طرفداران ژانر JRPG

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
دوستانی که Cold Steel IV زدن نظرشون چیه؟ من تازه میخوام استارت بازیو بزنم میرم برا پلات مثل قبلی.. گفتم بپرسم در جریان باشم با چی طرفم..
بازی کن بازی دو تا پایان داره و پایان اول اشک ادمو درمیاه...

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
ای جان... :D
کدوم Ys رو میخوایی بازی کنی ؟

همین اخریه lacrimosa of dana
توکیو رو دارم..لامصب اینقد بازی هست ادم وقت نمیشه بره..اگه وقت بود از jrpg های ps1 که یه تعدادیش رو نرفتم شروع میکردم..بعدم من یبار تموم نمیکنم بازیو بندازم اونور که..حتما باید پلات بشه البته اگه خیلی تو مخی نباشه..همین کلد استیل 3 نزدیک 200 ساعتی شد..حساب کن همه جک و جونورا باید اسکن میشد x_x

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
همین اخریه lacrimosa of dana
توکیو رو دارم..لامصب اینقد بازی هست ادم وقت نمیشه بره..اگه وقت بود از jrpg های ps1 که یه تعدادیش رو نرفتم شروع میکردم..بعدم من یبار تموم نمیکنم بازیو بندازم اونور که..حتما باید پلات بشه البته اگه خیلی تو مخی نباشه..همین کلد استیل 3 نزدیک 200 ساعتی شد..حساب کن همه جک و جونورا باید اسکن میشد x_x

به به...
چه تجربه ای خواهی داشت با Ys 8...
لوکیشن های Ys 8 خدااااان ها... :D

پس Competionist هسی...
ای ول...
الماسی ها ناکاما...

اددم کن PSN داشته باشمت...

PSN ID : donotthinkwhoiam

پ.ن: من تا یک سال پیش Lacrimosa of Dana رو میگفتم Lacrimonia of Dana... :D ~ شدید تحت تاثیر FF6 بودم...

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان نظرتون چیه یه تاپیک جدا برای انیمه مانگا لایت ناول وب تون بازیها داشته باشیم؟ اصلا قوانین سایت میذاره لینک دانلود بذاریم مثلا یا در حد معرفی فقط میشه؟
خودم خیلی دنبال مانگای chrono trigger بودم پیدا نکردم. منظورم اون وان شات رسمیش نیست یکی غیررسمی ولی حرفه ای کار شده کل بازی رو پوشش داده ولی هرچقدر گشتم پیدا نکردم:( تو ردیت یکی گذاشته بود ژاپنی بود.
برای شروع کسی این رو یا لایت ناول یا مانگا از سری SMT داره بذاره... انیمه اینم گشتم نبود منظورم قدیمی طولانیشه.
یه انیمه برای دراگون کوئست هم انگاره قراره بیاد شایدم اومده
.
.
.
بیربط به موضوعات بالا: ps one classic ارزش خرید داره برای jrpg های قدیمی یا گزینه های بهتری هست؟
برای دسته ps1 رو شبیه ساز شما همون دسته ۳ یا ۴ رو میزنید؟ رو سوییچ امولاتورش کار میده؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,390
نام
مسلم
دوستان نظرتون چیه یه تاپیک جدا برای انیمه مانگا لایت ناول وب تون بازیها داشته باشیم؟ اصلا قوانین سایت میذاره لینک دانلود بذاریم مثلا یا در حد معرفی فقط میشه؟
انیمه و مانگا و وبتون که توی همون Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود) بحث میشه، لایت ناول و VN هم اونقدرها طرفدار پیگیر ندارن که تاپیک جدا بخوان، همینجا بحث میشه:-" حالا اگه بازم علاقه داشتی میتونی خودت دست به کار بشی:D

• Like
Reactions: Cait Sith

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
بر و بچ این Dragon Quest XI S روی مابقی پلتفرم ها (PS4 - XB1 - STEAM) عرضه شده
JRPG کلاسیک و به شدت فوق العاده :x اگه گیم پس دارید حتما برید تو کارش

از هر لحاظ بخواید نگاه کنید این ورژن، بهترین ورژن بازیه... تغییرات QoL سیستم مبارزات، موسیقی ارکسترا و محتوا و کوئست های جدید و...
یه مود دو بعدی هم بازی داره که من به شخصه ازش متنفرم، ولی خب خیلی به دراگون کوئست های کلاسیک وفاداره که شاید اون دو نفری که تو انجمن قبل از دراگون کوئست 8 از سری تجربه داشتن میتونن کلی باهاش حال کنن :D

البته اصن این پست رو زدم که بگم درسته از هر لحاظ بهتره...
ولی از یه لحاظ بهتر نیست
اونم گرافیکشه :D

همون جور که میدونید DQXI S یه سال و نیم بعد ریلیز بازی اصلی رو PS4 و استیم، روی سوییچ منتشر شد. که عملا یه قراردادی بود بین نینتندو و اسکوئر واسه به انحصار درآوردن نسخه برتر بازی و فلان و بیسار.
اونش مهم نیست
مهم اینه که اسکوئر واسه آوردن بازی رو سوییچ و اجرا شدنش عین آدم (که واقعا پورت خوبی هم هست) یکی کیفیت تکسچرها رو آورد پایین یکی هم مدل ها رو هم جوری بازسازی کرد که تعداد پولیگان هاشون کمتر باشه
و عملا همون نسخه رو برگردوندن پورت کردن پلتفرم های دیگه دوباره :D تکسچرها و مدل ها، همون تکسچرها و مدل های نسخه سوییچ ـه :D

یعنی بازی اصلی که دو سال و خورده ای پیش عرضه شده از لحاظ گرافیکی به نسخه S رو همه پلتفرم ها برتری داره (غیر از XBOX که کلا نسخه اصلی روش عرضه نشد)
ولی در کل باز همون نسخه S رو برید. "در کل" بهتره :D

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
بر و بچ این Dragon Quest XI S روی مابقی پلتفرم ها (PS4 - XB1 - STEAM) عرضه شده
JRPG کلاسیک و به شدت فوق العاده :x اگه گیم پس دارید حتما برید تو کارش

از هر لحاظ بخواید نگاه کنید این ورژن، بهترین ورژن بازیه... تغییرات QoL سیستم مبارزات، موسیقی ارکسترا و محتوا و کوئست های جدید و...
یه مود دو بعدی هم بازی داره که من به شخصه ازش متنفرم، ولی خب خیلی به دراگون کوئست های کلاسیک وفاداره که شاید اون دو نفری که تو انجمن قبل از دراگون کوئست 8 از سری تجربه داشتن میتونن کلی باهاش حال کنن :D

البته اصن این پست رو زدم که بگم درسته از هر لحاظ بهتره...
ولی از یه لحاظ بهتر نیست
اونم گرافیکشه :D

همون جور که میدونید DQXI S یه سال و نیم بعد ریلیز بازی اصلی رو PS4 و استیم، روی سوییچ منتشر شد. که عملا یه قراردادی بود بین نینتندو و اسکوئر واسه به انحصار درآوردن نسخه برتر بازی و فلان و بیسار.
اونش مهم نیست
مهم اینه که اسکوئر واسه آوردن بازی رو سوییچ و اجرا شدنش عین آدم (که واقعا پورت خوبی هم هست) یکی کیفیت تکسچرها رو آورد پایین یکی هم مدل ها رو هم جوری بازسازی کرد که تعداد پولیگان هاشون کمتر باشه
و عملا همون نسخه رو برگردوندن پورت کردن پلتفرم های دیگه دوباره :D تکسچرها و مدل ها، همون تکسچرها و مدل های نسخه سوییچ ـه :D

یعنی بازی اصلی که دو سال و خورده ای پیش عرضه شده از لحاظ گرافیکی به نسخه S رو همه پلتفرم ها برتری داره (غیر از XBOX که کلا نسخه اصلی روش عرضه نشد)
ولی در کل باز همون نسخه S رو برید. "در کل" بهتره :D
دیشب دانلودش
کردم عجیب هم بود ک من هر دو نسخه دارم و حجمش از نسخه اصلی کمتره یعنی نسخه اصلی 45 گیگ اینا بود این 30 گیگ بود و یک تم pre-order داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ce7en44 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دیشب دانلد کردم عجیب هم بود ک من هر دو نسخه دارم و حجمش از نسخه اصلی کمتره یعنی نسخه اصلی 45 گیگ اینا بود این 30 گیگ بود و یک تم pre-order داره.

آه راستی خوب شد گفتی

اینم یادم رفت بگم :D
اسکوئر زده نسخه عادی بازی رو از جفت PS Store و Steam حذف کرده :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من کلا عاشق jrpg نوبتی هستم از اون ور سری یاکوزا را هم به شدت دوست دارم حالا فرض کنید معجونی از یاکوزا و ار پی جی نوبتی بشه یاکوزا 7 .عجب کره ایه این بازی روز اول که مشخص شد بازی ترن بیسه خورد تو ذوقم اما الان که بالای 30 ساعتشو رفتم دارم با بازی عشق میکنم.
همه چیه یه jrpg نوبتی را بازی داره اعم از سامون تغییر شغل و....
اگه این دو سبک بازی را دوست دارید برای تجربه اش معطل نکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر