طرفداران ژانر JRPG

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خب طبق پیشنهاد علی دانته و از اونجایی که اون کلوب قدیمی بهمراه مدیر محبوب قلب‌ها @Hamed Vincent به رحمت ایزدی رفته (:() این تاپیک برای دور هم جمع شدن همون بچه‌های اونجا + هر کی که کلاً با JRPG حال می‌کنه، راه‌اندازی شده.

قانون ما طبق همون سنت دیرینه تو کلوب قدیم، بی‌قانونی‌‍ه!
(فقط لطفاً قوانین فروم رو مو به مو رعایت کنید، خارج از اون قانون مانون نداریم اینجا :D)

مثل همون کلوب خدابیامرز هم صحبت راجع به انواع JRPG و متعلقات و کلاً بازی‌های ژاپنی (ویژوال ناول و هاتسونه میکو و... ) آزاده.

خب دیگه حمله کنید!! :D

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
smtfe.jpg

18 روز دیگه
این چون انجصاری Wii U اه خیلی ها بی خبرن ازش
این بازی مرموز ترین بازی Atlus اه که تا همین چند ماه پیش کسی اصلا نمی دونست این بازی قراره چی بشه
بازی از سال 2010 Tease شده و از سال 2013 رسما ساختش آغاز شده
بازی کلا دوبله انگلیسی نداره، صدای ژاپنی + ساب، طبق سیاست های نینتندو، نسخه غربی اش کارکتر ها سانسور شدن (لباس هاشون بیشتر شده)
بازی کراس بین Shin Megami Tensei و Fire Emblem اه، البته به نظر من بیشتر به اسپین آف Persona رفته تا سری اصلی SMT
احتمال فیل شدن بازی از نظر نمرات هم بالاست :D (ما که متا اش 0 هم بشه بازی می کنیم، مگه می شه ساخته Atlus کبیر که کراس دو تا از بهترین فرانچیز هاست رو بازی نکرد، کلا منتقد جماعت مگه از JRPG چیزی سرش می شه :-" )

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
smtfe.jpg

18 روز دیگه
این چون انجصاری Wii U اه خیلی ها بی خبرن ازش
این بازی مرموز ترین بازی Atlus اه که تا همین چند ماه پیش کسی اصلا نمی دونست این بازی قراره چی بشه
بازی از سال 2010 Tease شده و از سال 2013 رسما ساختش آغاز شده
بازی کلا دوبله انگلیسی نداره، صدای ژاپنی + ساب، طبق سیاست های نینتندو، نسخه غربی اش کارکتر ها سانسور شدن (لباس هاشون بیشتر شده)
بازی کراس بین Shin Megami Tensei و Fire Emblem اه، البته به نظر من بیشتر به اسپین آف Persona رفته تا سری اصلی SMT
احتمال فیل شدن بازی از نظر نمرات هم بالاست :D (ما که متا اش 0 هم بشه بازی می کنیم، مگه می شه ساخته Atlus کبیر که کراس دو تا از بهترین فرانچیز هاست رو بازی نکرد، کلا منتقد جماعت مگه از JRPG چیزی سرش می شه :-" )

اون خیلی ها کسایی که خارج از این تاپیک هستن و تو این تاپیک علاقه ای ندارن بیان هستن وگرنه مگه میشه JRPG باز باشی و از وجود این بازی باخبر نباشی؟ :D

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
ایول اصلا یادم رفته بود همچین کلوبی داشتیم :D:-bd

دوستان Im Setsuna رو کی دنبال کرده؟

پ.ن:‌این الان کلوپه، تاپیکه، چیه؟:D من هنوز با این فروم جدید کنار نیومدم:D

Setsuna من یکی دو تا تریلر ازش دیدم خوشم اومده کمتر از 2 ماه دیگه ریلیز میشه و قیمتشم فکر کنم 40 دلاره :DSquare بازی بد تحویل نمیده \m/

این بازی Black Rose Valkyrie هم یه نگاه بندازین Turn Based ـه به نظر جالب میاد:-":D

این همون کلوبه در غالب فروم جدید به صورت تاپیک در اومده :-?:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
این بازی Black Rose Valkyrie هم یه نگاه بندازین Turn Based ـه به نظر جالب میاد:-":D

من که عاشق اینم. کلا Compile Heart رو عشق است! یه گیم پلی ازش دیدم خیلی خوشم امد ازش. تو استایل JRPG های محبوب منه. خصوصا یه سری مدوسا داره که خیلی خوبن.

Setsuna من یکی دو تا تریلر ازش دیدم خوشم اومده کمتر از 2 ماه دیگه ریلیز میشه و قیمتشم فکر کنم 40 دلاره :DSquare بازی بد تحویل نمیده \m/

این لامصب هم آرتش خفنه هم گیم پلیش. یه تریلر کوتاه داده بیرون ک همحیط های بازی رو نشون میداد. چقد خفن بود. مخصوصا محیط های برفی که عین رویا بودن. گیم پلیش هم خدایی عالیه. این تریلر 12 دیقه ای که پلی استیشن اکسس گذاشت رو ببین، یه چیزی مابین کلاسیک و مدرنه. و به شدت مجذوب کننده.

خدا رو شکر که برای PC هم میاد به راحتی پایریتش میکنم:D

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
نعره زنان به خیابان بروید که بالاخره معرفی شد! :D

20660323882476473113.jpg

ریمتسر برای PS4 و 2017 هم عرضه میشه.

اطلاعات اولیه:
گرافیک کلی خیلی بهتر شده، بک گراند و کرکتر مدل‌ها و حتی کات سین‌ها.
صدای 7.1 و DualAudio (هم صدای ژاپنی و هم انگلیسی)
قابلیت Auto Save و Turbo Mode هم به بازی اضافه شده... :D

تریلر بازی:
watch?v=D2-bWotLKqo

یکسری عکس:

پ.ن: کجایی @vaan 2 ؟ زنده‌ای؟! :D

آخرین ویرایش:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نعره زنان به خیابان بروید که بالاخره معرفی شد! :D

20660323882476473113.jpg

ریمتسر برای PS4 و 2017 هم عرضه میشه.

اطلاعات اولیه:
گرافیک کلی خیلی بهتر شده، بک گراند و کرکتر مدل‌ها و حتی کات سین‌ها.
صدای 7.1 و DualAudio (هم صدای ژاپنی و هم انگلیسی)
قابلیت Auto Save و Turbo Mode هم به بازی اضافه شده... :D

تریلر بازی:
watch?v=D2-bWotLKqo

یکسری عکس:

پ.ن: کجایی @vaan 2 ؟ زنده‌ای؟! :D
ایول بالاخره خانه دار شدیممممممم دستت درد نکنه که تاپیکشو زدی
---------------------
اوه مای گاددددددددددد فینال فانتزی 12 شوخی میکنیییییییییییییی نـــــــــــــــــــــــــــــــــــه هنوز باورم نمیشه یعنی ممکنه بیادمن هنوز باور ندارم
فقط امیدوارم انحصاری خوده پلی4 باشه والله حوصله ایکس باکس وان رو نداریم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
فکر کنم تا حالا فن های فاینال فانتزی اینقدر خوشحال نبودن. رسما بهترین نسل ممکنه.
از یه طرف XV و VII Remake حالا هم که ریمستر XII (تازه WoFF هم هست) >:D<
ببین شک نکن صدردصد خوشحالیم

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
حسین بازی 100% برای PC هم میاد... احتمالاً یکی دو ماه بعد از نسخه PS4 معرفیش میکنن :D
اینجوری خیلی بهتره و آدم‌های بیشتری هم بازیش میکنن... کلاً هرچی تعداد پلتفرم بیشتر باشه، فروش بالاتر و فن بیس هم عظیم‌تر... کی از این قضیه بدش میاد؟
عرضه برای پلتفرمهای بیشتر مخصوصاً PC که اکثره بازی‌های ژاپنی فروش خیلی خوبی روش دارن انصافاً بغیر از سود برای فرنچایزی که هممون دوستش داریم هیچی دیگه نداره. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر