kingdom of heart HD برای play station3 عرضه میشود.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
20120920_kingdom_hearts.jpg

kingdom of heartsبه صورت یک کالکشن hd برای ps3 عرضه خواهد شد.به گفته فامیستو این مجموعه شامل سه بازی خواهد بود:
kingdom of heats اولیه نسخه ps2
kingdom of hearts:chain of memories نسخه game boy advance
kingdom of hearts 358/2 days نسخه ds این بازی
هر سه بازی به صورت hd شده روی ps3 عرضه خواهند شد و از تروفی پشتیبانی میکنند.بازی برای عرضه در سال 2013 در ژاپن برنامه ریزی شده و فعلا حرفی از نسخه غربی آن نیست.
منبع:http://www.vg247.com/2012/09/20/kingdom-hearts-hd-collection-headed-to-playstation-3/

آخرین ویرایش:

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
صنعت بازي هم شده بازسازي بازي هاي قديمي براي درآوردن پول بيشتر و سود بيشتر

يه بازي n قرن پيش رو HD مي كنند ، به قيمت يك بازي نسل هفتمي مي فروشن

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خدایی این
kingdom of hearts 358/2 days
HD بشه می شه رو PS3 بازیش کرد با این وضعیتش ؟! :D
77135824008195743576.jpg

===
chain of memories پی اس تو چی میشه پس؟
منبع رو بذار لطفا.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
صنعت بازي هم شده بازسازي بازي هاي قديمي براي درآوردن پول بيشتر و سود بيشتر

يه بازي n قرن پيش رو HD مي كنند ، به قيمت يك بازي نسل هفتمي مي فروشن

اولاً یه بازی نیست 3 تا بازیه ! دوماً خیلی ها مثل خودم نسخه ds و gba رو بازی نکردن اگه دلشون خواست میرن میخرن ! نخواست هم نمیخرن :d زور و استکباری در کار نیست :d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
چرا هر وقت یکی به بازسازی ها اعتراض میکنه حرف زور میاد وسط؟ زورتون نکردن یعنی چی آخه؟ مگه بحث زوره؟ بابا به خدا این دزدیه! چه ربطی داره که من بخرم یا نخرم؟ اعتراض ما مگه زور به شماست؟
مثل اینکه یکی 5تا خیابون بالاتر بره دزدی بعد بگیم دزدی کار بدیه یکی دیگه بیاد بگه مگه زورت کردن؟از خونه تو دزدی نکردن که:|

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
چرا هر وقت یکی به بازسازی ها اعتراض میکنه حرف زور میاد وسط؟ زورتون نکردن یعنی چی آخه؟ مگه بحث زوره؟ بابا به خدا این دزدیه! چه ربطی داره که من بخرم یا نخرم؟ اعتراض ما مگه زور به شماست؟
مثل اینکه یکی 5تا خیابون بالاتر بره دزدی بعد بگیم دزدی کار بدیه یکی دیگه بیاد بگه مگه زورت کردن؟از خونه تو دزدی نکردن که:|
الان دقیقا کدوم قسمت این کار دزدی هست؟؟؟؟؟ انتقاد چیز خوبیه ولی اینکه به حرفای مسخره و بی معنی تبدیل بشه چیز جالبی نیست!
اینکه یه سری بازی نسل قبل که به 95% بازی های این نسل می ارزه رو با گرافیک بهتر عرضه کنیم که کسایی که بازی نکردن بخرن میشه دزدی؟
لازم نیست بگم که توی کالکشن های hd سه تا بازی با هم میشه 40 دلار ولی یه بازی مثل transformers حدود 60 دلار قیمت داره.فکر کنم خریدار به خوبی بفهمه کدوم بازی ارزشش بیشتره!

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
الان دقیقا کدوم قسمت این کار دزدی هست؟؟؟؟؟ انتقاد چیز خوبیه ولی اینکه به حرفای مسخره و بی معنی تبدیل بشه چیز جالبی نیست!
اینکه یه سری بازی نسل قبل که به 95% بازی های این نسل می ارزه رو با گرافیک بهتر عرضه کنیم که کسایی که بازی نکردن بخرن میشه دزدی؟
لازم نیست بگم که توی کالکشن های hd سه تا بازی با هم میشه 40 دلار ولی یه بازی مثل transformers حدود 60 دلار قیمت داره.فکر کنم خریدار به خوبی بفهمه کدوم بازی ارزشش بیشتره!
اولا اینکه بهتر بود یه بازی دیگه رو مثال میزدی چون خودم به شخصه با ترنسفورمرز حال کردم
بعدشم میدونی کجاش دزدیه؟ اینکه یه بازی رو تو نسل قبل به قیمت یه بازی کامل فروختی بعدش میای تو این نسل بازی قبلی رو دوباره عرضه میکنی با همون قیمت منتها فرقش اینه که حتی یک دهم بازی های هم نسلش هم براش زحمت کشیده نشده(منظورم فرآیند HD کردنشه)

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
اولا اینکه بهتر بود یه بازی دیگه رو مثال میزدی چون خودم به شخصه با ترنسفورمرز حال کردم
بعدشم میدونی کجاش دزدیه؟ اینکه یه بازی رو تو نسل قبل به قیمت یه بازی کامل فروختی بعدش میای تو این نسل بازی قبلی رو دوباره عرضه میکنی با همون قیمت منتها فرقش اینه که حتی یک دهم بازی های هم نسلش هم براش زحمت کشیده نشده(منظورم فرآیند HD کردنشه)
سه بازی 40 دلار= هر کدوم کمتر از 14 دلار
بازی کامل=60 دلار

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
خرجی که واسه یه بازی نسل هفتمی کشیده میشه= میانگین حدود 50 میلیون دلار
خرجی که واسه HD کردن بازی میشه= به زور یک دهم خرج بالایی

الان چون واسه پی اس تریه دزدیه؟؟

من خودم اگر ایکو و شیدو آو کلوسوس اچ دی نمی شد هیچوقت امکان نداشت بازیشون کنم...حالا که شدن می تونم...با کجاش مشکل دارید الان؟؟ بقیه بازی ها همینطور

همه جای دنیا که مثل ایران نیست هنوز پی اس 2 بفروشن و استفاده کنن و حتی اگر هم بخوان رو پی اس 2 بازی کنن کیفیت گرافیکی رو تلویزیون بزرگ فاجعه ای غیر قابل بازی میشه حالا سازنده ها یه لطفی می کنن اینه جوابشون؟؟هان؟:d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
مازیار جان تا من و 5 نفر دیگه هستیم که این HD Collection ها رو و میخریم و دوستشون داریم پس شرکت های بازیسازی هم اینکار رو انجام میدن . یعنی عنواین محبوب نسل قبل خودشون رو به صورت HD میدن بیرون . چرا ؟ چون من و یک سری آدم دیگه دوست داریم این بازی ها رو . میخریمشون . اینکه شما و یک عده دیگه خوشتون نمیاد مشکلی نیست . واسه بازی های همین نسل هم همین قضیه هست . یعنی همه کشته مرده Assasin's creed هستن . ولی من و 4 نفر دیگه نیستیم ... اینجا من مهم نیستم . اونایی که بازی رو دوست دارن و میخرن مهم هستن . یوبی سافت هم هر سال یه شماره میده بیرون چون بازی رو میخرن .
این لغت دزدی رو من نمیدونم این وسط چه معنی داره . من وقتی خودم با اراده خودم میرم و پول میدم واسه این HD Collection ها و لذت هم میبرم ازشون دیگه دزدی و زور و اینا یعنی چی ؟

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به به! به به! بسیار عالی! خیلی خیلی خیلی زیاد منتظر این کالکشن بودم>:d< به شدت خبر خوبی بود!
بین این سری فقط نسخه ی دوم رو بازی کردم! و از همون موقع هم دنبال این بودم که نسخه ی اول رو گیر بیارم! که گیرم نیمد:((
ولی خوب الان میتونم بازی کنم نسخه ی اول + دوتا دیگه رو هم! :d
فقط یک سؤال! نسخه ی دوم پس چی؟ من میخوام دوباره بازیش کنم:((

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
الان چون واسه پی اس تریه دزدیه؟؟

من خودم اگر ایکو و شیدو آو کلوسوس اچ دی نمی شد هیچوقت امکان نداشت بازیشون کنم...حالا که شدن می تونم...با کجاش مشکل دارید الان؟؟ بقیه بازی ها همینطور

همه جای دنیا که مثل ایران نیست هنوز پی اس 2 بفروشن و استفاده کنن و حتی اگر هم بخوان رو پی اس 2 بازی کنن کیفیت گرافیکی رو تلویزیون بزرگ فاجعه ای غیر قابل بازی میشه حالا سازنده ها یه لطفی می کنن اینه جوابشون؟؟هان؟:d
خوش بختانه نه با PS3 مشکل دارم نه با X360.با استدیوها مشکل دارم
مازیار جان تا من و 5 نفر دیگه هستیم که این HD Collection ها رو و میخریم و دوستشون داریم پس شرکت های بازیسازی هم اینکار رو انجام میدن . یعنی عنواین محبوب نسل قبل خودشون رو به صورت HD میدن بیرون . چرا ؟ چون من و یک سری آدم دیگه دوست داریم این بازی ها رو . میخریمشون . اینکه شما و یک عده دیگه خوشتون نمیاد مشکلی نیست . واسه بازی های همین نسل هم همین قضیه هست . یعنی همه کشته مرده Assasin's creed هستن . ولی من و 4 نفر دیگه نیستیم ... اینجا من مهم نیستم . اونایی که بازی رو دوست دارن و میخرن مهم هستن . یوبی سافت هم هر سال یه شماره میده بیرون چون بازی رو میخرن .
این لغت دزدی رو من نمیدونم این وسط چه معنی داره . من وقتی خودم با اراده خودم میرم و پول میدم واسه این HD Collection ها و لذت هم میبرم ازشون دیگه دزدی و زور و اینا یعنی چی ؟
جالب اینجاست که خودم هم دوست دارم:d کی بدش میاد بازی مورد علاقش رو با تکنولوژی روز ببینه؟ ولی به شخصه این موارد رو بر نمیتابم.حس میکنم موقع بازی کردن شرکت هرهر به ریشم میخنده:d

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
بازى ds 358/2 Days تو اين كالكشن براى بازى كردن نيست فقط يكسرى فيلم هاى بازى بصورت hd هست و فقط 2 بازى اول كه براى ps2 عرضه شدن قابل بازى هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر