طرفداران ژانر JRPG

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یه بازی قشنگ ❤️
یادش بخیر
من که خیلی دوسش داشتم 🌺

518G1ZPSV1L._AC_.jpg
نسخه ی جدیدش به تازگی معرفی شده

• Like
Reactions: Sega_genesis

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۱۱۱۱۰_۱۵۲۴۰۲.jpg ۲۰۲۱۱۱۱۰_۱۵۱۹۵۱.jpg
از اتاق های کینگدم هارتس در دیزنی لند ژاپن به مناسبت سالگرد 20 سالگی رونمایی شد.

🎁 این اتاق ها قرار پذیرای توریست ها باشن و همچنین صندوق خاصی تو این اتاق ها وجود داره که محتویات داخلش یه راز و حاوی یک آیتم مخفی هست.

🎉 این اتاق ها قرار در تاریخ 6 ژانویه 2022 بازگشایی شوند.

• Wow
Reactions: NHM

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اومدم NnK موبایل رو سرچ کنم ببینم این نسخه هایی که اومده، انگلیسی هم دارن یا نه...
دیدم گویا تاریخ خورده نیمه اول 2022 به صورت جهانی ریلیز میشه...دست نگه داشتم:-"

کسی نقدی، مطلبی، نظری چیزی نخونده جایی از اونایی که بازیش کردن؟ :-"

---

مورد بعدی... مدتیه دارم DQ 11 S میزنم...
بازی شروع بدی نداشت، تا جایی که افراد رو جمع میکنی هم بد نیست
ولی بازی شدیدا فاقد هرگونه سورپرایزیه! تقریبا هیچ جای بازی نیست که با خودت بگی واو چه خفن!( شاید اوایل بازی و اون قدرت ترکیبی ها)

داستان از این سر راست تر امکان پذیر نبود:-"
دشمن ها از یه جایی هی ری اسکین میشن:-"

البته ... چندتا کاراکتر ایپزود داره، اینا خوبن... هم جذابه داستانشون، هم باس و دشمن های خاص و جدید دارن! قشنگ این بخش بازی رو برام زنده کرده باز:)) (البته هنوز همه رو نرفتم ولی چندتایی که رفتم...خوب بودن :-" )

دیگه... غر که زیاد زدم، نکات مثبتش هم یکی کاراکترهای باحالشونه،شخصیت محبوبم که مشخصه اریکه...ولی ورونیکا هم خیلی باحاله:))
و بانو جید هم که به به:-" :)) گرچه لباس اصلیش از لباس دومش حداقل جذاب تره به نظرم:D برعکس چیزی که بازی دوست داره بگه:p
لباس دوم اریک دقیقا از اون تیپ هاییه که دوست دارم :D

کلا یه مورد دیگه ی جذابیتش همین لباس هان... من کاستومایز دوست دارم...پس این چیزا حال میده:-" ... فقط بیشتر پیلیز! این همه بازی کردم فقط یک یا دوتا؟ اگر گذاشته باشه ته بازی بعد صد در صد کردن بده که برم فحش کششون کنم:-" اگرم نیست دیگه که خیلی چیزن:(

اینکه یه بازی کامل و 400تا شهر داره هم خوب و باحاله:-"
ولی چقدر ماموریت فرعی هاش تو دیوارن:|

اون بخش Tickington هم از یه طرف خیلی جذابه!(این جزو معدود سورپرایزها بود برام) از یک طرف شدیدا گیم پلی سرطانی داره :-"

• Like
Reactions: NHM and m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
بروید این Ruined King: A League of Legends Story بازی کنین.
همه چیش خیلی خوبه، داستان، صداگذاریها یکی از یکی بهتر، انیمیشن ها ، سینماتیکها، موزیک، واقعا سنگ تموم گذاشتن.
خلاصه از دست ندید.

برای من اینکه بعد سالها میتونم با هیروها اینطوری ارتباط برقرار کنم خیلی جذاب بود.
اخبارش پیگیری نمیکردم، یکدفعه بعد Arcane اومد و واقعا خیلی چسبید.
خیلییییی میریم جاده خاکی:-"

ولی من کلا از همون نمایش اولش خوشم اومد
به عنوان کسی که کلا lol نزدم و از نزدیک ندیدم، آیا ارزش میدارد Ruined King بزنم؟

البته انشاالله وقتی که تخفیف خوب خورد:))
بازی برای هر 2دسته یعنی پلیرهای قدیمی و هم جدید راضی کنندست.
برای قدیمی ها اینکه میدونن چطور باید بیلد روی هیرو ببندن جذابه + بخش داستانی و...
برای پلیرهای جدید هم که کلا بازیهای مثل FF7 یا کلا JRPG دوست دارن توصیه میشه و خب بنظرم بیشترین لذت همین پلیر جدید میبرن که تازه با دنیای بازی آشنا میشن.

بخش مبارزاتش خیلی خوبه، چیزی مثل Grandia ولی با عمق بیشتر.
حتما توصیه میکنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
بروید این Ruined King: A League of Legends Story بازی کنین.
همه چیش خیلی خوبه، داستان، صداگذاریها یکی از یکی بهتر، انیمیشن ها ، سینماتیکها، موزیک، واقعا سنگ تموم گذاشتن.
خلاصه از دست ندید.

برای من اینکه بعد سالها میتونم با هیروها اینطوری ارتباط برقرار کنم خیلی جذاب بود.
اخبارش پیگیری نمیکردم، یکدفعه بعد Arcane اومد و واقعا خیلی چسبید.

بازی برای هر 2دسته یعنی پلیرهای قدیمی و هم جدید راضی کنندست.
برای قدیمی ها اینکه میدونن چطور باید بیلد روی هیرو ببندن جذابه + بخش داستانی و...
برای پلیرهای جدید هم که کلا بازیهای مثل FF7 یا کلا JRPG دوست دارن توصیه میشه و خب بنظرم بیشترین لذت همین پلیر جدید میبرن که تازه با دنیای بازی آشنا میشن.

بخش مبارزاتش خیلی خوبه، چیزی مثل Grandia ولی با عمق بیشتر.
حتما توصیه میکنم.
از نظر داستانی ما هنگ نمیکنیم که چی به چیه و چه خبره و ...؟
توی بازی اوکی هست؟

• Like
Reactions: NHM

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
از نظر داستانی ما هنگ نمیکنیم که چی به چیه و چه خبره و ...؟
توی بازی اوکی هست؟
آره خیلی سر راسته، خیالت راحت.
=========
اینم از Opening بازی :

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دارم یاکوزا Like a Dragon میرم و با اختلاف زیاد بهترین گیمپلی سری رو داره.
چیزای دیگشم جز داستانش همه فوق العادست.
داستانش به خوبی بقیه نبوده تا اینجا هرچند کلا تا الان 15 ساعت رفتمش.
So i was wrong
داستانش عالی بود مخصوصا نیمه دومش.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20211126_143933_771.jpg
جوری از نوشته شدن سناریوی بازی توسط کازوشیگه نوجیما گفته بودن که فکر کردم بخش داستانی داشته باشه یه چند ماه دیگه هم احتمالا سرور هاشو ببند اسکوئر داره خودشو پاره میکنه یوتویوبر هارو جمع میکنه براش ویدیو بدن بازی رو تبلیغ کنه ولی خیلیا از دانلود بازی پشیمون شدن

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
View attachment 233854
جوری از نوشته شدن سناریوی بازی توسط کازوشیگه نوجیما گفته بودن که فکر کردم بخش داستانی داشته باشه یه چند ماه دیگه هم احتمالا سرور هاشو ببند اسکوئر داره خودشو پاره میکنه یوتویوبر هارو جمع میکنه براش ویدیو بدن بازی رو تبلیغ کنه ولی خیلیا از دانلود بازی پشیمون شدن

اسکوئر کلا موندم چرا گیر داده به ساخت بازی موبایل. یکی از ضعیف ترین سازنده های بازی موبایله تا حالا کلی بازی موبایل دادن بیرون و اکثرشون هم سرورهارو خاموش کردن رفتن دیگه هیچکس بهشون اعتماد نداره خیلی بدن تو ساخت بازی موبایل

دیگه نمونه بزرگش final fantasy brave exviusئه که فکرشو بکن کل شخصیتای ff رو داشته باشی بعد گند بزنی و فروش جالبی نداشته باشی ببین چقدر هنر میخواد با همچین فن بیسی همچین گندی بزنی

• Like
Reactions: Reza.zareei

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
View attachment 233854

البته نمره و متاکریتیک واسه بازی های موبایل خیلی مهم نیست

پلیر بیس و درآمد حاصل از خریدهای درون برنامه ایشه که مهمه
البته، این بازی در این دو مورد هم حسابی زاییده :D
لذا باهات موافقم
همین روزا دکمه اینم میزنن :D

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اسکوئر کلا موندم چرا گیر داده به ساخت بازی موبایل. یکی از ضعیف ترین سازنده های بازی موبایله تا حالا کلی بازی موبایل دادن بیرون و اکثرشون هم سرورهارو خاموش کردن رفتن دیگه هیچکس بهشون اعتماد نداره خیلی بدن تو ساخت بازی موبایل

دیگه نمونه بزرگش final fantasy brave exviusئه که فکرشو بکن کل شخصیتای ff رو داشته باشی بعد گند بزنی و فروش جالبی نداشته باشی ببین چقدر هنر میخواد با همچین فن بیسی همچین گندی بزنی
من تا اونجایی که شنیدم بریو اکسویوس تعداد دانلودش از 50 میلیون هم رد شده بود منو های بازی واقعا داغون و بهم ریخته هستن
البته نمره و متاکریتیک واسه بازی های موبایل خیلی مهم نیست

پلیر بیس و درآمد حاصل از خریدهای درون برنامه ایشه که مهمه
البته، این بازی در این دو مورد هم حسابی زاییده :D
لذا باهات موافقم
همین روزا دکمه اینم میزنن :D
نمره ی متاش اصلا به جهنم اینا جوری تبلیغات راه انداخته بودن با اپنینگ بازی همه باورشون شده بود بازی بخش داستانی داره از بخش داستانی هم بگزریم بازی انقدر ارور های عجیب غریب داره اعصاب آدم خورد میشه همون بهتر بازی شکست بخوره دوست ندارم هرکی یه موبایل در بیاره بگه فن فاینال فنتسی بهترین نسخش هم بتل رویالش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر