طرفداران ژانر JRPG

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20211006_002828_692.jpg
"پیام جدید تتسویا نومورا"

♧ پس از معرفی سورا به عنوان آخرین شخصیت Super Smash Bros. Ultimate، توییتر کینگدام هارتس پیامی از تتسویا نومورا منتشر کرد.

♧ نومورا: "سورا به عنوان آخرین جنگجوی Super Smash Bros. Ultimate انتخاب شده. از وقتی که چنین تصمیمی گرفته شد و از ما برای اضافه شدن اون به بازی دعوت شد، من مداوم این پروژه رو تحت نظارت داشتم و دیدم که سازندگان بازی چقدر دقیق هستن. مطمئنم همه‌ی شما راضی خواهید بود. نمی‌تونم به اندازه‌ی کافی از آقای ساکورای و کارکنانش تشکر کنم. به لطف پشتیبانی همه، کینگدام هارتس در مارچ ۲۰۲۲ سالگرد ۲۰ سالگیش رو جشن می‌گیره. به این مناسبت تریلری آماده کردیم، که پیش نمایشی از بعضی از جشن‌هایی که تو راه هستن رو نشون می‌ده. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره‌ی اخبار منتشر شده در تریلر صبر کنید. ما همچنین برنامه‌هایی داریم که در این تریلر نشون داده نشده. لطفا منتظرش باشید."

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20211016_202148_267.jpg
هیرونوبو ساکاگوچی(پدر فاینال فنتسی) به مدت دو روز برای اتمام بسته ی الحاقی Heavensward فاینال فنتسی 14 نخوابیده.

♧ ساکاگوچی همزمان در حین بازی کردن در حال تعریف تجربه ی خودش و جزئیات داستانی در تویتر بوده و تونسته بسته الحاقی Heavensward رو در طول دو شبانه روز به اتمام برسونه و به نظر میرسه تمامی کاتسین های بازی رو هم دیده و هیچ کدوم رو رد نکرده چون جزئیاتی داستانی رو توی تویتر به دقت تعریف میکرده.( اوضاع از اونی که میگفتن هم خراب تر و یکی باید برق خونه ساکاگوچی رو قطع کنه تا نجات پیدا کنه😂😂😂😂😂😂.)

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
View attachment 228305
هیرونوبو ساکاگوچی(پدر فاینال فنتسی) به مدت دو روز برای اتمام بسته ی الحاقی Heavensward فاینال فنتسی 14 نخوابیده.

♧ ساکاگوچی همزمان در حین بازی کردن در حال تعریف تجربه ی خودش و جزئیات داستانی در تویتر بوده و تونسته بسته الحاقی Heavensward رو در طول دو شبانه روز به اتمام برسونه و به نظر میرسه تمامی کاتسین های بازی رو هم دیده و هیچ کدوم رو رد نکرده چون جزئیاتی داستانی رو توی تویتر به دقت تعریف میکرده.( اوضاع از اونی که میگفتن هم خراب تر و یکی باید برق خونه ساکاگوچی رو قطع کنه تا نجات پیدا کنه😂😂😂😂😂😂.)
به به

فاینال 14 دقیقا چیزیه که سری باید باشه . درد و بلای یوشیدا بخوره تو سر نومورا و تاباتا

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دارم سه گانه فاینال سیزده رو میزنم تا الان از دو نسخه ی اول اصلا خوشم نیومده ولی نسخه ی سوم واقعا خوبه توی دو نسخه ی قبلی خیلی خر تو خر بود مبارزاتش آدم بعضی وقتا نمی فهمید چه خبر شده ولی اینجا تمرکز رو یه کارکتر که واقعا خوبه ایکاش فاینال 16 هم بدون پارتی باشه چون وقتی بازی اکشن باشه اینکه حواست به بقیه ی اعضای تیمت باشه سخت

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دارم سه گانه فاینال سیزده رو میزنم تا الان از دو نسخه ی اول اصلا خوشم نیومده ولی نسخه ی سوم واقعا خوبه توی دو نسخه ی قبلی خیلی خر تو خر بود مبارزاتش آدم بعضی وقتا نمی فهمید چه خبر شده ولی اینجا تمرکز رو یه کارکتر که واقعا خوبه ایکاش فاینال 16 هم بدون پارتی باشه چون وقتی بازی اکشن باشه اینکه حواست به بقیه ی اعضای تیمت باشه سخت
الان داری Lightning Returns رو می گی؟ چون این با اختلاف فاجعه ترین FF ساخته شده تا به امروزه :|

• Like
Reactions: Sepi_60

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
الان داری Lightning Returns رو می گی؟ چون این با اختلاف فاجهه ترین FF ساخته شده تا به امروزه :|
قبول دارم به منوی آیتما گند زدن یا اینکه محدودیت زمانی وجود داره(البته با ترینر میگن میشه تایمر رو متوقف کرد) ولی اگه xiii و xiii2 رو زده باشی می دونی که از نظر گیم پلی خیلی بهتر از اوناس از نظر داستانی هم بخوام بگم به نظرم کلا کار اشتباهی بود بعد xiii ادامه دادن داستانو چون خود xiii از نظر داستانی کامل بود. اگرم دنبال بد ترین فاینال فنتسی تاریخی دریج اف سربروس متاش از اینم پایین تر

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
الان داری Lightning Returns رو می گی؟ چون این با اختلاف فاجعه ترین FF ساخته شده تا به امروزه :|
LR قطعا بهترین نسخه سه گانه XIII هست.
مخصوصا وقتی 2تای قبلی بازی کردی(تحمل کردی)، این نسخه یکجورایی راضیت میکنه.
حالا خود سه گانه کلا تو دیوار و ضعیف بوده، بحثی درش نیست.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
من xiii 2 روی pc بازی کردم افت فریم داشت یا اینکه بعضی جاها صداش قطع و وصل میشد یعنی میشه گفت پورتش به قدری چرت بود که آدم حاضر میشد با شبیه ساز بازی رو انجام بده

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
نیست.D:
داستان درستی که نداره
گرافیک که فاجعست
موسیقی ها افت کردن
بد من ماجرا دو سر و گردن ضعیف تر از کایس هست.
محدودیت زمانی اعصاب خورد کن داره
سامن هم که اصلا چی هست؟:D
گیمپلی صرفا خوبه.همون گیمپلی 13-2 هم می‌بود بازم خوب می بود . شایدم بهتر.
---------
۱۳-۲
داستان خوب
بد من بسیار کول و خفن
گرافیک خوب در سال عرضه
موسیقی های عالی
سیستم ترکیب هیولا بسیار جالب
سیستم جالب تایم لاین ها
حداقل دو تا CG تو بازی هست :D
گیمپلی هم ورژن کامل تر ۱۳ بود. عالی بود برا خودش.
هیت نخواد کسی بورزه، گیمپلیش از خوبای سری هست.

______
سه گانه ۱۳ کلا مشکلات احمقانه زیاد داره.
تو هر نسخه اومدن مشکلات نسخه قبلو جمع کردن، جاش مشکلات جدید اضافه کردن.

در کل که ۱۳ ها هر چقدر بد بودن، شرف داشتن به ۱۵ و پس و پیش و متعلقاتش.
نمی‌دونم فقط چرا همه باز ۱۳ را میزنن، بعد کسی به ۱۵ چیزی نمی گه(البته اینم هست که وقتی داره قیاس میشه، همه میگن XIII بد بود و تمام. کاری نداره کسی که 13-2 چقدر بهتر شده بود)
هعی :(

• Like
Reactions: dizzy

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
نیست.D:
داستان درستی که نداره
گرافیک که فاجعست
موسیقی ها افت کردن
---------
۱۳-۲
داستان خوب
بد من بسیار کول و خفن
گرافیک خوب در سال عرضه
موسیقی های عالی
سیستم جالب تایم لاین ها

______
سه گانه ۱۳ کلا مشکلات احمقانه زیاد داره.
تو هر نسخه اومدن مشکلات نسخه قبلو جمع کردن، جاش مشکلات جدید اضافه کردن.

نمی‌دونم فقط چرا همه باز ۱۳ را میزنن، بعد کسی به ۱۵ چیزی نمی گه(البته اینم هست که وقتی داره قیاس میشه، همه میگن XIII بد بود و تمام. کاری نداره کسی که 13-2 چقدر بهتر شده بود)
هعی :(
من که با فاینال فنتسی 15 خیلی بیشتر از سه گانه سیزده حال کردم ساندترکاش حماسی و عالی بودن بر خلاف 13 که همه چی فمنیستی و مسخره شده بود توی هیچکدوم از بازیای سری نزاشته بودن کارکتر منفی رو کنترل کنیم این دی ال سی 15 خیلی خوب بود به نظرم دلیل هیت دادن فنای قدیمی به 15 این باشه که تریلر های ورسوس رو دیدن و انتظار داشتن بازی مثل ورسوس باشه که بعد دیدن بازی نا امید شدن

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
من که با فاینال فنتسی 15 خیلی بیشتر از سه گانه سیزده حال کردم ساندترکاش حماسی و عالی بودن بر خلاف 13 که همه چی فمنیستی و مسخره شده بود توی هیچکدوم از بازیای سری نزاشته بودن کارکتر منفی رو کنترل کنیم این دی ال سی 15 خیلی خوب بود به نظرم دلیل هیت دادن فنای قدیمی به 15 این باشه که تریلر های ورسوس رو دیدن و انتظار داشتن بازی مثل ورسوس باشه که بعد دیدن بازی نا امید شدن
نظر من کاملا مخالف اینه. به خودی خود به ورسوس هم کاری نداره. 15 یه بازی شرحه شرحه هست که شما بخوای داستانش را جمع کنی، باید این کار ها را بکنی:
دیدن 5 قسمت انیمه
دیدن یه سی جی کاملا meh و طولانی به اسم کینگزگلیو
بازی کردن یه بازی دو بعدی
بازی کردن یه دمو
تریلر اومن
بازی کردن خود بازی
بازی کردن 6-7 تا دی ال سی
خوندن ویکی بازی
خوندن داستان 3 تا دی ال سی اخر که اسکویر بودجه ساختشو نداد نو نت

خب شما شیطنت های علی‌مردان خان هم این همه پس و پیش براش بذاری، بالاخره یه چیزی ازش در میاد (که همون یه چیزی هم اخرش از 15 در نیومد :)) ) چه برسه به 13. حالا خدا بیامرزه پدر سازنده های 13 را. شما خیلی بخوای پیگیر باشی، سر جمع نیازه دو تا نیمچه رمان از 13 بخونی، یه داستان ده قسمتی از LR
در مورد ورسوس بودن یا نبودن که اصلا بحثی ندارم. این ********* تاباتا برداشت ورسوس را تحویل گرفت، گفت من حال نمی کنم رو بازی یکی دیگه کار کنم. اومد هر جور حال کرد تغییر داد بازیو، اخرم انقدر گند زد که ایده های خودشو هم نتونست پیاده کنه چه برسه به ایده های نومورا.
15 نه تنها به گرد پای چیزی که نومورا می خواست نرسید، بلکه تو پیاده سازی ایده های خودش هم فراتر از فاجعه بود.
نمیدونم بچه ها چقدر پیگیر بودن اون زمان، اما نصف ایده های بازی اصلا به مرحله نمایش نرسیدن. نمونش بلاد مون و موارد وابسته بهش.
در مورد موسیقی ها هم ورسوس سلام میرسونه:)
از قبل همون ورسوس ، موسیقی های بازی یه چیزی شدن
که بازم جای بحث داره همینم. موسیقی های 13 حماسی نبودن، اما اکثرا گوشنواز بودن.
به شخصه حالم به هم میخوره از موارد مربوط به فمینیسم و واقعا اذیت میشم. اما سه گانه 13 به هیچ وجه این حسو بهم نداد که دارم بازیی را بازی می کنم، که شور موارد فمینیستی توش در اومده. همه چیز نرمال بود. کاراکتر قوی زن داشت سه گانه، مرد هم داشت.

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
نیست.D:
داستان درستی که نداره
گرافیک که فاجعست
موسیقی ها افت کردن

راستش من دوستش داشتم به خصوص مناطقش رو . شاید توی بعضی زمینه ها پسرفت کرده بود ولی نوآوری های خوبی داشت( قطعن چند سر و گردن از ۱۵ و متعلقاتش بهتر بود ) . یک مسئله ای که LR داشت این بود که یکیسری ،داستان و نکاتش را درست نفهمیده بودن ( مثلن نقش LUMINA و چرایی کارهایی که میکنه ) که شاید بشه به اشتباهی در نویسندگی ربطش داد . گرافیکش هم خیلی افت و خیز داشت بعضی texture ها خیلی بد بودن ( مثل اون سگه ) ولی احساس میکنم توی نورپردازی یکمی نسبت به بقیه بهتر شده بود ( من روی pc مقایسه کردم ) ولی مشخصه که LR کمترین بودجه را توی سه گانه داشته . گیم پلیش را هم دوست داشتم در کل من ازش راضی بودم .
---------
۱۳-۲
داستان خوب
بد من بسیار کول و خفن
گرافیک خوب در سال عرضه
موسیقی های عالی
سیستم جالب تایم لاین ها

بسیار موافقم:D . ۲-۱۳ با وجود غیر ضروری بودن ،راه
۱۳ را خیلی خوب ادامه داده بود و سعی کرده بود مشکلاتی که از ۱۳ گرفته شده را برطرف کنه . شخصیت های جدید ( noel و به خصوص caius ) خیلی خوب بودن . همانطوری که گفتی موسیقی ها خیلی خوبه ( کلن سری ۱۳ موسیقی هاش فوق العاده هستن ) . ایده ی جدید timeline ها و time travel خیلی خوبه . فعالیت های جانبی بازی هم خوبن. رابطه ی noel و Sarah خیلی خوبه ( من همیشه ship شون میکنم:D رابطشون خیلی قوی تر و عمیق تر از رابطه serah با snow هستش) caius هم که villain خیلی خوبی بود . ولی هنوز بهترین داستان برام را خود ۱۳ داشت .
هعی

حالا خوشبختانه چیزی که من دیدم توی چند سال اخیر توی فروم ها ( به جز ایرانی ) و youtube نظر خیلی ها به ۱۳ عوض شده و خیلی ها از ۱۳ خوششان امده و یا حتا براشون جزو بهترین های سری شده ( مثل ff peasant ) . نظر ها برای ۱۳ و متعلقاتش رنگ و بوی واقعی تری گرفته و صرفن مثل گذشته فقط hate نیست .

در مورد ۱۵ هم به جز افسوس و حسرت چیز دیگه ای نمیشه گفت . یکی از نا امیدکننده ترین بازی هایی که بازی کردم و باورم نمیشد که نتیجه نهایی این شده باشه . خیلی بد بود

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
نظر من کاملا مخالف اینه. به خودی خود به ورسوس هم کاری نداره. 15 یه بازی شرحه شرحه هست که شما بخوای داستانش را جمع کنی، باید این کار ها را بکنی:
دیدن 5 قسمت انیمه
دیدن یه سی جی کاملا meh و طولانی به اسم کینگزگلیو
بازی کردن یه بازی دو بعدی
بازی کردن یه دمو
تریلر اومن
بازی کردن خود بازی
بازی کردن 6-7 تا دی ال سی
خوندن ویکی بازی
خوندن داستان 3 تا دی ال سی اخر که اسکویر بودجه ساختشو نداد نو نت

خب شما شیطنت های علی‌مردان خان هم این همه پس و پیش براش بذاری، بالاخره یه چیزی ازش در میاد (که همون یه چیزی هم اخرش از 15 در نیومد :)) ) چه برسه به 13. حالا خدا بیامرزه پدر سازنده های 13 را. شما خیلی بخوای پیگیر باشی، سر جمع نیازه دو تا نیمچه رمان از 13 بخونی، یه داستان ده قسمتی از LR
در مورد ورسوس بودن یا نبودن که اصلا بحثی ندارم. این ********* تاباتا برداشت ورسوس را تحویل گرفت، گفت من حال نمی کنم رو بازی یکی دیگه کار کنم. اومد هر جور حال کرد تغییر داد بازیو، اخرم انقدر گند زد که ایده های خودشو هم نتونست پیاده کنه چه برسه به ایده های نومورا.
15 نه تنها به گرد پای چیزی که نومورا می خواست نرسید، بلکه تو پیاده سازی ایده های خودش هم فراتر از فاجعه بود.
نمیدونم بچه ها چقدر پیگیر بودن اون زمان، اما نصف ایده های بازی اصلا به مرحله نمایش نرسیدن. نمونش بلاد مون و موارد وابسته بهش.
در مورد موسیقی ها هم ورسوس سلام میرسونه:)
از قبل همون ورسوس ، موسیقی های بازی یه چیزی شدن
که بازم جای بحث داره همینم. موسیقی های 13 حماسی نبودن، اما اکثرا گوشنواز بودن.
به شخصه حالم به هم میخوره از موارد مربوط به فمینیسم و واقعا اذیت میشم. اما سه گانه 13 به هیچ وجه این حسو بهم نداد که دارم بازیی را بازی می کنم، که شور موارد فمینیستی توش در اومده. همه چیز نرمال بود. کاراکتر قوی زن داشت سه گانه، مرد هم داشت.
xiii حدود 6 تا ناول داره سیستم لول اپ اولین xiii عذاب آور ترین سیستم لول اپ تو سری فاینال داستان بازی هم که خطی به ادم اجازه نمیده تو محیط بگرده راه های باریک و طولانی که داره بیشتر به درد سری رزیدنت اویل می خورن تا یه بازی نقش آفرینی توی xiii2 هم خیلی تنبل بودن اومدن یه محیط رو 5 بار تکرار کردن فقط رنگ محیطشو تغییر دادن به اسم تایم لاین کایوس هم که رنگ موهاش بنفش کلا فاینال فنتسی 13 رو آدم می بینه یاد این بازیای دخترونه میفته انقدر محیطش رنگارنگ پورتای سری 13 رو pc هم جزو داغون ترین پورت هایی هست که اسکوئر داده همه دارن بهشون فحش میدن برای فهمیدن داستان 15 من به وقت خیلی کمتری نیاز دارم انیمه هاش هم حدود 7 تا قسمت اون سه تا dlc هم داخل یه رمان که اسکوئر داده یه پایان خوب رو به فاینال فنتسی 15 اظافه میکنه اگه بابت انیمه ها ، سینمایی و گیم دو بعدی فاینال فنتسی 15 ناراحتی باید بگم الان فاینال فنتسی 7 حدود 5 تا رمان 2 تا انیمه یه سینمایی و 6 تا بازی داره به نظرم وجود رمان و انیمه اصلا هم بد نیست

• Like
Reactions: Max Blood

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر