طرفداران ژانر JRPG

peyman_eun

کاربر سایت
Mar 18, 2020
108
The House in Fata Morgana
View attachment 128726

ویژوال ناول به این خوبی سراغ داشتین و معرفی نمیکردین نامردا؟ تنهاخوری تا کی؟! یعنی من حتماً باید میرفتم از تو ردیت همچین جواهری رو پیدا میکردم؟
موسیقی و آرتش عالی بود عالی (هنوزم ترک Everybody's Crying روزی صد بار گوش میدم) ولی از اون بهتر داستانش بود مخصوصاً پایانش که فکر نکنم هیچوقت فراموشش کنم. چقدر من با شخصیت هاش حال کردم به خصوص Giselle و Jacopo و Michel و ... (اون قسمتی که پیشاپیش یه صحنه از ملاقات میشل و گیسله رو با آهنگ Hex پخش کرد من جامه دریده ایمان آوردم که این ویژوال ناول برای یکی من ساختن و حتماً باید تا انتهاش برم) ولی از بین همه شخصیت ها (با اینکه همشون خوب بودن) من بیشتر از Morgana خوشم اومد هر چند مدت زمان حضورش خیلی کم بود. از بین تمام ویژوال هایی هم که خوندم ( که به تعداد انگشت های دو دست نمیرسن) حداقل این یکی سرعت پیشروی داستانش خیلی بهتر بود و اصلاً خسته کننده نبود که هیچی، تازه من متوجه گذر زمان هم نمیشدم و وقتی به ساعت نگاه میکردم میدیدم که چند ساعت گذشته. صداگذاری نداشتنش هم بیشتر از اینکه به ضررش تموم بشه باعث شد که خودم با اون برداشتی که از شخصیت ها داشتم روشون صداگذاری کنم و تجربه بهتری بدست بیارم.

داستانش این طوری شروع میشه که شخصیت اصلی توی یه عمارت تاریک و متروکه روی یه صندلی روبروی شومینه از خواب بیدار میشه و هیچ تصوری از اینکه کی هست و کجاست نداره و یه خدمتکار بالای سرش ایستاده بهش میگه اون ارباب عمارت هست و مدت زیادی هست که منتظرش بوده ولی بهش نمیگه که کی هست و خودش باید به یاد بیاره که کی هست و برای اینکه حافظه اش رو بدست بیاره داخل عمارت میگردونش و درهای مختلفی رو به دوره های زمانی مختلف باز میکنه تا شاید بتونه خودش رو توی یکی از خاطرات گذشته عمارت پیدا کنه. هر دری که باز میکنه یه چپتر از داستان رو تشکیل میده ولی برعکس ویژوال ناول های دیگه چپترهاش الکی طولانی نیستن و به موقع تموم میشن. داستان هم کاملاً جدی و بعضی وقت ها دلهره آور و غم انگیز هست و اصلاً مسخره بازی نیست (البته بعد از پایان داستان و توی بخش Backstage حسابی مسخره بازی درمیارن ولی اونجا هم لذت خاص خودشو داره) و مثل بعضی ویژوال ناول ها به خاطر اضافه کردن صحنه های پور*ن خرابش نکردن. طراحیش هم انیمه ای نیست و حالت واقعگرایانه داره.

خلاصه اینکه به همه کسانی که بازیش نکردن توصیه اش میکنم:D
کی فکرش رو میکرد که این بازی بالاترین متای تاریخ بازی های ویدیویی رو کسب کنه! جایگاه TLOZ - Ocarina of Time رو ازش گرفت!! قطعأ داستان شاهکاری داشته

• Like
Reactions: NHM and ce7en44

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
خوشم میاد که خوب میدوشن! :D
یه بازی دادن،یه باز انتشار با داستان کامل تر دادن، برای هر دوتاش یه خروار DLC دادن، بازی موزیکال هم که دادن:D...تو Nتا بازی هم Cross Over زدن(من حداقل 3تاش رو مطمئنم، و مطمئنم خیلی بیشتر از این حرفا هست:)) )
بازی موبایل هم که دارن میدن به سلامتی:D
آها P5S هم هست راستی!

نامردا برید اون پروجکت ری فانتزی یا پرسونا6 رو اوکی کنید، ملت پیر شدن:(
P6 احتمالا با GTA 6 میاد:D
ژاپنیها هم مثل غربی ها میزنن تو کار عناوینی که از قبل فروششون تصمین باشه تو این نسل:D یعنی کش دادن بازیهای قدیمی:D
اون ری فانتزی هم به نظرم کنسل شده:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
Capture.JPG

Shin Megami Tensei III: Nocturne
این چه قیمت گذاریه؟ خجالت نمیکشن؟
50 دلار برای همچین پورتی ؟:-w
احتمالا روی کنسولها بیشتر از این هم باشه، نمیدونم.

قیمتگذاری توی ریجن های محروم استیم هم بخوره تو سرشون.

تازه پورت استیم در نرخ فریم 30 قفل شده.
البته شاید خیلی به چشم نیاد ولی وقتی قرار هست بازی 20 سال پیش به این قیمت بفروشن انتظار میرفت یک دستی به سرو روش میکشیدن.

با این قیمت من که عمرا برم سمتش، واقعا حیف شد.[-(

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
View attachment 202674

البته شاید خیلی به چشم نیاد ولی وقتی قرار هست بازی 20 سال پیش به این قیمت بفروشن انتظار میرفت یک دستی به سرو روش میکشیدن.

منم دیدم پشیمون شدم..گفتم لابد 15-20 دلاره

• Like
Reactions: m.d.makan

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
View attachment 202674

پایرت کنید کاملا حلاله
ملت رو مسخره کردن با این پورت کردنشون
من درست اطلاع ندارم ولی فکر کنم تو اون نسخه پایرت احتمالا بشه یه جوری قفل سی فریم هم برداشت، نه؟
خودمم بعد مدتها با پایرت این برمیگردم به pc :D
پ.ن: اینا اینو میدن پنجاه دلار پرسونا 3 ریمستر کنن چند میدن واقعا...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
من درست اطلاع ندارم ولی فکر کنم تو اون نسخه پایرت احتمالا بشه یه جوری قفل سی فریم هم برداشت، نه؟
احتمالش کمه، مثل FFX.
بازیهای خیلی قدیمی فیزیک، انیمیشن ها، موسیقی و... همه به نوعی با نرخ فریم ارتباط lمستقیم دارن.
اگه FPS زیاد کنن سرعت بازی و موسیقی هم زیاد میشه.
فکر نکنم از دست مدسازها هم کاری بر بیاد.
=====
البته اگه قیمت معقولی داشت این 30fps خیلی نکته مهمی نبود.

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
براتون 2 تا ریلیز دیت تریلر دارم:-bd

Tales of Arise اگه تاخیر نخوره 10 سپتامبر میاد:D

Ys IX هم 6 جولای :D
البته YS که برای PS عرضه شده فقط نسخه سوییچ و PC‌اش هنوز عرضه نشدند

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین

Ni no Kuni : Cross Worlds

بازی رسما دیگه داره عرضه میشه و Pre Registerش شروع شده
اما هنوز نه خبری از نسخه ی غربی هست
و نه... PS :(

اینم مثل گنشین از اون بازی هاست که از ابعاد بازی موبایل خیلی بالاتره... واقعا حیفه اگر رو کنسول ها نیاد!
با اومدن گنشین... و چندماه دیگه هم Bleach Brave Souls انتظار داشتم این رویه ادامه پیدا کنه، ولی به نظر میرسه که نه:( هنوز خیلی مونده:(

به طور کلی حس میکنم حس بازی از NnK2 بهتر میشه!
ولی واقعا رو اعصابه اگر رو کنسول نیاد:(

ولی کلا بازی های موبایل چه lvl upی شدن یهو:)) :-"

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم

Ni no Kuni : Cross Worlds

بازی رسما دیگه داره عرضه میشه و Pre Registerش شروع شده
اما هنوز نه خبری از نسخه ی غربی هست
و نه... PS :(

اینم مثل گنشین از اون بازی هاست که از ابعاد بازی موبایل خیلی بالاتره... واقعا حیفه اگر رو کنسول ها نیاد!
با اومدن گنشین... و چندماه دیگه هم Bleach Brave Souls انتظار داشتم این رویه ادامه پیدا کنه، ولی به نظر میرسه که نه:( هنوز خیلی مونده:(

به طور کلی حس میکنم حس بازی از NnK2 بهتر میشه!
ولی واقعا رو اعصابه اگر رو کنسول نیاد:(

ولی کلا بازی های موبایل چه lvl upی شدن یهو:)) :-"
گاچاست؟ به نظر نمیاد این از روی موبایل ضبط شده باشه چون عمرا هیچ موبایلی اینو بکشه:))

• Smile
Reactions: NHM

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
گاچاست؟ به نظر نمیاد این از روی موبایل ضبط شده باشه چون عمرا هیچ موبایلی اینو بکشه:))
والله دقیق نگفتن ولی من بازی موبایل غیر گاچا رو تصور نمیتونم بکنم از ژاپن:)) (غربم همینه الان البته!)

گفتن MMO , H&S Real Time ، وجود گیلد ، ساخت کینگدام ، رقابت PvP سر کینگدام و کپیتال شدن شهر یکیشون
از اونطرف بخش داستانی و کاتسین اینا که میبینی
بیش از 100 فامیلیار (جک و جونورها:-" فکر کنم فقط شخصیت اصلی میتونه احضارشون کنه)

یه چیز عجیبیه که واقعا بازی موبایل نیست! :D
ولی گویا داره میاد!
میتونی فداکاری کنی و بری یکم سرور ژاپن اینا بازی کنی و بهمون خبر برسونی چجوریاست>:)

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
والله دقیق نگفتن ولی من بازی موبایل غیر گاچا رو تصور نمیتونم بکنم از ژاپن:)) (غربم همینه الان البته!)

گفتن MMO , H&S Real Time ، وجود گیلد ، ساخت کینگدام ، رقابت PvP سر کینگدام و کپیتال شدن شهر یکیشون
از اونطرف بخش داستانی و کاتسین اینا که میبینی
بیش از 100 فامیلیار (جک و جونورها:-" فکر کنم فقط شخصیت اصلی میتونه احضارشون کنه)

یه چیز عجیبیه که واقعا بازی موبایل نیست! :D
ولی گویا داره میاد!
میتونی فداکاری کنی و بری یکم سرور ژاپن اینا بازی کنی و بهمون خبر برسونی چجوریاست>:)
دقیقا اکثرا دیگه شدن گاچا، فقط یه تک و توکی بازی های ایندی که روی کنسول ها اومدن بعد از یه مدت روی موبایل هم میان.

نصف اینایی که نوشتی رو با موبایل عمرا بشه انجام داد، H&S Real Time :)) =)) خب احتمالا برای اون صد تا فامیلیار حسابی قراره بچاپن ملت رو :D

نه ممنون، میترسم گوشیم نکشه و توی دستم آتیش بگیره :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,338
نام
محمد
دقیقا اکثرا دیگه شدن گاچا، فقط یه تک و توکی بازی های ایندی که روی کنسول ها اومدن بعد از یه مدت روی موبایل هم میان.

نصف اینایی که نوشتی رو با موبایل عمرا بشه انجام داد، H&S Real Time :)) =)) خب احتمالا برای اون صد تا فامیلیار حسابی قراره بچاپن ملت رو :D

والا گرافیکی که من میبینم از بازیای سوییچ هم بیشتره! نمیدونم چطور موبایلی میکشش:)) البته اگه گرافیک واقعا در حد کاتسین ها باشه.

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین

حالا H&S RT انتظار DMC که نداشته باشید! (گرچه دارن یه بازی DMC موبایل هم گویا میسازن و بازی پُر پَر و پیمونی هم هست)
منظورشون سیستم مبارزه تو مایه های شماره دوم باید باشه:-"

سلاح و اعضای پارتی و اعضای شهر و ... رو میتونند گاچا کنند، عااوه بر فامیلیار:-"

اونم اشکال نداره، بهرهر حال یک شهید کمترین فداکاریه که میتونیم بکنیم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر