طرفداران ژانر JRPG

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
متا و jrpg خیلی به هم ربط ندارن :D
من میتونم ی jrpg کلاسیک برای امسال معرفی کنم ولی فاجعه است بازی یعنی باید بازیش کرد؟
نمیگم ۷۰ بده ولی خوب هم نیست تقریبا متوسطه
البته jrpg داریم تا jrpg
Anyway:d

Sent from my MAR-LX1M using Tapatalk

• Like
Reactions: Z-fan

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من میتونم ی jrpg کلاسیک برای امسال معرفی کنم ولی فاجعه است بازی یعنی باید بازیش کرد؟
نمیگم ۷۰ بده ولی خوب هم نیست تقریبا متوسطه
البته jrpg داریم تا jrpg
Anyway:d

Sent from my MAR-LX1M using Tapatalk

بله باید بازیش کرد.
jrpg فقط به ذائقه بازیباز مربوطه بنظرم.
از همون اول کار هم منتقدا خیلی این سبک و تحویل نمیگرفتن.
من سری record agarest war برام جز بهترین هاست و بری متاهاشونو ببینی همگی زرد و قرمز هستند.
مهم درگیر کردن بازیباز تو بازیه که این مدل بازی ها تو این کار موفق حساب میشن و همین واسه فن ها کافیه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Persona.Q and Z-fan

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
آقا برای اینکه مخ atlus رو بزنیم پرسوناهای قدیمی رو ریمستر کنه (یک تا چهار برای سوییچ و ps4-ps5) چه روشی موثرتره؟ مثلا رفتن به توئیترشون و...
اینا فکر کنم کلا باید به اکانتهای ژاپنشون پیغام داد نه؟
بعد الان دارن چیکار میکنن خبری از سری پرسونا چرا نیست کلا؟

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
دیدم ک THE LEGEND OF HEROES: SEN NO KISEKI I KAI -THORS MILITARY ACADEMY 1204- قراره برای استیم بیاد

توضیحاتشم اینه:
The Legend of Heroes: Sen no Kiseki role-playing game series is highly acclaimed by gamers all over the world for its elaborate character portrayals and epic storyline. The Legend of Heroes: Sen no Kiseki and The Legend of Heroes: Sen no Kiseki II have sold over 1 million copies in total.
The Legend of Heroes: Sen no Kiseki I: Kai: Thors Military Academy 1204 is a remastered version of the series' iconic first installment, including all-new features!
The game also features the popular high-speed Skip Mode from the PlayStation®4 version. With the touch of a button, you can jump between events and fields at twice the normal speed, and battles at four times the normal speed!

• Like
Reactions: ce7en44

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,073
نام
Mohsen
چرا هیچکس به Persona 5 Strikers اشاره نمیکنه ؟ :(

تاریخ انتشارش هم February 23rd امسال هست میشه ۵ اسفند. فقط امیدوارم که پورت خوبی باشه و سخت افزار قوی نخواد :(

بالاخره پس از میلیارد ها سال انتظار بازی کنیم ببینیم دنیا دست کیه :D

• Like
Reactions: ce7en44 and Z-fan

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
این چند ساله انقدر پرسونا ۵ میلک شده که دیگه هیجان خاصی نمونده :D

تو کمتر از ۱ ماه هم که با ۲ تا بازی موبایل کولاب داشت

من منتظر بازی ریسینگش هستم که معرفی بشه

• Like
  • Smile
Reactions: ce7en44 and XMohsen

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
چرا هیچکس به Persona 5 Strikers اشاره نمیکنه ؟ :(

تاریخ انتشارش هم February 23rd امسال هست میشه ۵ اسفند. فقط امیدوارم که پورت خوبی باشه و سخت افزار قوی نخواد :(

بالاخره پس از میلیارد ها سال انتظار بازی کنیم ببینیم دنیا دست کیه :D
آخه JRPG نیست.:D وگرنه خودم بشدت هایپم!:D خب اونایی که بازیش کردن میگن کمبت اش شبیه FFVIIR اهه تا وارریورز ها! همون موقع که توی ژاپن اومده بود حرفش بود که بهترین اسپین افف از یک بازی پرسونا است.
فقط حیف ادامه دهنده روت رویال نیست.:(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
بجای این کارا منتظر بازی Re:ZERO - Starting Life in Another World: The Prophecy of the Throne
باشید:D
والا بعنوان Re:Zero فن با اینکه سازنده گولاخه...زیاد هایپ نیستم؛ اول اینکه نمایش کم داشته که خود این Red Flag محسوب میشه، بعید میدونم جز اثر فن سرویس چیزی باشه. درجه سنی T هم گند زده!اخه کجای ریزیرو درجه سنی اش T اهه؟:|
مشکل دیگه هم برای خودم اون بخشیه که داستان توش اتفاق میوفته...قشنگ هر کس انیمه رو دیده میدونه کی خائنه! حالا مگه توییست جالبی بهش داده باشن.:D فقط چیز جالبی که گفتن اینکه چندتا از کرکتر ها به رمان هم میان، که این میتونه جالب باشه.

امیدوارم خود بازی حالت خط های IF رمان رو داشته که دستشون باز باشه هرکی رو خواستن تیکه تیکه کنن!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر