L.A. Noire PC در ماه November

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
za7myuecnqit3xkx44r.jpg

سرانجام Rockstar games تاریخ L.A. Noire Complete Edition نسخه ی PC رو ماه نوامبر 2011 اعلام کرد. نسخه ی PC این عنوان شامل تمام DLC هایی که بصورت downloadable بروی کنسولها عرضه شده میشود. گفتنی ست که l.a. Noire از Nvidia 3D vision نیز پشتیبانی میشود.

همچنین سیستم پیشنهادی این عنوان نیز معرفی شد:

• Operating System: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / OnLive for PC or Mac
  • Processor: Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
  • RAM: 2GB to 8GB
  • Hard drive space: 16GB
  • Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
  • Sound Card: 100% DirectX 9 Compatible
  • DVD Drive
L.A. Noire بصورت دیجیتالی و retail با قیمت 49.99 $ در نوامبر سال جاری دردسترس خواهد بود.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
باز هم 580 !!!!!!:d عجب شاهکاری بشه این بازی !! باز NVIDIA دست گذاشت رو ی بازی دیگه دمش گرم !:d زود تر بیاد
اتفاقا AMD و ATI دست گذاشتن رو این بازی ، 6850 هم قدرت 460 ـه ، بعدشم این بازی جوریه که شما 1 ساعت بازی کنی فحشش میدی بیخیالش شو پس به سلیقه شما نمی خوره .

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
اتفاقا AMD و ATI دست گذاشتن رو این بازی ، 6850 هم قدرت 460 ـه ، بعدشم این بازی جوریه که شما 1 ساعت بازی کنی فحشش میدی بیخیالش شو پس به سلیقه شما نمی خوره .

شما سلیقه خودت رو لحاظ کن ! به بقیه کار نداشته باش ! همین بازی رو نسخه ایکس باکسش رو حدود 1 ساعت بازی کردم ! روی PC اگه بخوان ی حالی بهش بدن شاهکار میشه !
یه نکته ی ظریف :d
هرچی فکر میکنم میبینم شباهتی بین 6850 و gtx 580 نمیبینم .

دقیقا !:d! بعد وقتی بازی 3D VISION انویدیا استفاده می کنه دیگه چه ATI ای !!!!!=)) تموم شد رفت !!! من میگم 580 میگه 460 !!!!:))

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
حالا اونی که 6990 داره چیکار کنه؟! ..:D
به هر حال گیر ندین سر انویدیا و ای ام دی .. این دو شرکت هر دو مظلومن:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
شما سلیقه خودت رو لحاظ کن ! به بقیه کار نداشته باش ! همین بازی رو نسخه ایکس باکسش رو حدود 1 ساعت بازی کردم ! روی PC اگه بخوان ی حالی بهش بدن شاهکار میشه !

دقیقا !:d! بعد وقتی بازی 3D VISION انویدیا استفاده می کنه دیگه چه ATI ای !!!!!=)) تموم شد رفت !!! من میگم 580 میگه 460 !!!!:))

اولا ، من هنوز بازی رو بازی نکردم اما از اونجا که از ادونچر خیلی خوشم میاد مطمئن باش بازی خواهم کرد و یکی از بهترین بازی هام میشه ، دوما ، من مِن باب شناختی که از شما تو فروم دارم و سبک و سلیقه ای که دارین نسبت به بازی ها گفتم ، سوما ، وقتی برای AMD مینویسه 6850 ، برای انویدیا می نویسه 580 هر چی باشه نا معقوله و به نظرم به نفع AMD هست تا Nvidia .

• Like
Reactions: amirhosein s.a

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اون 580 برای 3DVISIONهستش!
یعنی کسی که بخواد 3Dبازی کنه خب باید هم 580 داشته باشه!
ولی برای دو بعدی بازی کردن همون 6850یا 460 کافی هستش!
بعدشم L.A NOIREگرافیکی عالی ای نداره که گرافیک HIGHبخواد یعنی اگر خوب بهینه شده باشه همون 460جوابگو خواهد بود!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

منظورش اینه که وقتی ماکزیمم گرافیک بازی با کارت 6850 توی کارتای ATI ممکن میشه ولی برای کارتای Nvidia با 580 (که خیلی قوی تر از 6850 هست) میسر میشه ، یعنی بازی بیشتر واسه AMD بهینه شده .
البته من فکر میکنم اون 580 واسه Nvidia 3D Vision باشه و در صورتی که ازین ویژگی استفاده نشه همون 460-560 براحتی از پس بازی برمیان.اما با توجه به پورت های شاهکار *R توی چند سال گذشته امکانش هست یه CPU با سرعت هسته ی بالای 8GHZ و 16GB رم با باس بی نهایت نیاز باشه که بتونید 60 فریم بگیرید !

آقا من سیستمم اینه چطوریاس بازی برام

INtel Core I 7
RAM 4GB
NVIDIA GEGORCE GTX540

الان انتظار داری کسی بدونه چطور میتونی بازی رو اجرا کنی ؟ :dواسه GTA EFLC هم سیستم معرفی کردن ولی سیستمت 4 برابر ریکامندد باید قدرت میداشت تا بازی روون اجرا میشد.تا بازی نیاد نمیشه گفت چه سیستمی واسه اجراش کافیه.
من که فکر میکنم بیشتر از گرافیک به CPU و رم برای این بازی احتیاج باشه ، هم این که سبک بازی Open World ـه و گرافیک خیلی خفنی نخواهد داشت و هم این که پورت کنسولی هست و از همه مهمتر اینه که *R داره بازی رو پورت میکنه :d

آخرین ویرایش:

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
اون 580 برای 3DVISIONهستش!
یعنی کسی که بخواد 3Dبازی کنه خب باید هم 580 داشته باشه!
ولی برای دو بعدی بازی کردن همون 6850یا 460 کافی هستش!
بعدشم L.A NOIREگرافیکی عالی ای نداره که گرافیک HIGHبخواد یعنی اگر خوب بهینه شده باشه همون 460جوابگو خواهد بود!
ها گرافیک عالی نداره :|
بابا چی میگی بازی open wordقرار نیست در حد unchartedباشه :|

GTX@580

کاربر سایت
Sep 16, 2011
416
نام
GTX@580
منظورش اینه که وقتی ماکزیمم گرافیک بازی با کارت 6850 توی کارتای ATI ممکن میشه ولی برای کارتای Nvidia با 580 (که خیلی قوی تر از 6850 هست) میسر میشه ، یعنی بازی بیشتر واسه AMD بهینه شده .
البته من فکر میکنم اون 580 واسه Nvidia 3D Vision باشه و در صورتی که ازین ویژگی استفاده نشه همون 460-560 براحتی از پس بازی برمیان.اما با توجه به پورت های شاهکار *R توی چند سال گذشته امکانش هست یه CPU با سرعت هسته ی بالای 8GHZ و 16GB رم با باس بی نهایت نیاز باشه که بتونید 60 فریم بگیرید !

با این قسمت حرفت موافقم !!! نشه مثل GTA IV !!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر