Kaillera:Emulators' Client Official Page

سلام.امروز می خوام یه آموزش بسیار جالب بزارم.آموزشی که می تونه در صورت علاقه داشتن شما به یکی از بهترین تاپیکها تبدیل شه.
تا به حال اسم kaillera رو شنیدین؟می دونستین میشه بازیهایgenesis,nintendo64,psone, m-a-m-e,و خیلی شبیه سازای دیگه رو به صورت آنلاین و lan بازی کرد؟
آره درست شنیدین. با اینترنت که وضعش معلومه اگه یه اینترنت نسبتا خوب دارین راحت و بی مشکل می تونین بازی کنین.حالا می ریم سر lan.خوب ما یه آموزش داشتیم که lan رو بین دوتا کامپیوتر شبیه سازی می کرد.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=441
خوب تصور کنین دو کامپیوتر از این طریق به هم وصل شن بعد بازی کنن:eek:.من بعد از کلی تحقیق تونستم با دوستم این کارو بکنم و نشستیم کلی umk3 و street of rage 3 زدیم!الیته هرچی خونه ها بهم نزدیکتر باشن پینگ بهتره که مال من با دوستم که تو شهرمونه 160 بود.یعنی میشه با همشهریاتون بی مشکل بازی کنین.البته تو نرم افزار kaillera که با توجه به ساده تر بودن بازیهای قدیمی به سرعت کمتری نیازه عملا ما کوچکترین مشکلی تو اجرای بازیها ندیدیم!
خوب می ریم سر آموزش .امروز آموزش رو برای genesis می زاریم و بقیه برای بقیه دستگاهها.
ابتدا نرم افزار شبیه ساز بازیهای genesis رو از لینک زیر بگیرین.توجه کنین بین شبیه سازای genesis فقط این نرم افزار از kaillera پشتیبانی می کنه.
http://www.emulator-zone.com/doc.php/genesis/gens32.html
اینم سرور kaillera که تغییرات لازمو روش انجام دادم.
http://dukenukem.persiangig.com/kaillerasrv-0.86win32.zip
نکته مهم دیگه اینه که هر دو طرف باید فایل بازیشون دقیقا هم اسم باشه وبهتره با هم توافقی یه بازی رو از سایتای دانلود rom با یه اسم دانلود کنین.یا بازیتونو هم اسم کنین.البته با region یکسان.یا یه کدومتون اگه یه سری بازی داره همونارو به دوستتون بده.
اول ارتباط بین دو کامپیوتر رو از طریق لینک آموزش بالای صفحه برقرار کنین.
خوب حالا kaillera server رو unzip کرده فایل اجرایی kaillerasrv.exe رو اجرا کنین بزارین اجرا بمونه
حالا نرم افزر gens32 رو اجرا کنین .سه storage می بینین.رو اولی برید آدرس محلی که بازیاتون هستن رو بدین. یه بازی رو همین طوری اتخاب کنین که default این storage تنظیم شه .همین کارو برای 2 تای دیگه انجام بدین.بعد تو option تنظیکات کنترلو اینا رو انجام بدین (فرض می کنیم اینارو بلدین)و بعد یه بار از نرم افزار خارج شین. دوباری اجراش کنین.خوب حالاشخص تماس گیرنده در قسمت start menu>run اینو تایپ کنه:cmd /k ipconfig /all
بعد یه صفحه باز میشه که توش ip adrress هست.توجه داشته باشد که حتما پس از برقراری ارتباط این کارو بکنین که ip درست رو ببینین.این ip رو یه جایی یادداشت کنین.هر دو نفر نرم افزار رو اجرا کنین.برین به قسمت system>netplay
یه username برای خوتون بنویسین.connection نفر اول(فرقی نمی کنه) رو روی average یا good بزارین.enter ip رو بزنین.ip یادداشت شده رو بزنینcoonnect رو بزنین.بلا فاصله طرف دوم هم enter ip رو زده همون ip رو بزنه.می بینین که همدیگه رو پیدا می کنین.اونجا جای چت هم هست.یکی بره روی create game یه بازی رو انتخاب کنه.طرف دوم بازی اتخاب شده رو انتخاب کنه و join رو بزنه.بعد طرف اول play رو بزنه.برین حال کنین.تمام
کپی برداری بدون ذکر منبع(بازیرایانه)غیر مجاز است
به زودی و در صورت استقبال آموزش برای ps1 و بقیه دستگاهها نیز گذاشته می شود.
هر سوالی بود در خدمتم.البته ممکنه امشب تا فردا شب نباشم چون دارم می رم انتخاب واحد کنم

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
خوب بچه هابیاین ببینیم کدوم بازیا تعدادمون زیاد میشه یه جامی بزاریم تو عید
برای بازی حتما باید adsl داشته باشین.اینم بازیا :
tekken 3>>>PS1
winning eleven 3>>>>>>ps1
winning eleven 2006>>>>>>ps1
twisted metal>>>>>>>>ps1
mortal kombat trilogy >>>>>>>ps1
umk3>>>>>arcade
street fighter alpha 2>>>>>>>>arcade
king of fighters 98>>>>>>>>>arcade
crash team racing >>>>>>>>>>ps1
وقتی جمع شین آموزش راحت ترشم می زارم.فقط مشکل اینه که نمیشه کسی نظارتی بر بازیا داشته باشه .بازیا به صورت 2 نفری برگزار میشه بچه ها هم مرام میزارن می گن واقعا کی برد کی باخت :biggrin1:داوریم بین خودشون.من خودم با اینکه به جز umk3 و فوتبال بقیه رو بلد نیستم ولی به همه رای می دم

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
ببینین تو لهستان چی کار کردن کل فوتبال ps1 رو تنظیم کردن به صورت یه فایل exe ،بیستو دو مگابایتی در آووردن دیگه هیچ تنظیماتی نمی خواد .برین تو سایتشون ببینین چه بند و بساطیه لیگو کاپ و ranking و...به اینا می گن بازیکن نه به ما یا شایدم نه به من
http://www.weol.pl/
زبانشو انگلیسی انتخاب کنین.اینجا که ازین کاپا انجام نمیشه پینگ پایین باشه من دارم میرم با همون پینگ300 باهاشون بازی کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر