Kinect کمتر از 1% پردازنده X360 را استفاده می کند

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,078
kze6z6z2p7xbi232npj.jpg

Frederic Blais یکی از افراد بخش Kinect شرکت Ubisoft در مصاحبه ای که با مجله Xbox World 360 داشت گفت Kinect کمتر از 1% قدرت پردازنده X360 را استفاده می کند.

وقتی از او درباره شایعات اخیر که Kinect از یک هسته کامل پردازنده این کنسول استفاده می کند، پرسیده شد، او گفت: " این اصلا درست نیست. من دقیقا نمیدونم چقدر است، اما کمتر از 1% قدرت آن را استفاده می کند، چیزی در همین حدود. "

به گفته Blais میزان استفاده Kinect از پردازنده 360 به اندازه ای پایین است که " ما می توانیم Kinect را در یک بازی اکشن نیز به کار ببریم و به اندازه قبل هم صحنه های اکشن و پر زد و خورد در صفحه داشته باشیم. "

او گفت شوتر هایی که هم از کنترلر و هم Kinect استفاده کنند امکان پذیر هستند، اما فعلا بازی بدین شکل در line up مایکروسافت دیده نمی شود.

به گفته Blais چیزهایی در همین حوزه هست که او دربارش فکر می کند. او گفت: " این تکنولوژی واقعا جالبی است، چون از یک کنترلر سریع تر است و شما کارهایی را می توانید با آن انجام دهید که با کنترلر نمی توانید. مثلا یک بازی هاردکور مثل Rainbow Six را در نظر بگیرید، که در آن شما با دست خود اشاراتی انجام می دهید. خیلی چیز جالبی می شود و بازیباز بیشتر درون بازی غرق می شود. ما باید ببینیم که بازیبازهای هاردکور آمادگی چنین چیزی را دارند یا خیر. "

Kinect در 4 نوامبر امسال برای Xbox 360 عرضه خواهد شد.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
اوففففففففففففففففففففف...
چه میکنه ماکرو....
فکر کنم این دوریسنش هم چراغ داشته باشه!!(2تا!!)...پس میشه رو دوچراغ حساب کرد!!=))

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
فکر کنم در کمترین حالت از 1% استفاده بکنه! :d آخه مگه میشه!؟ مثلا یک بازی با گرافیک Crysis 2 (نه که خودش، گرافیکش!) رو میتونه بازم با 1% استفاده از پردازنده اجرا کنه ؟ بعید میدونم!

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
فکر کنم در کمترین حالت از 1% استفاده بکنه! :d آخه مگه میشه!؟ مثلا یک بازی با گرافیک Crysis 2 (نه که خودش، گرافیکش!) رو میتونه بازم با 1% استفاده از پردازنده اجرا کنه ؟ بعید میدونم!

فکر می کنم در مورد بازی های Casual صد در صد درست باشه ! اما در مورد Hard Core ها هم فکر نمی کنم خیلی بخواد بیشتر از این باشه ! CPU های داخل خود Kinect باید بیشتر پردازش اسکن و اعمال حرکت رو انجام بدن ، نه CPU دستگاه

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فکر می کنم در مورد بازی های Casual صد در صد درست باشه ! اما در مورد Hard Core ها هم فکر نمی کنم خیلی بخواد بیشتر از این باشه ! CPU های داخل خود Kinect باید بیشتر پردازش اسکن و اعمال حرکت رو انجام بدن ، نه CPU دستگاه
کدوم پردازنده داخلی :-/ چند وقت پیش یادمه گفتن برای کم کردن مخارج برش داشتن و از پردازنده دستگاه استفاده میکنه .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کدوم پردازنده داخلی :-/ چند وقت پیش یادمه گفتن برای کم کردن مخارج برش داشتن و از پردازنده دستگاه استفاده میکنه .

نه قبلن طرح دو مدل از کینکت بود حالا شده فقط یه مدل با پردازنده که به نظرم خیلی بهتره اونطوری بیشتر گرونفروشی میکردن لامصبا :d

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
نه قبلن طرح دو مدل از کینکت بود حالا شده فقط یه مدل با پردازنده که به نظرم خیلی بهتره اونطوری بیشتر گرونفروشی میکردن لامصبا :d
150 دلار دارن میگیرن یه پردازنده نزارن !؟ :-?

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
فکر میکنم این تکنولوژی باعث بشه بازیهای casual کاملا از سمت wii به سمت مایکرو متمایل بشه ولی در مورد بازیهای hardcore نمیشه فعلا چیزه خاصی گفت.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

نه ! اونجا یکی از CPU های دستگاه رو برداشتن که البته تاثیرش رو خود Kinect زیاد شد و Delay به وجود آورد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر