طرفداران ژانر JRPG

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
چرا هیچکس به Persona 5 Strikers اشاره نمیکنه ؟ :(

تاریخ انتشارش هم February 23rd امسال هست میشه ۵ اسفند. فقط امیدوارم که پورت خوبی باشه و سخت افزار قوی نخواد :(

بالاخره پس از میلیارد ها سال انتظار بازی کنیم ببینیم دنیا دست کیه :D
به خاطر سبکش:D شخصاً محبوبیت پرسونا برام به خاطر سبک بازی و داستان پردازی بود، که حتی موب های معمولی رو هم با باید با استراتژی میکشتی نه بریزی وسط و 100 تا 100 تا بکشی. البته گرایندش همیشه روی مخ بود:-"
آخه JRPG نیست.:D وگرنه خودم بشدت هایپم!:D خب اونایی که بازیش کردن میگن کمبت اش شبیه FFVIIR اهه تا وارریورز ها! همون موقع که توی ژاپن اومده بود حرفش بود که بهترین اسپین افف از یک بازی پرسونا است.
فقط حیف ادامه دهنده روت رویال نیست.:(
بهترین اسپین آف از روی اسپین آف:-"
بجای این کارا منتظر بازی Re:ZERO - Starting Life in Another World: The Prophecy of the Throne
باشید:D
بازم شخصاً امیدی به بازی هایی که از روی انیمه ساخته شدن یا برعکس ندارم:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
اینو هیشکی نذاشت پس خودم میزارم:D

lvk4rkxme3a61.jpg

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اینو هیشکی نذاشت پس خودم میزارم:D

lvk4rkxme3a61.jpg

بی صبرانه منتظر نسخه جدیدشم \m/
ولی ای کاش V3 رو نمی چسبوندن به Hope's Peak. داستان توی انیمه ها تموم شد رفت.
ای کاش یک چیز جدیدی رو شروع می کردن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
@Thonkeyes
حالا لو نمیدادی، همه سورپرایزش برای اونایی که بازی نکرده بودن همین بود چون قرار بود اصلا یه داستان جداگانه باشه:D

منم از پایان انیمه ها بیشتر خوشم اومد، بدبخت ها بعد از اون همه بلا حقشون بود یه پایان خوش داشته باشن:D

• Like
Reactions: Thonkeyes

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درود...

ناکاماها یک سری به PSN STORE بزنید...
تخفیف های خدایی زده برای Deal عه Big Japan...

مهمترین خریدتون هم میتونه Thirteen Sentinels: Aegis Rim باشه که از 59.99 شده 29.99 دلار...
که جایزه ی بهترین Narrative رو از خیلی از سایت های معتبر برای سال 2020 دریافت کرده...

بدرود... :D:D

پ.ن : من اسم بازی Thirteen Sentinels: Aegis Rim رو میارم- نمیتونم @Z-fan رو منشن نکنم... >:)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
پ.ن : من اسم بازی Thirteen Sentinels: Aegis Rim رو میارم- نمیتونم @Z-fan رو منشن نکنم... :)

عوضش من الان تمرکزم رو Ace Attorney: Trials and Tribulations ـه... هولی شعط ها... یعنی این چپتر آخرش داره میره که بازی رو فرو کنه تو Top 10 ام. لحظه ای نیست که پشمام فر نخوره از بس همه چیز کل سه گانه رو این قدر خفن داره به هم وصل می کنه

اگه احیانا سه گانه تو Deal های PSN بود بزنید تو رگ
تضمینی میگم که محشره. احتمالا یه طومار براش بنویسم وقتی تمومش کردم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
195097

بالاخره سه گانه Ace Attorney رو بعد 60 ساعت بازی کردن تموم کردم
واقعا شاهکارن این بازی ها... Must Play به معنای واقعی :x:x
و خیلی خوشحال کنندست که همزمان با تموم کردن اینا خبر عرضه احتمالی دوگانه Great Ace Attorney هم بیرون پخش شده

در مورد حسم به کیس های مختلف بازی رو باید بعدا خیلی گسترده بنویسم
خلاصه بخوام بگم واقعا چیز خاصی اند و بیخود نیست اسم سری این قدر گسترده شده طی زمان
20$Well Spent

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
دوستان راه ارتباط با atlus ژاپن چیه؟ یه صفحه ای که مدیران نگاه کنن
بریزیم درخواست Persona HD Collection بدیم... شامل شماره یک تا چهار... نسل بعد شروع شه بهانه میکنن دیگه قدیمی شده و 4k نمیشه کرد و ال و بل...

پ.ن: شانس £#@% ما رو باش، هر چی بازیه این نسل ریمستر شد الا بازی ای که میخوایم :(

پ.ن۲: موافق باشید لشکرکشی کنیم خراب شیم رو سر atlus، خدایی آخرین فرصتهاس بعدش دیگه بیخیال میشن تا دادن ریمیک:( که اونم عمرا بدن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
دوستان راه ارتباط با atlus ژاپن چیه؟ یه صفحه ای که مدیران نگاه کنن
بریزیم درخواست Persona HD Collection بدیم... شامل شماره یک تا چهار... نسل بعد شروع شه بهانه میکنن دیگه قدیمی شده و 4k نمیشه کرد و ال و بل...

پ.ن: شانس £#@% ما رو باش، هر چی بازیه این نسل ریمستر شد الا بازی ای که میخوایم :(

همون ریمستر Shin Megami Tensei III هم باید بذاریم رو جفت چشمامون با تمام مشکلات فنی اش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر