kkrieger یک بازی 3d با گرافیکی زیبا در 97 KB !!!!!!

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
http://theprodukkt.com/kkrieger.html#dload

dl link : http://kk.kema.at/files/kkrieger-beta.zip
full1.jpg

full5.jpg

gamer220

کاربر سایت
Sep 29, 2005
301
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
واقعا عالیه اصلا باورم نمیشه با این گرافیک و با این حجم.
48.gif
منم کف کردم !!!!!:neutral: :neutral: :neutral: :neutral:
سایه زنیش منو کشته , بعد از همه مهم تر :cheesygri دمم گرم !!!!!!!!!!!!!!!!! ( چه پررو )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط Grim Reaper:
من دانلودش کردم ولی وقتی اجراش می کنم ارور میده (از همون ارور های معروف ویندوز ایکس پی):confused:
هر چی هست ایراد از شما هست چون من امتحانش کردم.
رمت چنده دوست عزیز؟؟؟

سایه زنیش منو کشته , بعد از همه مهم تر :cheesygrin: دمم گرم !!!!!!!!!!!!!!!!! ( چه پررو )
اره.باز از اینا داری بده
41.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نوشته شده توسط Grim Reaper:
رمم 512 هست
نمیدونم والا رمت هم که خوبه.
میگم یه بار دیگه دانلودش کن چون امکان داره بد دانلود شده باشه حجمش هم کمه وقت گیر هم نیست.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
اين بازي و دمو ها اثر يك برنامه نويس آلمانيه به نام Peter Keon ، شش سال پيش كه دمو هايي رو عرضه كرد چشم همه رو خيره كرد ، اين تكنولوژي انحصارا متعلق به خود keon كه اسمش رو faurbrauch گذاشته كه تو آلماني يعني بازي رنگ ، مستي رنگ يا همچين چيزايي

آخرین ویرایش:

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
بچه ها من یادمه نمیدونم کی یادشه
این بازی رو دقیقا یه سال و نیم پیش یا دوسال پیش تو سایت بازیدات گذاشته بودند یکی از دوستان واسه داونلود

اگه از بچه های قدیمی هستند حتما یادشونه!

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Zelda:
این بازی رو دقیقا یه سال و نیم پیش یا دوسال پیش تو سایت بازیدات گذاشته بودند یکی از دوستان واسه داونلود

من یادمه:cheesygri
اين بازي و دمو ها اثر يك برنامه نويس آلمانيه به نام Peter Keon ، دو سال پيش كه دمو هايي رو عرضه كرد چشم همه رو خيره كرد ، اين تكنولوژي انحصارا متعلق به خود keon كه اسمش رو faurbrauch گذاشته كه تو آلماني يعني بازي رنگ ، مستي رنگ يا همچين چيزايي
میشه بیشتر راجب این تکنولوژی بگی؟

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط Zelda:

اين بازي بريا اولين بار ژانويه 2004 عرضه شد ولي هنوز كامل نشده و در حال تكميل شدنه

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
میشه بیشتر راجب این تکنولوژی بگی؟

تكنولوژي فارب راش تكنولوژي ساخت فايلهاي اجرايي گرافيكي با حجم بسيار كمه . مبناي گرافيكي اين ساختار بر روي علم گرافيك و اگلوريتمهاي ترسيم بنا شده . اولين دموي ساخته شده با اين تكنولوژي در اكتبر 2000 عرضه شد . سازنده اين تكنولوژي براي قسمت صدا و موزيك توضيحي ارائه نكرده و اطلاعاتي بيشتر از اين نداده ، حتي معلوم نيست اين تكنولوژي برپايه چه Api اي بنا شده ( دايركتس ، اپن جي ال يا ... ) از كجا معلوم شايد طراح خوش فكر اين تكنولوژي Api مخصوص خودش رو ساخته باشه;)

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
من یک حدسی میزنم.
Shockwave که میدونین چی کار میکنه؟اساسش اینه که میگه هر فیلمی که روی مانیتور پخش میشه تشکیل شده از تعدادی دستور و صفر و یک.پس جای بارگذاری فیلم،اون دستورها رو اجرا کنیم که نتیجه یکی باشه.
حالا اینم شاید اومده دستورهایی رو درست کرده که تصاویر سه بعدی با گرافیک نشونده بده.چون اصل کار دیدن هست.
با تشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر