Kinect Sports

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
درود :d

یکی از بهترین و مهیج ترین بازی های لانچ کینکت همین بازی هست که واقعاً عرق در آر هستش!

دیدم تاپیکی براش نزدین خودم دست بکار شدم.

با تشکر از آریا:

Kinect Sports محصول شرکت Rare از دیگر بازی های معرفی شده برای کینکت است. همان گونه که از نام این بازی نمایان است در Kinect Sports به بازی در رشته های ورزشی می پردازید. شش رشته ی ورزشی از جمله: والیبال، فوتبال، پینگ پونگ، دو میدانی و زیر رشته های آن (پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، دو سرعت، دو با مانع و ...) ، بولینگ و بوکس در این بازی موجود اند. هر بازی گیم پلی مخصوص به خود را دارد.

در والیبال در زمین مسابقه می توانید انواع حرکات از جمله سرویس، دفاع، پاس و حرکات مخصوص رشته ی والیبال را انجام دهید.

در بازی فوتبال عنصر اصلی پاس است. در طول مسابقه همه ی بازی کنان در دست شما هستند و باید سریع و قبل رسیدن بازیکن رقیب پاس بدهید. وقتی که توپ زیر پایتان است دو جهت چپ و راست روی زمین نمایش داده می شود که نشانه ی پاس دادن به بازیکن سمت چپ یا بازیکن سمت راست است و می توانید با حرکت پا و جهت مناسب آن پاس بدهید و با حرکت قوی تر پا می توانید سانتر یا شوت کنید. در ضربات ایستگاهی و کرنر ها نیز می توانید روی سانتر ها و کنر ها پریده و ضربه ی سر بزنید.

در بازی پینگ پونگ باید با حرکت دست خود به جای راکت پینگ پونگ بازی کنید و رقیب خود را شکست دهید.

در رشته ی دو میدانی باید با توجه به رشته ای که انتخاب کرده اید بدن خود را حرکت بدهید. به طور مثال در دو با مانع باید به سرعت در جا زده و در هنگامی که به مانع می رسید بپرید.

در بولینگ تمام حرکاتی را که انجام می دهید مانند بولینگ بازی کردن در واقعیت است. یعنی شما باید خم شده و دست خود را به عقب برده و یک باره آن را به جلو بدهید.

در بازی بوکس باید با دو دست خود عمل دفاع را به نحو احسنت انجام داده و در زمان مطلوب به رقیب خود ضربه بزنید و در آخر پیروز مسابقه شوید.

در Kinect Sports نیز مانند Kinect Adventures در تمام رشته های ورزشی باید با آواتار داشبورد Xbox 360 خود بازی کنید.

2_10.jpg

Kinect Sports مانند Kinect Adventures تم کارتونی دارد اما گرافیک آن بسیار خوب است. محیط رنگ آمیزی و گرافیک بسیار عالی و جذابی دارند و طراحی استادیوم ها فوق العاده هنری و زیبا کار شده اند.

Kinect Sports را می توانید به صورت آنلاین (دو نفره) و آفلاین (تک نفره تا چهار نفره) بازی کنید.

اگر کینکت دارید اصلاً این بازی را از دست ندین!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خب اولین پست رو خودم بدم، کسی تاحالا تونسته والیبال رو روی درجه سختی چمپیون ببره!؟ امروز 1 ساعت فقط والیبال بازی کردم آخرش هم باختم، هر کار میکردم نمیشد برد! :((

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خب اولین پست رو خودم بدم، کسی تاحالا تونسته والیبال رو روی درجه سختی چمپیون ببره!؟ امروز 1 ساعت فقط والیبال بازی کردم آخرش هم باختم، هر کار میکردم نمیشد برد! :((
آره من گرفتم!
هی باید عقب و جلوشون ببری!(جا خالی بندازی وفتی اومدن جلو smash بزنی آخر زمین!)

واقعا اگر کسی کینکت داره و این بازی رو هنوز نکرده واقعا براش متاسفم!

من به جز دو میدانی همش رو روی سخترین رفتم!
دو میدانی هم می تونم برم ولی فعلا کشاله رونم گرفته!

اینم سند حرفام:
http://www.gamespot.com/users/DESERT99/achievements/xbox360/997628/kinect+sports

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
بهترین بازی کینکت هست فعلا!

دقیقا...................این بازی و yourshape بهترین های کینکت هستن تابحال...... .

واقعا انجام این بازی با کینکت فوق العاده لذت بخشه.....چون خیلی دقیق و مفرحه و ورزشا رو خیلی خوب شبیه سازی کرده.....

• Like
Reactions: taherism

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
فکر کنم ولی dance central بهترین نمره ها تا به حال رو داره پس قاعدتاً باید از این بهتر باشه
ولی من تعریف از این هم زیاد شنیدم که میگن بهترین بازیش هست
حالا خودم هنوز کینکت نخریدم و تا یکی دو روز دیگه میخرم و نمیتونم نظری بدم
باید خود آدم بازی کنه تا ببینه کدوم بهتره

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
به نظر من اگه بخوای آفلاین بازی کنی کینکت اسپورت بعد از مدتی دیگه خسته کننده میشه! اما دنس سنترال کلی آهنگ داره که هر کدومش سه تا لول داره که حرکتای جدید اضافه میشه که میمیری تا درست بری:d........
امـــــــا آنلاین....کینکت اسپورت رو دست نداره خیلی حال میده.........b-)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
کینکت اسپورت بعد از مدتی دیگه خسته کننده میشه
اگر تنهایی بازی کنی اره حرفتون درست هست!
ولی وقتی 2 نفری بازی کنی هیچ وقت!

وای عید بیاد چی بشه!گیم نت خانوادگی می زنیم!:))

• Like
Reactions: Farh@d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
فکر کنم ولی dance central بهترین نمره ها تا به حال رو داره پس قاعدتاً باید از این بهتر باشه
ولی من تعریف از این هم زیاد شنیدم که میگن بهترین بازیش هست
حالا خودم هنوز کینکت نخریدم و تا یکی دو روز دیگه میخرم و نمیتونم نظری بدم
باید خود آدم بازی کنه تا ببینه کدوم بهتره
البته صرفا فقط نمرات نیست!اون لذتی هست که خود آدم می بره!
ولی اونم حال می ده ولی باید تنها باشی جلو خانواده آدم شرمش می گیره!:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
من یه نفرم!!
[:(:([/

اره دیگه مشکل همینه......:dشما با یه نفر دیگه مثلا والیبال بازی کنی واقعا سیر نمیشی....تو توپو می گیری اون پاس میده تو می پری و با شدت توپو می کوبی تو زمین حریف واقعا حال خیلی خیلی مضاعفی میده......:d

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
بهترین بازی kinect sport هست.
دومیدانی خیلی حال میده ما که رو سخت بازی می کنیم فقط میبازیم=))
بابا رو سختش من دو هاش رو می برم ولی تو پرتاپ نیزه و دیسک می بازم!
یارو دیسک یا نیزه پرت می کنه از ورزشگاه می ره بیرون:d!(خالی بندی دیگه!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر