طرفداران ژانر JRPG

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خب دانگانرونپا 2 هم تموم شد. اول از همه بگم که داستان عالی بود و توئیست های خیلی خوبی داشت. بعدش هم از ناگیتو خیلی خوشم اومد (NO HOMO) و خیلی قشنگ رفت توی لیست شخصیت های محبوبم. و در آخر پیش به سوی Ultimate Despair Girls >:)

فقط بحث شخصیت پردازی نیست، به نظرم اون ترکیب و روابطی که شخصیت ها تو 2 داشتن، 1 و V3 اصلا نداشت،
ناگیتو که محشره...نانامی و هیناتا هم فوق العادن

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
غیر از این میشد جای تعجب داشت D:

شک دارم D:
اولش فکر میکردم یه ذره اوریت شده ولی هر چه جلوتر میرفت بیشتر با معیارهای من مطابقت پیدا میکرد:D

من مطمئنم که اینجوری نیست:D
فقط بحث شخصیت پردازی نیست، به نظرم اون ترکیب و روابطی که شخصیت ها تو 2 داشتن، 1 و V3 اصلا نداشت،
ناگیتو که محشره...نانامی و هیناتا هم فوق العادن
سرعت جلو رفتن داستان هم بی تاثیر نبود، یعنی داستان یه لحظه هم از تکاپو نمی افتاد و مدام خواننده رو دنبال خودش میکشوند:>

پ.ن: بحث شخصیت ها شد، دلم به حال اونایی میسوزه که از توی این سری بازی وایفو انتخاب کردن و بعد وایفو محترمه رفته جزو مقتولین یا قاتلین (یکیش خودم بودم:D)

===========================
یه دو ساعتی از Ultimate Despair Girls بازی کردم. فقط میتونم بگم گیم پلی و گرافیک که افتضاحن، ولی داستان چون مرتبطه کنجکاو شدم ببینم در ادامه چی میشه (علاوه بر این خیلی دوست دارم اون اتفاقاتی که آخر شماره دوم توضیح دادن رو اینجا ببینم>:) ). به هر حال به نظرم بهتر بود همون سبک ویژوال ناولیش رو حفظ میکردن و الکی این شوتر آبکی رو بهش اضافه نمیکردن، داستان هم شخصاً دوست داشتم در مورد دانش آموزهای دبیرستانی ای باشه که همدیگه رو به فجیع ترین وضع میکشن و بعد هم دور همدیگه جمع میشن و دنبال قاتل میگردن ولی دیگه چیکار میشه کرد، اسمش هست اسپین آفه دیگه و آدم هم قرار نیست هر چی که میخواد رو بدست بیاره:-":D فقط امیدوارم بتونم چند تا از شخصیت های بازی رو در ادامه بکشم چون واقعاً روی مخ هستن:>

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
پ.ن: بحث شخصیت ها شد، دلم به حال اونایی میسوزه که از توی این سری بازی وایفو انتخاب کردن و بعد وایفو محترمه رفته جزو مقتولین یا قاتلین (یکیش خودم بودم:D)

من که میکان ultimate nurse رو انتخاب کرده بودم :D

تا حدی که وقتی توی دادگاه با وجود اینکه میدونستم قاتله از عمد انتخابش نمیکردم
خیلی شخصیت دوست داشتنی بود

-----
-----

نظرات درباره نسخه سوم زیاد مثبت نبود دو دلم شروعش کنم یا نه
بنظرتون تو اوج خداحافظی کنم یا ادامش بدم؟:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

خداحافظی تو اوج

معمولا اگه یه بازی بد باشه اهمیت نمیدم و چیزی راجع بهش نمیگم چون ممکنه خیلیا باهاش حال بکنن یا فوقش 4 بار فحش کشش میکنم بعد بیخیالش میشم

ولی این زبالست. توهین به مخاطب و همه طرفدارای دانگانه

از طرفی هم دوست دارم ملت بازیش کنن تا بفهمن چه زباله ایه و من چه حسی داشتم و دارم نسبت بهش

قبلا گفتم این بازی در حد یه شوخی اول اپریله. اگه اول اپریل این بازی رو میدادن اونم رایگان من قبولش میکردم

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
310
نام
امیر
من احساس فرشاد رو میتونم درک کنم ولی خدایی V3 حداقل 2 تا پرونده قتل عالی داشت که واقعا حیفه بخوای از دستش بدی :-" خصوصا چپتر اولش که بهترین چپترشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین

-----
-----

ادامه بده، تجربه یونیکیه در نوع خودش :D
و خب سه تا پرونده داشت که من خیلی دوست داشتم و یه پرونده اشم یکی از بهترین میم های کامیونیتی ـه :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم

-----
-----

من خودم از قسمت اول Celestia Ludenberg و از قسمت دوم هم Nanami Chiaki. اولی بدشانسی آورد و مقصر هم خودش بود ولی دومی خدایی خیلی زور داشت:D

---------------------
والا اینجوری که میگن نسخه سوم خودش The Biggest, Most Awful, Most Despair-inducing, Most Tragic Event in Human History به حساب میاد پس خودم به عنوان یه دانگانرونپا فن بازیش میکنم و بعدش هم I'll Feel the Ultimate Despair >:)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
بشدت اینکه توی لوکالیزشن بازی رو توی زنوبلید 2 گند زدن روی مخه! حالا یک چیزایی قابل قبوله برای منتقل کردن به یک فرهنگ متفاوت ولی ماشالا حتی اسم های شخصیت هم عوض کردن و اسم های انگلیسی با دیزاین اون کرکترا اصلا با عقل جور در نمیاد.

گرایند بازی هم اذیت میکنه :|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
الان چپتر اول danganronpa v3 رو تموم کردم. اول از همه بگم با اینکه روش قتل رو متوجه شده بودم ولی اصلاً فکرش رو هم نمیکردم که قاتل کی باشه. بعد هم اینکه با وجود شروع خسته کننده بازی ولی از چپتر اول راضی بودم. و در آخر اینکه یه چیز جالبی که متوجه شدم اینه که آهنگی که آخر چپتر اول پخش شد فکر کنم از فیلم افسانه 1900 بود و نکته جالبش اینه که کائده توی اتاق A/V به ساهیچی (؟!) گفته بود که فیلم 1900 از فیلم های مورد علاقه اش هست و قطعه ای هم که قبلاً توی کلاس بهش پیشنهاد کرده بود همین آهنگ فیلم بود. فکر کنم ترکش این بود:

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
الان چپتر اول danganronpa v3 رو تموم کردم. اول از همه بگم با اینکه روش قتل رو متوجه شده بودم ولی اصلاً فکرش رو هم نمیکردم که قاتل کی باشه. بعد هم اینکه با وجود شروع خسته کننده بازی ولی از چپتر اول راضی بودم. و در آخر اینکه یه چیز جالبی که متوجه شدم اینه که آهنگی که آخر چپتر اول پخش شد فکر کنم از فیلم افسانه 1900 بود و نکته جالبش اینه که کائده توی اتاق A/V به ساهیچی (؟!) گفته بود که فیلم 1900 از فیلم های مورد علاقه اش هست و قطعه ای هم که قبلاً توی کلاس بهش پیشنهاد کرده بود همین آهنگ فیلم بود. فکر کنم ترکش این بود:

نه باو
آهنگ ته اون چپتر Cluad debussey (مطمئنم املاش رو اشتباه نوشتم :D) ـه... از قطعه های معروف پیانوئه... The Evil Within زده باشی میدونی

حالا که بحث دانگانرونپا است، دموی AI: Sumnium Files رو زدم دیشب
به شدت تو نسخ بازی ام! ولی 60 دلاره:(( عجیب با استایل بازی و مکانیک هاش حال کردم
دوتا کاراکتری که تو دمو نشون دادن هم عین آهنربا به قلبم چسبیدن، خیلی خوب بودن
دموی لعنتی هم در حد 20 دقیقه بود، خیلی کوتاه بود:((:((

یه ویژوال ناول درست حسابی خوب بالاخره رو سوییچ اومدها:((

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,421
نام
مسلم
نه باو
آهنگ ته اون چپتر Cluad debussey (مطمئنم املاش رو اشتباه نوشتم :D) ـه... از قطعه های معروف پیانوئه... The Evil Within زده باشی میدونی

حالا که بحث دانگانرونپا است، دموی AI: Sumnium Files رو زدم دیشب
به شدت تو نسخ بازی ام! ولی 60 دلاره:(( عجیب با استایل بازی و مکانیک هاش حال کردم
دوتا کاراکتری که تو دمو نشون دادن هم عین آهنربا به قلبم چسبیدن، خیلی خوب بودن
دموی لعنتی هم در حد 20 دقیقه بود، خیلی کوتاه بود:((:((

یه ویژوال ناول درست حسابی خوب بالاخره رو سوییچ اومدها:((
ولی خیلی شبیه بودن ها:D

• Like
Reactions: AMIN-1399F

D_grayman

کاربر سایت
Apr 13, 2010
154
نام
بابک
نه باو
آهنگساز : Claude Debussy (کلود دبوسی)
1862-1918
نام قطعه : Clair de Lune

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اولا اینکه بگم چدر این شکی نیست که متاش افت میکنه با بیشتر شدن نمرات، ولی 79-80 هم بشه خیلی امیدوار کنندهاست

121586

اما فقط میخواستم بگم چیزی که شما دارید می‌بینید ، چیزی که من دارم میبینم:

121587

>:)>:)

البته بدی guts اینه که ثبات نداره یه بازیش 60 میشه یه بازیش 80 که البته به عرضه ماهیانه بازیاشون هم ربط پیدا میکنه! هر چند تا اینجا که نمایش های ft خوب بوده, ببینیم گند میزنن یا یه بازی آبرومند عرضه میکنن!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اولا اینکه بگم چدر این شکی نیست که متاش افت میکنه با بیشتر شدن نمرات، ولی 79-80 هم بشه خیلی امیدوار کنندهاست

View attachment 121586

کلا بعد زنوبلید 2، استایل این جور بازی ها رو سوییچ کلی فن بیس پیدا کردن و اقبال شون بیشتره پیش شون... برخلاف بازی های ورزشی که هر کدوم از ناشرها، یه جوری بهش زخم میزنن و عملا با زور تخفیف های 80 درصدی دارن فروش میدن بازی هاشون رو.. اینم احتمالا بیاد پایین کلی متاش... ولی بازم اوکیه

چیزهایی که از آتلیر رایزا دیدم حقیقتا خیلی خوب بودند
ولی خب من منتظرم همون Xenoblade 2 دستم برسه و برمش که کم کم گرم کنم واسه Xenoblade 1 Remake >:)>:)>:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
کلا بعد زنوبلید 2، استایل این جور بازی ها رو سوییچ کلی فن بیس پیدا کردن و اقبال شون بیشتره پیش شون... برخلاف بازی های ورزشی که هر کدوم از ناشرها، یه جوری بهش زخم میزنن و عملا با زور تخفیف های 80 درصدی دارن فروش میدن بازی هاشون رو.. اینم احتمالا بیاد پایین کلی متاش... ولی بازم اوکیه

چیزهایی که از آتلیر رایزا دیدم حقیقتا خیلی خوب بودند
ولی خب من منتظرم همون Xenoblade 2 دستم برسه و برمش که کم کم گرم کنم واسه Xenoblade 1 Remake >:)>:)>:)
 موخوام :-<:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر