Kinect Sport Season 2|Kinect

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا

این بازی در E3 2011 توسط ماکروسافت معرفی شد و سازنده ی بازی شرکت Big Park است .
در این بازی 6 ورزش جدیدی اضافه شده است که عبارتند از : فوتبال آمریکایی ، گولف ، اسکی ، تنیس ، دارت و بیسبال

تاریخ انتشار بازی معلوم نیست .

تریلر منتشر شده از گیم پلی بازی : تریلر

تصاویر

کاور بازی :

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
یکی از بهترین بازیهایی که تو این نسل تجربه کردم شماره 1 این بازی بود......فوق العاده مفرح و زیبا و خوراک تجربه چند نفره....

واسه شماره 2 اش هم لحظه شماری می کنم...(ممنون بابت تاپیک)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
البته فکر کنم سازنده این شماره Big Park باشه که قبلا Kinect Joy Ride را ساخته. بازی که تو کنفرانس مایکروسافت نمایش داده شد هم یه مقدار لگ داشت :D Joy Ride که بازی چندان خوبی نبود، امیدوارم نزنه تجربه Kinect Sports را خراب کنه :D

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
Rare همچنان سازنده ـس؟
به به چه فصلی بشه:D

نه Joy Ride ، Big Park رو قبلا درست کرده .

یکی از بهترین بازیهایی که تو این نسل تجربه کردم شماره 1 این بازی بود......فوق العاده مفرح و زیبا و خوراک تجربه چند نفره....

واسه شماره 2 اش هم لحظه شماری می کنم...(ممنون بابت تاپیک)

خواهش می کنم :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته فکر کنم سازنده این شماره Big Park باشه که قبلا Kinect Joy Ride را ساخته. بازی که تو کنفرانس مایکروسافت نمایش داده شد هم یه مقدار لگ داشت :D Joy Ride که بازی چندان خوبی نبود، امیدوارم نزنه تجربه Kinect Sports را خراب کنه :D
کاملا با حرفت موافقم ممد:D امیدوارم تجربه و ذهنیت خوبی که از نسخه اول تو ذهنمون هست رو به فنا ندن:D انصافا اگه خوب درستش کنند ورزش های جالبی رو انتخاب کردند و من که به جز فوتبال آمریکایی(به دلیل اینکه قواعدش رو بلد نیستم) و گلف(که ورزش خنکی برام محسوب میشه) با بقیش حال میکنم البته به شرطی که لگ نداشته باشه! دارتش هم باید خنده باشه:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
باابا پس این rare داره چیکار میکنه؟:|
فقط لباس آواتار میدوزه!
یکی از بهترین شرکتای بازیسازی رسما به فنا رفته!
ممنون بایت تاپیک!
ولی یه حسی بهم میگه گند میزنه تو بازی:((

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
باابا پس این rare داره چیکار میکنه؟:|
فقط لباس آواتار میدوزه!
یکی از بهترین شرکتای بازیسازی رسما به فنا رفته!
ممنون بایت تاپیک!
ولی یه حسی بهم میگه گند میزنه تو بازی:((

بابا میخای چی کار کنه دیگه بازی اسپورت هست چند تا ورزش جدید اضافه کرده +امکانات و دقت بیشتر مثل Wii sport Resort !!دیگه چی میخای اخه!!

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
همه ی ورزش هایی که ازشون متنفرم رو جمع کردن تو یه بازی از این بدترم میشه؟!!:d:d

حالا گرافیکش نسبت به نسخه ی قبلی تغییری هم کرده یا همونه؟واقعی تر نشده؟!!

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خداوکیلی بهترین بازی که با کینکت من بازی کردم kinect sport1 بود حتی از dance centeral هم بیشتر بهم حال داد . . .

دیوونه ی دو میدانیش بودم که با رفیقا جمع میشدیم - کل کل ! :d (دروازه بانیش هم یدونه بود)

البته بنظرم بجای اینکه 6تا بازی اضافه کنن کاشکی 5تا اضافه میکردن !

بجاش یه سرو سامونی به فوتبالش میدادن - یا کلا حذفش کنن راحت بشیم (کلا این فوتبالش به نظرم شماره 1رو برده بود زیره سوال !!!)

خداکنه فوتبال آمریکاییش عالی باشه - عاشق این ورزشم . . .

در کل امیدوارم فصل دومش نسبت به فصل اول بهتر و جالب تر باشه . . .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی

درسته مثه سایق سازنده rare نیس ولی مثه اینکه واسه این نسخه همکاری نزدیکی تو ساخت بازی داشته(همونطوری که تو خبرا خووندم)یعنی بازی رو ول نکردن به امون خدا........:d

تو ویدیوهایی هم که از بازی تو یو تیوب دیدم گلفش خوب بود (اندکی لگ داش گاها) ولی فوتبال امریکاییش عالی بود

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خدایی فصل 2 بازی با توجه به چیزایی که تو e3 نشون دادن ازش - به نظره من راضی کننده بود !

دلیل نمیشه big park بدبخت یه بازی ضعیف ساخت همه بازی ها اونجوری باشن ! (ولی خداوکیلی بخوام بگم میترسم یکم - چون حالم از joy ride بهم خورد)

ولی بیاید فکرایه خوب بکنیم . . .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
نسخه یکش خوب بود .. مخصوصا پینگ پونگش .. :d ولی خاطره بد از یکش دارم چون تو بوکسش که داشتم با دوستم بازی میکردم کتفم از جا در رفت.. تا یه ماهی نزدیکه کینکت نرفتم:d:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر