طرفداران ژانر JRPG

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کدوم بازی
با تشکر و قدردانیه خیلی عمیق از توکیو آر پی جی، توف تو این شانس!:| من رو طلا بزارم خاک میشه:| یکم علاقه به این بازی نشون دادم متاش رفت تو دیوار:| خوبه کم بود اگه زیاد ابراز علاقه کرده بودم الان متا قرمز بود:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
با تشکر و قدردانیه خیلی عمیق از توکیو آر پی جی، توف تو این شانس!:| من رو طلا بزارم خاک میشه:| یکم علاقه به این بازی نشون دادم متاش رفت تو دیوار:| خوبه کم بود اگه زیاد ابراز علاقه کرده بودم الان متا قرمز بود:|

از همون دموش معلوم بود بازی میخوره زمین... حیف داستان خیلی خوبی داره مثل دو تا کار قبلی شون...
کاش تیم نویسندگی اینا رو Octopath Traveler کار می کردن... نتیجه قشنگ یه پکیج کامل میشد

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
متا برای JRPG ها ملاک نیست:-"

33505775

کاربر سایت
May 17, 2013
711
نام
محمد علی
درود
بنده توی سبک JRPG نوب هستم، چند تا بازیای خوب و جدید این سبک که واسه استیم اومدن بهم معرفی کنید تا از تورنت دانلودشون کنم! متشکرم :Biggrin:
اگر pc ت خوبه rpcs3 بریز و persona 5 بزن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درود
بنده توی سبک JRPG نوب هستم، چند تا بازیای خوب و جدید این سبک که واسه استیم اومدن بهم معرفی کنید تا از تورنت دانلودشون کنم! متشکرم :Biggrin:

اگه مثل ما PC ات خوب نیست... PCSX2 بریز روش Persona 3 بزن :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
اگه مثل ما PC ات خوب نیست... PCSX2 بریز روش Persona 3 بزن :D
فکر کنم گفت که بازی جدید میخواد:D
پ.ن: اگه هنوز بازی نکردی پرسونا 1 و 2 رو هم بازی کن. مخصوصاً بازی اول از شماره دوم که به نظرم بهترین پارتی رو داره:>
اره p3 و p4 هم خوبن بگذریم که بخش دانجنش کاملا حس قدیمی بودن بازی رو داره
آره P3 و P4 دانجن های جالبی نداشتن، ولی بازم به نظرم مال شماره سوم بهتر از شماره چهارم بود. تا اینجا بهترین دانجن رو توی بازی های اتلوس که من بازی کردم SMT Nocturne داشته چون هم حالت پازل گونه دارن و هم تنوعشون زیاده و هم اینکه خود دانجن اصلاً بخشی از داستانه و مثل پرسونا یه چیز اضافه نیست. فقط بدیشون اینه که یکی بی نهایت سختن و دوم اینکه سیستم رندوم انکانتر خیلی روی مخه و دیگه اینکه اصلاً مرزی بین دانجن و منطقه امن وجود نداره و اگه یه سری مهارت های ضروری رو از اول روی دیمون ها باز نکنی عملاً پیشروی توی بازی غیرممکنه.
درود
منم نوب به حساب میام، نهایت یه سال و نیمه که JRPG میزنم. چند تا از بازی هایی که خودم بازی کردم و خوشم اومده رو بهت معرفی میکنم.
NI NO KUNI II: REVENANT KINGDOM البته ممکنه سبک گرافیکیش به مذاقت خوش نیاد.
Final Fantasy XII Zodiac Age (شماره های قدیمی تر هم خوبن ولی چون گفتی جدید باشه)
Tales of Berseria
Valkyria Chronicles 4
Dragon Quest XI هر چند به نظرم خودم خیلی اوریت شده اس
Nioh بله اینم اکشن JRPG به حساب میاد:D
Ys VIII: Lacrimosa of Dana
Nier: Automata (من هنوز نتونستم اینو بازی کنم:(( )
سری Dark Souls :D
یه Code Vein هم هست که چند وقت دیگه منتشر میشه و اگه قسمت باشه بازی خوبیه.

بازی های قدیمیتر هم هست و یه سری از بازی های خوب هم فقط با شبیه ساز میتونی انجام بدی (مثل Vagrant Story ،The Last Story و تمام بازی های اتلوس) ولی به نظرم فعلاً همینا کافین و یه چندین ساعتی مشغولت میکنن:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
ده دقیقه از Final Fantasy VIII Remaster بازی کردم. گرافیکش که خیلی خوب شده (نمیدونم از اول همین بوده و توی PS کمش کرده بودن؟) موسیقی هم که چقدر خاطره انگیز. مخصوصاً همون اولین ترکی که توی مدرسه پخش میشه عالیه. متاسفانه با اینکه ریمستره ولی عرض تصویر رو بیشتر نکردن و همون رزولیشن تلویزیون های قدیمی رو داره. دیگه باقی چیزهاش مثل همون نسخه PC قبلی هست مثل چینش دکمه ها و اینا (فقط امیدوارم باگ هاش هم همونا نباشن به خصوص سر صحنه Biggs & Wedge که من اصلاً نتونستم ردش کنم). کد تقلب هایی هم جدیداً اسکوار روی فاینال های ریمستر میزاره هم توش هست ولی خوشبختانه/متاسفانه اینجا به کار نمیان چون اصلاً گیم پلی فرق داره و کاش در عوض یکی 100 تا از همه جادوها میدادن که برای یکی مثل من که میخواد دوباره برای مرور خاطرات بازی کنه و وقت کافی برای جمع کردن جادو نداره کمک بزرگی بود:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
AI-The-Somnium-Files-pc-cover-small.jpg

میدونم از نظر فنی JRPG به حساب نمیاد ولی قبلاً هم توی این تاپیک در مورد این ژانر چند بازی معرفی شده:D چند هفته پیش به طور اتفاقی توی یوتیوب یه ویدئوی جالب از معرفی بازی AI: The Somnium Files دیدم و امروز دیدم که بازی منتشر شده. چون بازی تاپیک امتیازات و بحث و گفتگو نداره گفتم اینجا بگم که اگه کسی علاقه داشت بره تجربه اش کنه:>

اینم وبسایت بازی برای علاقمندان:
AI: THE SOMNIUM FILES

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
هفته دیگه ps3 م رو بعد یه سال پس میدن بشینم ، این بار دیگه جداps4 رو تعطیل میکنم! تمام بازی های نیمه کاره و تمام نکرده رو تمام کنم ، اولیت هم با xiii-2 و xillia 2

تو این تخفیت big in japan فاینال فانتزی ها هم تخفیف خورده بودن ! بین ۶ ،tactic war of lions مونده بودم که آخر تاکتیک رو گرفتم ! جدا از اینکه خیلی احتمال ریمیک شش بیشتره (امیدوارم) ! واقعا دلم میخواست با بهترین یونیورس خلق شده گیمینگ (ایوالیس) بیشتر آشنا بشم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر