبوت Tomb Raider را به پایان رسانده است. Square Enix به تازگی IP ای با نام Murdered: Soul را ثبت کرده است. آخرین بازی این سری در سال 2003 با نام Legacy of Kain: Defiance منتشر شد.

منابع:
1
2

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
بسیار عالی هیچ وقت بازی قلعه ویلفین اشتاین رو فراموش نمیکنم چون 100 بار تمومش کردم امیدوارم این هم به ریشه همون برگرده..

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
عجب خبری بود، هر چند شایعس ولی اصلا فکر کردن راجع به ریلیز نسخه ی جدید Wolfenstein اونم برای 2013 فوق العادس واسم. فقط خدا کنه آهنگساز بازی همون bill brown باشه که دو نسخه ی قبلی رو ساخته. کارش برای این سری بازی بی نظیر بود. خیلی شایعه ی خوبی بود در حال:d.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
طبق گزارشات PlayNews فرنچیز و دامنه Wolfenstein.com از تابستان سال پیش متعلق به Activision است. آخرین عنوان Wolfenstein در سال 2009 توسط 2 استدیو id Software و Raven Software با استفاده از موتور ID Tech 4 با همکاری Activision ساخته شده که میانگین 72 را کسب کرد .
ببخشید ! ولی اون تیکه که بولد کردم من اول منبع را چک کردم ببینم چنین چیزی بوده؟! نبوده چون id softwar تا اونجا که میدونم هیچ دخلی تو ساخت بازی نداشته فقط انجین بازی id tech 4 هست .
عجب خبری بود، هر چند شایعس ولی اصلا فکر کردن راجع به ریلیز نسخه ی جدید Wolfenstein اونم برای 2013 فوق العادس واسم. فقط خدا کنه آهنگساز بازی همون bill brown باشه که دو نسخه ی قبلی رو ساخته. کارش برای این سری بازی بی نظیر بود. خیلی شایعه ی خوبی بود در حال.

خوشحالی زمانی هست که توسط id software ساخته بشه :D وگرنه چه ارزشی داره ؟!

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ببخشید ! ولی اون تیکه که بولد کردم من اول منبع را چک کردم ببینم چنین چیزی بوده؟! نبوده چون id softwar تا اونجا که میدونم هیچ دخلی تو ساخت بازی نداشته فقط انجین بازی id tech 4 هست .

خوشحالی زمانی هست که توسط id softwar ساخته بشه :D وگرنه چه ارزشی داره ؟!
من با منبع کاری ندارم چون اون تیکه اطلاعات عمومی برای تکمیل خبر است تو ویکی بازی هم اسم ID Software است.
co-developed by Raven Software, id Software, Pi Studios, and Endrant Studios and published by Activision

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من با منبع کاری ندارم چون اون تیکه اطلاعات عمومی برای تکمیل خبر است تو ویکی بازی هم اسم ID Software است.
درسته ولی تو ویکی اسمش را به خاطر همین انجین بازی اوردن حالا نمیدونم بلکه تو بعضی چیزها دخالتی داشته ولی در کل سازنده اصلیش همین Raven Software بوده .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
Gartall :
البته منم وقتی دیدم سازنده و آهنگساز بازی فرق کردن خوشحال شدم که شایعه بوده خبر:d. اگه قراره نسخه ی بعدی ساخته شه فقط و فقط باید خود id software بسازتش، وگرنه به قول تو اونقدری خوشحالی نداره:d.
id باید خودش این ip رو دست بگیره وگرنه من امیدی به کیفیت بالا ندارم اگه توسط یه استودیوی دیگه ساخته بشه.

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
ینی میشه یه بار دیگه افسانه کین رو تجربه کنیم?!!;-)اونم با گرافیک وحشتناک وداستان سرایی جدید???وصدالبته با سبک روایت شماره قبلی!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
[h=1]Legacy of Kain animation storyboard surfaces, may point to new game – rumour[/h] Legacy of Kain license holder Square-Enix registered a domain for what appears to be a new game in the series called ‘War for Nosgoth’. We covered the filing this morning, but it appears that storyboard concept art for the project has now surfaced via an artist’s LinkedIn profile.

OXM reports that artist Richard Buxton worked on something called “Legacy of Kain videogame animation pitch” while he worked at a company called Passion Pictures in 2011.
The project could have something simple like a proof of concept pitch, or something as equally as simple and uninteresting, but we’ll let you decide for yourselves.
Meanwhile, you can check out the storyboard in question over at Buxton’s online portfolio. It certainly looks like Legacy of Kain, what with all the vampire teeth and such.
What do you think?

Legacy-of-Kain-storyboard-600x337.jpg

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
Machine games از اعضاي نخبه ي starbreeze تشكيل شده كه نبودشون به syndicate ضربه ي بدي زد
اگر اينا بسازن شك نكنيد شاهكار ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر