Kingdom Under Fire: Circle of Doom

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م

سلام خدمت دوستان عزیز:

اگه بدونین من اصلا هیچ رابطه ای با PS2 و Xbox ندارم.

توی کنفرانس 06 که تازه برگزار شده بود یه بازی اعلام شد که من بسیار ذوق زده شدم. اسم این بازی Kingdom Under Fire:Circle of Doomبود. این بازی برای 360 و PC منتشر میشه و سبک اون هم Action-RPG شده.

میخوام یه کم در باره بازیه Kingdom Under Fire توضیح بدم. اولین بار این بازی رو بر روی PC بازی کردم سبک بازی استراتژیک بود و بسیار خاطره خوشی ازش دارم. بازی دارای 2 نژاد بود یکی انسان و دیگری ارکها. هر کدوم دارای 13 مرحله بود و البته در 3 مرحله از هر کدوم از نژادها سبک بازی RPG ایزومتریک میشد. در بازی یک سری قهرمانها وجود داشتند که هر کدام دارای ویژگیها و مهارتهای خاصی بودن. یکی شمشیر آتشین داشت. یکی شمشیر یخی. یکی بالای سرش 3 تا خفاش داشت که فوق العاده بود و ....

این بازی رو سال 79 یا 80 بازی کردم. و برای مرحله 3 ارکها و 8 انسان شدیدا عذاب کشیدم. این بازی کار استودیویPhantagram بود و نمره خیلی خوبی هم از سایتها نگرفت. ولی من شدیدا با این بازی حال کردم.

چند تا عکس از این بازی براتون میزارم.

بعد از این بازی حق پخشش به کنسول جدید ماکروسافت یعنی ایکس باکس رفت و 2تا عنوان از این بازی برای این کنسول منتشر شد که سبک بازی از حالت استراتژیک و RPG خارج شده بود و تا حدودی Action- RPG شده بود. اسم این دو تا بازی که برای این کنسول اومد :

Kingdom Under Fire: The Crusaders
Kingdom Under Fire: Heroes

حالا این بازی قراره با یک سری تغییرات برای PC بیاد. این بازی کار استودیوی Blueside است و زمان انتشار اون Q2 2007 هستش. من شدیدا منتظر این بازی هستم. اینم عکسهای این بازی .

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر