Konami سرنخ هایی از اولین محتوای الحاقی Castlevania: LoS به نام Reverie نشان می دهد!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
castlevaniaLoSReverie.jpg

کونامی خبر از یکی از DLC های پیش بینی شده برای Castlevania: Lords of Shadow داده است. از قرار معلوم نام این DLC "خیال" یا "Reverie" می باشد.
کونامی به همراه انتشار تعدادی اسکرین شات و طرح مفهومی (کانسپت آرت) از Reverie در صفحه اختصاصی فیـــس بـــوک این بازی، با این متن طرفداران را ترغیب میکند:
"تیک تاک ... وقت نیم نگاهی دیگر به محتوای الحاقی جدید کسلوینیا: اربابان سایه رسیده است. گیبریل (Gabriel) چه چیزی را میتواند با این ماشین زمان تغییر دهد؟"

منظور از این ماشین زمان، تصویریست که از این بسته منتشر شده است که در پایان این پست لینک مربوط به تصاویر منتشر شده ی این بازی قرار داده شده است.
تاریخ انتشاری هم اعلام نشده است. البته این DLC برای هردو کنسول Xbox360 و PS3 میباشد.
همانطوری که مطلع هستید، "Resurrection" یا "رستاخیز" هم نام DLCـی دیگر برنامه ریزی شده است که از قرار معلوم ادامه ی داستان Gabriel Belmont را از بازی اصلی ادامه خواهد داد.
در تاپیک زیر میتوانید تصاویر منتشر شده از Reverie را مشاهده کنید:
تصاویر Castlevania: Lords of Shadow - Reverie
_____
طرح ماشین زمان ذکر شده:
163165_10150387040405697_220827690696_16499870_6252506_n.jpg

منبع خبـــر

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
عالیه !
فقط جای یک سوال میمونه، این DLC بر روی دیسک هم عرضه میشه؟ کلا چند ساعت گیم پلی داره؟

احتمال خیلی زیاد روی دیسک هم عرضه میشه
فقط 4 تا عکس اومده هیچیش معلوم نیست نه داستان و نه البته مدت گیم پلیش !

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
با اینکه زیادی تعریف نسه اول رو شنیدم ولی چرتی بیش نبود به نظرم....
سراسر تقلید از گاو بود!
در کل خوشم نیومد:(
البته وحید جان این نظر شماست که سراسر تقلیدی از گاو بود. من شخصا که اینجوری فکر نمی کنم. یه نظرم گاو باید بره لونگ بنداره :D

واقعا این چه استدلالی ـه که هر بازی ای سلاح ها زنجیر دار باشه میشه تقلیدی از گاو؟!!! اونموقع این همه بازی FPS همشون از همدیگه تقلید میکنن دیگه؟ این از این.
در مورد DLC ها باید عرض کنم که تصمیمات جاه طلبانه کونامی کلا پایان بازی رو به فنا کشید. به خاطر دو زار پول که از فروش این اضافه شونده ها در میاره کل داستان بازی رو خراب کرد. نمیخوام واضح بگم اما کسانی که بازی کردن خوب می دونن منظورم چیه :( این DLC هم طبق شایعات مربوط میشه به جایی که لورا به کمک احتیاج داره و گابریل برای نجاتش میره. احتمالا جواب اینکه چرا گابریل به وضع کنونی در اومده رو تو این DLC بگیریم اما خوب در کل خراب کردن آخر داستان رو.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
البته وحید جان این نظر شماست که سراسر تقلیدی از گاو بود. من شخصا که اینجوری فکر نمی کنم. یه نظرم گاو باید بره لونگ بنداره :D

واقعا این چه استدلالی ـه که هر بازی ای سلاح ها زنجیر دار باشه میشه تقلیدی از گاو؟!!! اونموقع این همه بازی FPS همشون از همدیگه تقلید میکنن دیگه؟ این از این.
.

راستش فردین جان من اینو تا اخر بازی نکردم
الان chapter 3 هستم اما اینقدر واسم خسته کننده شده که ولش کردم
اخه نه combo خاصی داشت نه یه سلاحی نه هیچی
فریم هم که بعضی جاها شدیدا پایین میومد
واسه تقلید هم فقط زنجیر نبود طریقه کشتن 2 تا boss ـش هم تا اینجا که عینا مثل گاو بوده:d

چون بازی نکردم کامل گفتم نظر شخصی وگرنه همه بچه ها مثل شما تعریف کردن از بازی;)

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
فردین میشه یکم راجع به DLC ـهاش توضیح بدی برام ؟ توی اسپویلر بذاری ممنون میشم ، راجع به اینکه چنتا هستو این کدومه و ازینجور حرفا ... دستت درد نکنه ، نیست خیلی کونامی تبلیغاتش برای این بازی خوب بوده ، اینه که کامل در جریان اموراتش هستیم !!! :D
مرسی.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,514
نام
کورش
راستش فردین جان من اینو تا اخر بازی نکردم
الان chapter 3 هستم اما اینقدر واسم خسته کننده شده که ولش کردم
اخه نه combo خاصی داشت نه یه سلاحی نه هیچی
فریم هم که بعضی جاها شدیدا پایین میومد
واسه تقلید هم فقط زنجیر نبود طریقه کشتن 2 تا boss ـش هم تا اینجا که عینا مثل گاو بوده:d

چون بازی نکردم کامل گفتم نظر شخصی وگرنه همه بچه ها مثل شما تعریف کردن از بازی;)
این مشکل رو من هم داشتم یعنی اوائل بازی یکنواخت و خسته کننده بود ولی بعد یک مقدار که جلوتر برید کم کم تنوع بیشتر میشه بطوری که الان این بازی رو یک شاهکار و بهترین تجربه ام رو روی 360 میدونم. شما هم اگه ادامه بدین احتمالا نظرتون عوض میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Bayonetta

I love truth

کاربر سایت
Oct 29, 2010
141
امیدوارم DLC روی دیسک هم عرضه بشه
این بازی از معدود بازیهای این سبک بود که برای من جذاب بود
حتی gow3 که یکی از بهترینهای این سبک هست برای من جذابیت زیادی نداشت
gow3 رو تا اواسط بازی رفتم و نیمه کاره رها کردم اما castlevania رو آروم آروم بازی میکردم که زود تموم نشه

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
جالب اینه که من دو روز پیش طرح های اینو روی GameWallpapers دیدم گفتم این چه فرقی با اون یکی نسخه می کنه؟
خب خوبه دیگه این تایید شد.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
راستی یه چیزی رو اضافه کنم به پست قبلیم و اون هم اینکه اگر بحث سر تقلید باشه میشه گفت GOW از این سری تقلید کرده. (البته تقلید کامل هم نمیشه گفت) منظور سر اینه که قدمت سری castlevania برمیگرده به 25 سال پیش. اون زمان داستان با خانواده بلمونت شروع میشه که سلاحشون همین شمشیر صلیبی بود که دراز میشد. پس نمیتونیم بگیم از GOW تقلید کرده چون 25 سال پیش خانواده بلمونت این سلاح رو داشتن اما قدمت GOW برمیگرده به 10 سال پیش.

فردین میشه یکم راجع به DLC ـهاش توضیح بدی برام ؟ توی اسپویلر بذاری ممنون میشم ، راجع به اینکه چنتا هستو این کدومه و ازینجور حرفا ... دستت درد نکنه ، نیست خیلی کونامی تبلیغاتش برای این بازی خوب بوده ، اینه که کامل در جریان اموراتش هستیم !!! :biggrin1:
مرسی.

کیوان جان من خودم بیشتر تو فرومها این رو خوندم. میگن که اصلا قرار نبوده داستان این شکلی باشه. بنا به سیاست های کونامی پایان رو تغییر میدن. نشون به اون نشون که بازی از اول تا پایان یه جو اروپایی داشت (چون سازندگان اسپانیایی بودن) اما بعد از پایان Credit (بقیه تو اسپویلر):

یهو لوکیشن به توکیو و ژاپن تغییر میکنه و کلی سوال بی جواب برای بازی کننده ایجاد میکنه. اینکه چرا گابریل خودش خون آشام شده و چرا زبک نمرده و برگشته و بازهم اینکه چرا زبک میخواد با گابریل هم دست بشه و چرا های بسیار دیگه... این DLC که قرار هست بیاد فکر کنم مربوط میشه به جریان خون آشام شدن گابریل چون میره به نجات لورا.

کلا تماما سیاسیت های پولی کونامی باعث این کار شده.

• Like
Reactions: Bayonetta

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
شديدا اميدوارم اين بسته ها روي ديسك هم عرضه بشن تا مائي كه دسترسي به لايو نداريم هم بتونيم ادامه داستان اين بازي ببينيم!
فقط هنوزم نميدونم چرا گابريل اخرش تبديل شده بود؟

ویرایش: عزیز از اسپویلر استفاده کن.

Last edited by a moderator:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
هر کسی بازی رو تا انتها رفته باشه میفهمه با چه شاهکاری در طرف بوده .... بازی از بدو شروعش تا آخرش بسیار جذاب و متنوع و سرگرم کننده هستش ... در ضمن تا دلتون هم بخواد کمبو داره ... ولی تمامی حرکات و کمبوها رو باید دز طول بازی بخرید... بازی در حد GOW نیست .... اما کمبودی هم از اون نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر