طرفداران ژانر JRPG

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
درود بر بر و بچ جی باز خودم...
:D:D

نمیدونم بچه ها خبرشو گذاشته بودن یا نه...
ولی خوب بگم که نسخه ی سوم بازی The Legend of Heroes : Trails of Cold Steel برای غرب برای پاییز تایید شد برای پی سی و پی اس 4...
پ.ن : 2 نسخه ی کلد استیل هم که روی پی سی و پی اس 3 هم هست و بازم اگر نخواستید پایین راه حل یو-توبی دادم...
دیگه چی آدم میتونه بخواد خدایی...
اینقد منتظر بودیم یک تاریخ بدن که دادن یا اینکه خیلی مونده ولی خوب بازم کلی بهم جون و انرژی داد...
کنار سکیرو همین بازی فقط هست که بسی براش هایپ میباشم...
پ.ن2 : اگر ریمستر دیمن سولز هم معرفی کنن میره توی همین لیست و میشه 3 تا....

خخخخ...
به هرحال...

بر و بچی که استارت نزدن- سه نسخه ی آرک Trails in the Sky که روی پی سی هست راحت بازی کنید و 2 نسخه ی آرک کراس بل یعنی Zero no Kiseki و Ao no Kiseki هم که فن ترجمه شده و میتونید روی PSP و یا امیولتر روی پی سی بازی کنید و اگر کلا حوصله ی ندارید بشینید توی کانال یو-توب زیر همررو والکترو کنید که چیزی نمونده به پاییز...
Pafdingo Trails اینو سرچ کنید میاد تو یو-توب...

شادش کنید... 8->8->8->

پ.ن3 : اینم ترتیب بازی کردن یا دیدن والکترو بر و بچ یکجا :

THE LEGEND OF HEROES

آرک لیبرل
Trails in the Sky
Trails in the Sky SC
Trails in the Sky the Third

آرک کراسبل
Zero no Kiseki فن ترجمه شده
Ao no Kiseki فن ترجمه شده

آرک اروبونیا
Trails of Cold Steel
Trails of Cold Steel II
Trails of Cold Steel III پاییز ریلیز میشود
Trails of Cold Steel IV تو ژاپن که ریلیز شده ولی غرب تاریخ هم نداریم

آخرین ویرایش:

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
درود بر بر و بچ جی باز خودم...
:D:D

نمیدونم بچه ها خبرشو گذاشته بودن یا نه...
ولی خوب بگم که نسخه ی سوم بازی The Legend of Heroes : Trails of Cold Steel برای غرب برای پاییز تایید شد برای پی سی و پی اس 4...
پ.ن : 2 نسخه ی کلد استیل هم که روی پی سی و پی اس 3 هم هست و بازم اگر نخواستید پایین راه حل یو-توبی دادم...
دیگه چی آدم میتونه بخواد خدایی...
اینقد منتظر بودیم یک تاریخ بدن که دادن یا اینکه خیلی مونده ولی خوب بازم کلی بهم جون و انرژی داد...
کنار سکیرو همین بازی فقط هست که بسی براش هایپ میباشم...
پ.ن2 : اگر ریمستر دیمن سولز هم معرفی کنن میره توی همین لیست و میشه 3 تا....

خخخخ...
به هرحال...

بر و بچی که استارت نزدن- سه نسخه ی آرک Trails in the Sky که روی پی سی هست راحت بازی کنید و 2 نسخه ی آرک کراس بل یعنی Zero no Kiseki و Ao no Kiseki هم که فن ترجمه شده و میتونید روی PSP و یا امیولتر روی پی سی بازی کنید و اگر کلا حوصله ی ندارید بشینید توی کانال یو-توب زیر همررو والکترو کنید که چیزی نمونده به پاییز...
Pafdingo Trails اینو سرچ کنید میاد تو یو-توب...

شادش کنید... 8->8->8->

پ.ن3 : اینم ترتیب بازی کردن یا دیدن والکترو بر و بچ یکجا :

THE LEGEND OF HEROES

آرک لیبرل
Trails in the Sky
Trails in the Sky SC
Trails in the Sky the Third

آرک کراسبل
Zero no Kiseki فن ترجمه شده
Ao no Kiseki فن ترجمه شده

آرک اروبونیا
Trails of Cold Steel
Trails of Cold Steel II
Trails of Cold Steel III پاییز ریلیز میشود
Trails of Cold Steel IV تو ژاپن که ریلیز شده ولی غرب تاریخ هم نداریم
مِح. با اون گندی که به کلد استیل 3 و 4 زدن ترجیح میدادم هیچ وقت ریلیز نشن. :D
فعلاً بچسبید به فایرامبلم، مثل اینکه Koei Tecmo هم در ساختش شریکه که یکم نگران کنندس، خوشم نمیاد ازشون. :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

بازی روی سویچ و xbox فیچر های جدیدی مثل تغییر جاب و لیسانس داره ، نیو گیم + اضافه شده و روی باکس ۶۰ فریمه! با یه سری خورده ریز دیگه !!! یادم اومد الان میتونید سه صفحه گامبیت به عبارتی ۳۶ ردیف کامند در اختیار داشته باشید !

خیلی خوبه این اسکوار فقط امیدوارم هیچ وقت نتونه فاینال دیگه ای عرضه کنه ، با خاک یکسان بشه !
خیلی به فکر گیمران آخه !االبته نسل جدید و اجمعین نوب ها !

من یک سال و نیم پیش بازی رو خریدم هنوز ۲۰ ساعت بازیش نکردم بس که ریمستر رو به طرز تهوع آوری آسون کردن !! من نرسیده به (( بوجربا )) رفته بودم تو (( سالیکا وود)) فارم میکردم ! با لول ۲۰ رفته بودم جایی که تو نسخه اصلی لول +۴۰, ۴۵ نیاز داشت! حداقل ، اصلا تا بعد تموم کردن (( شرین او میریام )) نمیزاشت به این مناطق دسترسی داشته باشی !!! می‌رفتیم میمیردی با لول پایین!

خیلی برای مخاطب ارزش قائل‌ بودن خصوصا فن های نسخه اصلی ، یه تعیین درجه سختی برای بازی میزاشتن، حداقل با آپدیت اضافه میکردن!!!
موندم بازی به این اسونی Ng + به چه کارش میاد؟؟؟

الآنم دیگه هر تعداد تو بیلد پارتی شت بزنی مشکلی نیست میری چنجش می‌کنی! ریدن به فلسفه نقش آفرینی ، چالش و غیره تو سرشون بخوره!

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
عجب تاپیک باحالیه وقتی کامنتاتیی که گزاشتین رو میخونم نشون دهنده اینه که همه از بازی که انجام دادن نهایت لذت رو بردن توی تاپیکای دیگه اینجوری نیست انگار یک شور شوق خاصی اینجا هست البته بماند که اصلا نمیدونم در مورد چه بازی هایی صحبت میکنین :D
ولی من تنها بازی ژاپنی که بازی کردم سری فاینال فانتزی روی ps1 بود که اصلا ازش چیزی نمیفهمیدم ولی یک کشش خاصی داشت همش میرفتم بازی میکردم ولی گم میشدم بعدش ni no kuni wrath of the white witch بازی کردم که عاشقش شدم و هنوز بازیش یکی از بهترین بازی هایی هست که تجربه کردم به ویژه داستانش زیباش و شوالیه سفید که ساخته همین استدیو لول 5 هستش که بازی نکردم در واقع امتیاز متاش زیاد جالب نبود ولی فکر کنم برای تجربه بازی های ژاپنی زیاد نباید به متا توجه کرد البته دیمن سولز هم بازی کردم که عجب شاهکاری بود
میخواستم بدونم اون بازی که چنتا پست بالاتر در موردش دوستان صحبت میکردن چیه مثل اینکه توی دادگاه هستی و باید مجرم ها رو پیدا کنی :-?

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
فعلاً بچسبید به فایرامبلم، مثل اینکه Koei Tecmo هم در ساختش شریکه که یکم نگران کنندس، خوشم نمیاد ازشون. :D

منم یه جورایی تنها چیزی که نگرانم می کنه همین Koei Tecmo ـه...
وگرنه تیم اصلی IS پشتشه خیالم از بابت خیلی چیزها راحته

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد

بازی روی سویچ و xbox فیچر های جدیدی مثل تغییر جاب و لیسانس داره ، نیو گیم + اضافه شده و روی باکس ۶۰ فریمه! با یه سری خورده ریز دیگه !!! یادم اومد الان میتونید سه صفحه گامبیت به عبارتی ۳۶ ردیف کامند در اختیار داشته باشید !

خیلی خوبه این اسکوار فقط امیدوارم هیچ وقت نتونه فاینال دیگه ای عرضه کنه ، با خاک یکسان بشه !
خیلی به فکر گیمران آخه !االبته نسل جدید و اجمعین نوب ها !

من یک سال و نیم پیش بازی رو خریدم هنوز ۲۰ ساعت بازیش نکردم بس که ریمستر رو به طرز تهوع آوری آسون کردن !! من نرسیده به (( بوجربا )) رفته بودم تو (( سالیکا وود)) فارم میکردم ! با لول ۲۰ رفته بودم جایی که تو نسخه اصلی لول +۴۰, ۴۵ نیاز داشت! حداقل ، اصلا تا بعد تموم کردن (( شرین او میریام )) نمیزاشت به این مناطق دسترسی داشته باشی !!! می‌رفتیم میمیردی با لول پایین!

خیلی برای مخاطب ارزش قائل‌ بودن خصوصا فن های نسخه اصلی ، یه تعیین درجه سختی برای بازی میزاشتن، حداقل با آپدیت اضافه میکردن!!!
موندم بازی به این اسونی Ng + به چه کارش میاد؟؟؟

الآنم دیگه هر تعداد تو بیلد پارتی شت بزنی مشکلی نیست میری چنجش می‌کنی! ریدن به فلسفه نقش آفرینی ، چالش و غیره تو سرشون بخوره!

ای داد بیداد چرا من تغییری احساس نکردم پس..فکر کنم زیادی سرگرمش بودم..بهر حال هرچی بشه بازم بهترین بازی هست برا من..

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
عجب تاپیک باحالیه وقتی کامنتاتیی که گزاشتین رو میخونم نشون دهنده اینه که همه از بازی که انجام دادن نهایت لذت رو بردن توی تاپیکای دیگه اینجوری نیست انگار یک شور شوق خاصی اینجا هست البته بماند که اصلا نمیدونم در مورد چه بازی هایی صحبت میکنین :D
ولی من تنها بازی ژاپنی که بازی کردم سری فاینال فانتزی روی ps1 بود که اصلا ازش چیزی نمیفهمیدم ولی یک کشش خاصی داشت همش میرفتم بازی میکردم ولی گم میشدم بعدش ni no kuni wrath of the white witch بازی کردم که عاشقش شدم و هنوز بازیش یکی از بهترین بازی هایی هست که تجربه کردم به ویژه داستانش زیباش و شوالیه سفید که ساخته همین استدیو لول 5 هستش که بازی نکردم در واقع امتیاز متاش زیاد جالب نبود ولی فکر کنم برای تجربه بازی های ژاپنی زیاد نباید به متا توجه کرد البته دیمن سولز هم بازی کردم که عجب شاهکاری بود
میخواستم بدونم اون بازی که چنتا پست بالاتر در موردش دوستان صحبت میکردن چیه مثل اینکه توی دادگاه هستی و باید مجرم ها رو پیدا کنی :-?
من که هر وقت میام اینجا بازیایی که بازی کردمو تحقیر می کنم. :D
آره، لول 5 کلا جزو استودیو های خوشنام هست و متاسفانه بیشتر کارای معروفش روی پلتفورم نینتندوئه. البته پلات بازیاش چیز خاصی ندارن ولی خب... متا هم بستگی داره، یه زمانی خیلی از بازیا به موقع و خوب تو خارج منتشر نمیشدن و مخاطباش کم بود در نتیجه بسیاری از رسانه های معتبر زحمت نقد اونا رو به خودشون نمیدادن پس به متا نمیشد اعتنا کرد؛ ولی الان اوضاع فرق کرده واسه یه بازی جاپنی 75 به بالا معمولا نشون میده بازی خوبی بوده مگه اینکه دیگه خیلی نیش باشه. اما در کل برای افراد جدید بهترین کار خوندن مقالات kotakuهه، بین تمام رسانه ها به نظرم تو زمینه نقد بازیای خاص جاپنی اینا بهتر عمل میکنن.
بازییم که دوستان راجبش حرف میزدن Danganronpaس، اگر از کرکترای اغلب سطحی و پایان توهین آمیز نسخه آخرش چشم پوشی کنیم بازی خیلی خوبیه و حتما توصیه میشه.

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
من که هر وقت میام اینجا بازیایی که بازی کردمو تحقیر می کنم. :D
آره، لول 5 کلا جزو استودیو های خوشنام هست و متاسفانه بیشتر کارای معروفش روی پلتفورم نینتندوئه. البته پلات بازیاش چیز خاصی ندارن ولی خب... متا هم بستگی داره، یه زمانی خیلی از بازیا به موقع و خوب تو خارج منتشر نمیشدن و مخاطباش کم بود در نتیجه بسیاری از رسانه های معتبر زحمت نقد اونا رو به خودشون نمیدادن پس به متا نمیشد اعتنا کرد؛ ولی الان اوضاع فرق کرده واسه یه بازی جاپنی 75 به بالا معمولا نشون میده بازی خوبی بوده مگه اینکه دیگه خیلی نیش باشه. اما در کل برای افراد جدید بهترین کار خوندن مقالات kotakuهه، بین تمام رسانه ها به نظرم تو زمینه نقد بازیای خاص جاپنی اینا بهتر عمل میکنن.
بازییم که دوستان راجبش حرف میزدن Danganronpaس، اگر از کرکترای اغلب سطحی و پایان توهین آمیز نسخه آخرش چشم پوشی کنیم بازی خیلی خوبیه و حتما توصیه میشه.
سلام
چرا تحقیر
لذت نبردی بازی کردی یا راضی کننده نبودن؟
اگر پیشنهادی داری که به نظرت واقعا تجربه کردنش لازمه خوشحال میشم بشنوم
ممنون

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
سلام
چرا تحقیر
لذت نبردی بازی کردی یا راضی کننده نبودن؟
اگر پیشنهادی داری که به نظرت واقعا تجربه کردنش لازمه خوشحال میشم بشنوم
ممنون
با توجه به بیانت حدس میزنم PS4 داری، فکر کنم اینورا هرکسی باشه starter pack رو یه بازیی مثل Persona 5 بدونه و منم موافقم. گزینه های دیگه ای مثل Tales Of Vesperia که گفتی از فضای نینو کونی خوشت اومده هم هست. Valkyria Chronicles 4 هم شدیدا پیشنهاد میشه.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
سلام خدمت همه شما دوستان.
من شاید یه نینتندو سوییچ بخوام بخرم ولی خب عناوین شرقی تاپ روشو نمی شناسم.
میخواستم بازی معرفی کنید(فارغ از سبکش و حتی اگه فایتینگ هم باشه) ویژگی های فن سرویس رعایت شده باشه(DoA Like) و سری اش داستانش کلا مناسب باشه(شاهکارم معرفی کنید عالی میشه دیگه) خلاصه هرچیزی و از هر سبکی معرفی کنید ممنون میشم.

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
سلام خدمت همه شما دوستان.
من شاید یه نینتندو سوییچ بخوام بخرم ولی خب عناوین شرقی تاپ روشو نمی شناسم.
میخواستم بازی معرفی کنید(فارغ از سبکش و حتی اگه فایتینگ هم باشه) ویژگی های فن سرویس رعایت شده باشه(DoA Like) و سری اش داستانش کلا مناسب باشه(شاهکارم معرفی کنید عالی میشه دیگه) خلاصه هرچیزی و از هر سبکی معرفی کنید ممنون میشم.
معمولاً خرید کنسول معلول هست، یعنی یه بازیی جذبت میکنه بعد تصمیم میگیری بخری. :D
در حال حاضر این پلتفورم، اگر ویژوال ناولا رو در نظر نگیریم، چیزی که داستان شاهکاری داشته باشه به طور خاص نداره. البته Xenoblade Chronicles 2 هست که پلات نسبتاً قویی داره اونجور که من شنیدم.
بهترین فایتینگشم Super Smash Bros. Ultimateهه و فکر کنم اسمشو شنیده باشی چون خیلی میمه.

سایر بازیای محبوبشم Octopath Traveler و زلدای خودمون هست، و شاخص ترین بازیی که امسال براش ریلیز میشه Fire Emblem Three Housesهه.
یه شین مگامی تنسه هم طبق معمول خواهیم داشت که اونم جزو بازیای مهم این پلتفورم هست گرچه تاریخ انتشارش بازم نامعلومه.

از بین اکشنا یه شوتر سوم شخص داریم مثل Splatoon 2
در آینده هم یه بایونتا 3 و متروید جدید داریم که تاریخ ریلیزشون رو من نمیدونم، فکر نکنم هنوز گفته باشن (؟).

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی

میگمااااا
چرا من حس خوبی به FE جدید ندارم ؟ :D
ولی در عین حال هایپم !!
خخخخ... :D

KT نگفتن نقشش چیه ؟
فیزیک اهممم رو میاره ؟
خخخخ...
ما که میپسنیدم... :D

راستی- بدون اینکه نیمه اسپویل کنی هااااا...
خخخخ...
:D

من منتظر نسخه ی غربی Cold Steel 3 ام که مهر میاد و CS4 که معلوم نیست کی بیاد...
خخخخ..
خودت که در جریانی زدم آرک کراسیل و لیبرل رو که تموم کردم CS1-2 رو هم میخوام دوباره بازی کنم الان...
یعنی شروع کردم...
خخخخ...
همه بازی هامو گذاشتم کنار...
از بس خنگم...

کل کراس بل هم دوباره تموم کردم... :D

ولی چرا تایتل CS4 - چی بود ؟ آها - End of Saga هست ؟
فقط بوگو که کل داستان که تو لیبرل شروع شده بود رو تو CS4 تموم کردن ؟
حالا چه افتضاح و چه خوب...
خخخخ...

من خیلی منتظر نسخه هایی بودم که Calvard رو پوشش بدن و یا Remiferia و یا North رو...
البته شاید تو CS3-4 پوشش دادن و من نمیدونم...

راستی نگفتن بعد از CS4 - میخوان با سری چیکار کنن ؟
بازم تو Zumeria - ادامه میدن ؟

پ.ن: Tokyo Xanadu eX رو خریدم...
بازی کردی ؟
بنظر خوب میاد...
خخخخخ...

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
میگمااااا
چرا من حس خوبی به FE جدید ندارم ؟ :D
ولی در عین حال هایپم !!
خخخخ... :D

KT نگفتن نقشش چیه ؟
فیزیک اهممم رو میاره ؟
خخخخ...
ما که میپسنیدم... :D

راستی- بدون اینکه نیمه اسپویل کنی هااااا...
خخخخ...

من منتظر نسخه ی غربی Cold Steel 3 ام که مهر میاد و CS4 که معلوم نیست کی بیاد...
خخخخ..
خودت که در جریانی زدم آرک کراسیل و لیبرل رو که تموم کردم CS1-2 رو هم میخوام دوباره بازی کنم الان...
یعنی شروع کردم...
خخخخ...
همه بازی هامو گذاشتم کنار...
از بس خنگم...

کل کراس بل هم دوباره تموم کردم... :D

ولی چرا تایتل CS4 - چی بود ؟ آها - End of Saga هست ؟
فقط بوگو که کل داستان که تو لیبرل شروع شده بود رو تو CS4 تموم کردن ؟
حالا چه افتضاح و چه خوب...
خخخخ...

من خیلی منتظر نسخه هایی بودم که Calvard رو پوشش بدن و یا Remiferia و یا North رو...
البته شاید تو CS3-4 پوشش دادن و من نمیدونم...

راستی نگفتن بعد از CS4 - میخوان با سری چیکار کنن ؟
بازم تو Zumeria - ادامه میدن ؟

پ.ن: Tokyo Xanadu eX رو خریدم...
بازی کردی ؟
بنظر خوب میاد...
خخخخخ...

ایده ای ندارم نقششون چیه ولی انشالله خیره، البته کوئی تکمو تا حالا چیزی جز شر نداشته. آشغال ترین بازیا رو از لحاظ پروداکشن ولیو با یه فرمول تکراری که n بار دیدیمش ریلیز میکنن. نصف هایپ منو کشت همین یه خبر.

دیگه راجبه این سری و نسخه سن 4 هرچی بود رو تو همین تاپیک گفتم، البته اون موقع هنوز تو شوک بودم وگرنه الان دهنمو باز کنم چیزی جز ناسزا در نمیاد. ولی باز به طور خلاصه پیامی که یه جا دیگه در وصف خوبیای سورا و پلیدی های سن داده بودمو اینجا با کمی تلخیص برات نقل قول میزنم:

Sora belongs to a period that things actually did have consequences. No, here you will not see the dead rising miraculously from their silent chamber. No, you will not see the rules and laws of Zemuria conveniently bending to the wills of its makers. No, in this tale you only find characters, Villains and Heroes alike, with deep and understandable motives keeping you closely connected, making you constantly relate to them.
I still remember of the good ol' times when Falcom actually cared about their own offspring instead of being a hack that rashly copy/pastes the cringiest tropes from whatever show that was popular at the moment.
همونطور که اشاره کردم بزرگترین مشکل پلات این بازی (که تاکید میکنم تنها مشکل بزرگش نیست!) نبود همین consequence هست. طوری که دیگه هرگز نمیتونی هیچ چیشو جدی بگیری، نویسنده قشنگ تو رو گاو فرض میکنه.
کل بازی تو اربونیا هست، هیچ کدوم ازون جاهاییو که میخوای نمیره. بعضی جوابا رو میده که بیشتر پلات هول درست میکنه. خلاصه اتفاق خاصی نمیوفته با دید دیگه ای بری مثل من ترول میشی.
اند او ساگا هم جوکه. مثل اینکه تیمو به دو دسته تقسیم کردن و میخوان باز یه اسپین آف برای این به قول بعضی دوستان dumpster fire بزنن. بالاخره اون همه مدل و assetیی که برای سن ساخته شده رو باید یه جایی کپی پیست کنن دیگه. جالب اینجاست پیش بینی سودشون برای 2019 نسبت به امسال منفیه که خب اینم طبیعی هست. فالکوم اونقدر به این سری وابسته شده که عملاً داره دست و پا میزنه تا بزرگو کوچیک متمایل بشن این زباله رو بخرن. مثل یه روسپیی معتاد به کرک که برای جور کردن پول موادش باید به هرکی در فاصله دو متریش میبینه اهدا کنه. :D
خلاصه پرونده این سری با آئو نو کیسکی بسته شده برای من. بقیش به درد 4 تا کودک به قول خودشون chuunibiyou صفت میخوره.

من همه بازیای فالکوم که در 3 4 سال اخیر ریلیز شدنو در روز عرضشون در جاپن بازی و تموم کردم بردیا جان. (که دیگه اینکارو نمیکنم، مگر فقط برای ایس). توکیو زانادو هم اگر جدیش نگیری و با چشم بازیای درجه دو Compile Heart بری سمتش بسیار مفرحه. :D

پ.ن: راستی ناکاما جان، این شیوه نوشتار پیامت با اینکه خیلی کیوته ولی منو گیج میکنه، نمیدونم جملاتت کجا شروع و کجا تموم میشن. میتونم ازت خواهش کنم یکم استاندارد تایپ کنی؟ :D

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
ایده ای ندارم نقششون چیه ولی انشالله خیره، البته کوئی تکمو تا حالا چیزی جز شر نداشته. آشغال ترین بازیا رو از لحاظ پروداکشن ولیو با یه فرمول تکراری که n بار دیدیمش ریلیز میکنن. نصف هایپ منو کشت همین یه خبر.

دیگه راجبه این سری و نسخه سن 4 هرچی بود رو تو همین تاپیک گفتم، البته اون موقع هنوز تو شوک بودم وگرنه الان دهنمو باز کنم چیزی جز ناسزا در نمیاد. ولی باز به طور خلاصه پیامی که یه جا دیگه در وصف خوبیای سورا و پلیدی های سن داده بودمو اینجا با کمی تلخیص برات نقل قول میزنم:

همونطور که اشاره کردم بزرگترین مشکل پلات این بازی (که تاکید میکنم تنها مشکل بزرگش نیست!) نبود همین consequence هست. طوری که دیگه هرگز نمیتونی هیچ چیشو جدی بگیری، نویسنده قشنگ تو رو گاو فرض میکنه.
کل بازی تو اربونیا هست، هیچ کدوم ازون جاهاییو که میخوای نمیره. بعضی جوابا رو میده که بیشتر پلات هول درست میکنه. خلاصه اتفاق خاصی نمیوفته با دید دیگه ای بری مثل من ترول میشی.
اند او ساگا هم جوکه. مثل اینکه تیمو به دو دسته تقسیم کردن و میخوان باز یه اسپین آف برای این به قول بعضی دوستان dumpster fire بزنن. بالاخره اون همه مدل و assetیی که برای سن ساخته شده رو باید یه جایی کپی پیست کنن دیگه. جالب اینجاست پیش بینی سودشون برای 2019 نسبت به امسال منفیه که خب اینم طبیعی هست. فالکوم اونقدر به این سری وابسته شده که عملاً داره دست و پا میزنه تا بزرگو کوچیک متمایل بشن این زباله رو بخرن. مثل یه روسپیی معتاد به کرک که برای جور کردن پول موادش باید به هرکی در فاصله دو متریش میبینه اهدا کنه. :D
خلاصه پرونده این سری با آئو نو کیسکی بسته شده برای من. بقیش به درد 4 تا کودک به قول خودشون chuunibiyou صفت میخوره.

من همه بازیای فالکوم که در 3 4 سال اخیر ریلیز شدنو در روز عرضشون در جاپن بازی و تموم کردم بردیا جان. (که دیگه اینکارو نمیکنم، مگر فقط برای ایس). توکیو زانادو هم اگر جدیش نگیری و با چشم بازیای درجه دو Compile Heart بری سمتش بسیار مفرحه. :D

پ.ن: راستی ناکاما جان، این شیوه نوشتار پیامت با اینکه خیلی کیوته ولی منو گیج میکنه، نمیدونم جملاتت کجا شروع و کجا تموم میشن. میتونم ازت خواهش کنم یکم استاندارد تایپ کنی؟ :D

کلی مرسی از توضیحاتت :D

پس خیلی ناامید کننده شده CS3-4 - آخه رفتم توضیحاتت رو که توی همین تاپیک قبلا بعد از بازی کردنشون گفتی رو دیدم. مخصوصا درباره ی پارتی که داریم و کرکتر های که توشونن. حداقل امیدوارم خوب داستان رو جمع کرده باشن که با توضیحاتی که دادی, امیدی به این هم نیست. :D :D

پس آماده میشویم برای ترول شدن. :D - شاید هم میخوان هی نسخه های جدید بسازن, واسه همین هی پلات هول درست کردن. البته من یک چیزی رو که نظر شخصیم هست بگم درباره ی آرک کراس بل, حالا میزارم تو اسپویل برای کسی این قسمت داستانیش اسپویل نشه:
من اصلا از قضیه ی D/G Cult خوشم نیومد و فک میکنم یک جوری Force کردن تو داستان که در مقابل Septian Church یک چیزی قرار بگیره ولی بازم دوست داشتم و جالب بود ولی اگر همون بحث های سیاسی رو جلو میبردن بهتر میبود و یونیک تر.
ولی بازم دسشون درد نکنه, از جالب ترین داستان هایی بود که تو ویدیو گیم تجربه کردم.

درباره ی ایس صحبت کردی, ایس اوریجین رو هم دان کردم و آمادس, بعد از TX حتما بازیش میکنم.
ولی من هنوز به سری TLoH امید دارم و مخصوصا دنیای Zumeria اگر درست پیادش کنن.

پ.ن1: من خیلی دوستت دارم - میدونستی ؟ (No Yaoi Intended) :D
پ.ن2: باورت میشه فقط بخاطر تو درست نوشتم تا جایی که میتونستم, خخخخخ. چون واقعا برام سخته. فتیش Enter دارم و نقطه چین. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر