طرفداران ژانر JRPG

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
View attachment 216945
"خبرهایی از FFX-3"

♧ بنا بر برخی گفته‌های اخیر تتسویا نومورا، موتومو توریاما و کازوشیگه نوجیما ممکن است برای ساخت FFX-3 برنامه‌هایی داشته باشند.

♧ نومورا: "نوجیما یه سناریو برای FFX-3 نوشته که اگه یه وقتی خواستیم بسازیمش بخش سناریوش کامل باشه. خلاصه‌ی داستان "ویل" و FFX-2.5 هم بر همین اساسن. البته ایده‌ی این بازی هنوز تو برزخی به سر می‌بره."
توریاما: "احتمال ساخت FFX-3 صفر نیست ولی اول باید FF7R رو کامل کنیم بعد به فکر ساخت چیزای دیگه باشیم."
نوجیما: "در گذشته با کسایی کار کردم که به خاطر بازی کردن FF7 وارد صنعت گیم شدن ولی حالا که زمان پیش رفته با کسایی کار می‌کنم که به خاطر بازی کردن FFX وارد صنعت گیم شدن."
اوه نه!!
اصلا ! من تا قبل انتشار ریمیک 7 همچین چیزی آرزوم بود ولی با توجه به سابقه نومورا اصلا خوشم نمیاد سر مورد علاقه ترین بازی JRPGم بلاهایی بیاد که سر FF7 با اون مجموعه اضافی No One Asked for و بی کیفیت compilation of final fantasy vii اومد سر داستان Tidus و Yuna بیاد.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اوه نه!!
اصلا ! من تا قبل انتشار ریمیک 7 همچین چیزی آرزوم بود ولی با توجه به سابقه نومورا اصلا خوشم نمیاد سر مورد علاقه ترین بازی JRPGم بلاهایی بیاد که سر FF7 با اون مجموعه اضافی No One Asked for و بی کیفیت compilation of final fantasy vii اومد سر داستان Tidus و Yuna بیاد.
خیلی وقت با x2 و x2.5 این بلا ها سرش اومده

• Like
Reactions: Ffmmdreza

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
حالا هی گیر بدید نوموراها!
خوبه تو مصاحبه ها گفته شد اعضای تیم تغییرات بیشتری میخواستن توی FF7 R ایجاد کنند و این نومورا بود که خیلی جاها جلوشون رو گرفت:-"

البته منم موافقم فعلا پروژه ای دست نومورا ندن! بچسبه همین FF7 و KH رو بسازه، فعلا به اندازه یک دهه سرش شلوغه:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خوبه تو مصاحبه ها گفته شد اعضای تیم تغییرات بیشتری میخواستن توی FF7 R ایجاد کنند و این نومورا بود که خیلی جاها جلوشون رو گرفت:-"

البته منم موافقم فعلا پروژه ای دست نومورا ندن! بچسبه همین FF7 و KH رو بسازه، فعلا به اندازه یک دهه سرش شلوغه:D
روی twewy هم داره کار میکنه

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari

ببین من KH رو دوست دارم. اون پیچیدگی ها اینا خوبن ولی وقتی این المان هارو وارد FF کردن یه سری چیز غیر اصیل تحویل دادن که به نظرم خیلی قشنگ نبود.
نومورا توی KH خیلی خوبه (برخلاف تاباتا که همه جا بده) ولی واقعا ایده هاش به جز طراحی کاراکتر دیگه به درد FF نمیخوره.

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من درک نمیکنم. داستان و روایت KH با هر معیاری افتضاحه چیش دقیقا خوبه شماها میگین؟ صرفا پیچیدگی خالی خوب نیست. پیچیدگی باید منطقی و قابل درک باشه چیزی که تو kh نیست

• Like
Reactions: zack fair

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
817
نام
سید محمد حسین
اوه اوه عجب بازی ای پیدا کردم تو این برهوت بازی روی ps5 .
من کلا زیاد با سبک بازی مانستر هانتر حال نمیکنم .مانستر هانتر ورلد رو ۲ ۳ ساعت بازی کردم ولش کردم مانستر هانتر رایز هم که روی سوییچ اومد اصلا بازی نکردم.یدونه اسپین اف از مانتستر هانتر هست با نام mh stories که خوب زیاد توجه ای بهش نمیکردم تا اینکه اتفاقی یجا خوندم سبک بازی jrpg نوبتی هست منم که عاشق این سبکم گوشام تیز شد حتما تجربه اش کنم والان که این پستو میدم ۴ ۵ ساعت ازش را بازی کردم و نافرم با بازی حال کردم اگه به سوییچ یا پی سی دسترسی دارید و علاقه به jrpg نوبتی دارید شک نکنید سر بازی کردنش.
فقط لعنت به سونی که از این بازار داره فاصله میگیره و مجبورم رو سوییچ با این سخت افزار عصر حجرش با افت فریم بازیش کنم

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اوه اوه عجب بازی ای پیدا کردم تو این برهوت بازی روی ps5 .
من کلا زیاد با سبک بازی مانستر هانتر حال نمیکنم .مانستر هانتر ورلد رو ۲ ۳ ساعت بازی کردم ولش کردم مانستر هانتر رایز هم که روی سوییچ اومد اصلا بازی نکردم.یدونه اسپین اف از مانتستر هانتر هست با نام mh stories که خوب زیاد توجه ای بهش نمیکردم تا اینکه اتفاقی یجا خوندم سبک بازی jrpg نوبتی هست منم که عاشق این سبکم گوشام تیز شد حتما تجربه اش کنم والان که این پستو میدم ۴ ۵ ساعت ازش را بازی کردم و نافرم با بازی حال کردم اگه به سوییچ یا پی سی دسترسی دارید و علاقه به jrpg نوبتی دارید شک نکنید سر بازی کردنش.
فقط لعنت به سونی که از این بازار داره فاصله میگیره و مجبورم رو سوییچ با این سخت افزار عصر حجرش با افت فریم بازیش کنم

مگه PC نداری، میگن رو PC به طرز وحشتناکی بهینه بهینه است

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد

من واقعا از داستان تا 3 راضیم ولی با این DLC و ادامه دار کردنش حقیقتا راضی نیستم.
بابا دیگه تمام کن بره پی کارش!:|
دیزنی هم ایپی های زیاد خفنی این چند ساله نداشته آدم هایپ بشه که توی دنیاهای دیزنی قراره باشه.

• Like
Reactions: ce7en44

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
سالگرد ۲۰ سالگی فاینال فنتسی ۱۰ و سالگرد ۳۰ سالگی فاینال فنتسی ۴ که جفتشون تو یه روز مبارک

Attachments

• ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۳۱۴۹.jpg
    ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۳۱۴۹.jpg
    1.3 MB · مشاهده: 1
  • ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۳۱۴۲.jpg
    ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۳۱۴۲.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 0
  • ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۸۳۴.jpg
    ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۸۳۴.jpg
    436.4 KB · مشاهده: 0
  • ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۸۲۰.jpg
    ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۸۲۰.jpg
    446.3 KB · مشاهده: 1
  • ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۷۳۰.jpg
    ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۷۳۰.jpg
    711.8 KB · مشاهده: 2
  • ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۰۵۱.jpg
    ۲۰۲۱۰۷۱۸_۲۳۲۰۵۱.jpg
    466.2 KB · مشاهده: 2

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"بازسازی فاینال فنتسی 10 با موتور گرافیکی آنریل انجین"

♧ یکی از طرفدارای فاینال فنتسی 10 به مناسبت سالگرد 20 سالگی این بازی بخش هایی از این بازی رو با موتور گرافیکی آنریل انجین بازسازی کرده و داره نشون میده که یه ریمیک با کیفیت بالا از این بازی چه شکلی خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر