طرفداران ژانر JRPG

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
نه نیست
اون بازی کامل یه بازی تاکتیکال ـه که مهره هات توش شخصیت های عنیمه ای اند :D
چرا هست. :D
همونطور که دوستمون بالا اشاره کردن تکتیکال آر پی جی یا به قول خود ژاپنیا SRPGهه :D هم سبک با Fire Emblem و Disgaea.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,105
نام
آریا
خب حتما دیگه تا الان خودتون میدونین راجع بهش :/

ولی خواستم بگم genshin impact رو واسه گوشیم دایلوند کردم ((واسه ps4 و pc هم هست)) اولین بار بود یه بازی 6 گیگی واسه "موبایل! Excuse me?! " دانلود کردم نیمیدونم کِی، چند وقته ، چی باعث شد اصن که اینو pre register کرده بودم >,>

اصن کلا یادم رفته بود ازش ...

خب حالا خواستم بگم یه بازی rpg و آیلاندم هستش موقع دانلود کردن اون 6 گیگ اصلا اذیت نمیکنه و تحر.یمم نیست "فعلا" :Praying:

اولش موسیقیش خیلی منو گرفت >,> موسیقی منو خیلی به سمت یه بازی جذب میکنه بعد گرافیک فوق العاده خفنش اولش رو حالت پیش فرض رو low بود تازه این بود!!! hello؟؟

بعععععد شخصیت هاش خیلی خیلی خیلی کیوتن صدا گذاریشون رو خیلی دوس داشتم plip

گیم پلیش آقا باید خودتون برید بازی کنید من چجوری واستون تعریف کنم:(( این لعنتی چرا آخه free to play عه ؟؟؟؟ منو خیلی میترسونه اینو pay to play که هیچ باید اشتراک ماهیانش میکردن :D

آخرین ویرایش:

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
خب حتما دیگه تا الان خودتون میدونین راجع بهش :/

ولی خواستم بگم genshin impact رو واسه گوشیم دایلوند کردم ((واسه ps4 و pc هم هست)) اولین بار بود یه بازی 6 گیگی واسه "موبایل! Excuse me?! " دانلود کردم نیمیدونم کِی، چند وقته ، چی باعث شد اصن که اینو pre register کرده بودم >,>

اصن کلا یادم رفته بود ازش ...

خب حالا خواستم بگم یه بازی rpg و آیلاندم هستش موقع دانلود کردن اون 6 گیگ اصلا اذیت نمیکنه و تحر.یمم نیست "فعلا" :Praying:

اولش موسیقیش خیلی منو گرفت >,> موسیقی منو خیلی به سمت یه بازی جذب میکنه بعد گرافیک فوق العاده خفنش اولش رو حالت پیش فرض رو low بود تازه این بود!!! hello؟؟

بعععععد شخصیت هاش خیلی خیلی خیلی کیوتن صدا گذاریشون رو خیلی دوس داشتم plip

گیم پلیش آقا باید خودتون برید بازی کنید من چجوری واستون تعریف کنم:(( این لعنتی چرا آخه free to play عه ؟؟؟؟ منو خیلی میترسونه اینو pay to play که هیچ باید اشتراک ماهیانش میکردن :D
دو دلم دانلودش کنم یا نه
آخه شخصیت هاش با اینکه زیاده تو ویدیو که میدیدم تقریبا مهارت هاشون تنوع نداشتن یه جا برق بود یه جا آتش یه جا آب با همون قالب تقریبا تکراری
یا من اشتباه میکنم؟:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دو دلم دانلودش کنم یا نه
آخه شخصیت هاش با اینکه زیاده تو ویدیو که میدیدم تقریبا مهارت هاشون تنوع نداشتن یه جا برق بود یه جا آتش یه جا آب با همون قالب تقریبا تکراری
یا من اشتباه میکنم؟:D

مثل همیشه تو داری اشتباه میکنی :D

اینکه هر شخصیت یه المان رو کنترل میکنه درسته ولی هر حرکتی که شخصیتا میزنن یه سری باف یا دیباف میندازن تو جون این و اون

یه مثال از ترکیب جادوها تو تاپیک بازی زده بودم ولی خب اینجا یه چیز دیگه میزنم مثلا دشمنت آتیشیه تو یه شخصیت آب برمیداری جادوی آب میزنی آتیشش خاموش میشه بعد میتونی با جادوی یخ منجمدش کنی تا چند ثانیه کاری نکنه یا وقتی خیسه جادوی برق بزنی دمیج بیشتری بهش میخوره اینجوری پره از ترکیب جادوهای مختلف تو شرایط مختلف

بعد شخصیتا یه مثال کوچیک دیگه بزنم یه شخصیت هست یه حرکت داره باعث میشه برا چند ثانیه مثال ناکتیس با هر حرکتش از هوا شمشیر ول بشه به سمت دشمن ولی خود اون شخصیت سرعت حرکاتش پایینه برا همین میتونی اون حرکت رو فعال بکنی بعد شخصیتت رو سوئیچ بکنی رو یکی که سرعت ضربه هاش سریعه بعد اتک بزنی اینجوری در ثانیه شمشیرای بیشتری ول میشن به سمت دشمن

اینا فقط 2 تا مثال یکی از جادو یکی از اسکیل های غیر جادویی بود حالا کلی شخصیت داره اینا همه باهم میتونی از این حرکات براشون در بیاری

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188

اینکه هر شخصیت یه المان رو کنترل میکنه درسته ولی هر حرکتی که شخصیتا میزنن یه سری باف یا دیباف میندازن تو جون این و اون

یه مثال از ترکیب جادوها تو تاپیک بازی زده بودم ولی خب اینجا یه چیز دیگه میزنم مثلا دشمنت آتیشیه تو یه شخصیت آب برمیداری جادوی آب میزنی آتیشش خاموش میشه بعد میتونی با جادوی یخ منجمدش کنی تا چند ثانیه کاری نکنه یا وقتی خیسه جادوی برق بزنی دمیج بیشتری بهش میخوره اینجوری پره از ترکیب جادوهای مختلف تو شرایط مختلف

بعد شخصیتا یه مثال کوچیک دیگه بزنم یه شخصیت هست یه حرکت داره باعث میشه برا چند ثانیه مثال ناکتیس با هر حرکتش از هوا شمشیر ول بشه به سمت دشمن ولی خود اون شخصیت سرعت حرکاتش پایینه برا همین میتونی اون حرکت رو فعال بکنی بعد شخصیتت رو سوئیچ بکنی رو یکی که سرعت ضربه هاش سریعه بعد اتک بزنی اینجوری در ثانیه شمشیرای بیشتری ول میشن به سمت دشمن

اینا فقط 2 تا مثال یکی از جادو یکی از اسکیل های غیر جادویی بود حالا کلی شخصیت داره اینا همه باهم میتونی از این حرکات براشون در بیاری
از این ترکیبی زدنشون خبری نداشتم
فقط یه ویدیو ازش دیدم که جداگونه شخصیت ها رو نشون میداد با مهارت هاشن فکر کردم فقط یه نفری هی باید ضربه های تکراری بزنی
اگر اینجوره که ارزش امتحان کردن داره شب میزنم دانلود
ولی ای کاش مهارت هاش زیاد باشه تا حس کسل بودن بازی دست نده

هنوز گیر دادی به اون:))
زشته دیگه
نمیشه به لباسش گیر داد چون تو اون موقع ول کردی بازیرو لباسش اون موقع مد بود هنوزم زیاد بد نیست
ولی خب رنگ و لعاب چهرش از نظر من خوب نبود میدونم که بهتر از اینا میشه درستش کرد خودتم میدونی:D

ویرایش:
تاپیک بازی و ندیده بودم الان دیدم

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
دوستان Persona 3 با شبیه ساز روی PC راحت قابل بازیه؟ تکسچر پک و... براش هست؟ ? بعد امکانش نیست احیانا ریمیک شه؟ اصلا Atlus قصد ریمیک پرسونا ۳ یا if رو نداره؟ ?
کلی انیمه داره ۳ و خیلی هم ازش تعریف میکنن، لباس کاراکترهاشم تو P5 دیدم جالب بود، حیف دو دلم میگم نکنه ریمیکش بیاد و تجربه م با توجه به اینکه بازی ps2 هست خراب شه.

• Like
Reactions: ce7en44 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
دوستان Persona 3 با شبیه ساز روی PC راحت قابل بازیه؟ تکسچر پک و... براش هست؟ ? بعد امکانش نیست احیانا ریمیک شه؟ اصلا Atlus قصد ریمیک پرسونا ۳ یا if رو نداره؟ ?
کلی انیمه داره ۳ و خیلی هم ازش تعریف میکنن، لباس کاراکترهاشم تو P5 دیدم جالب بود، حیف دو دلم میگم نکنه ریمیکش بیاد و تجربه م با توجه به اینکه بازی ps2 هست خراب شه.

ببین من دارمش رو PC با شبیه ساز می زنم.
یه سری جاها عجیب افت فریم داره. بعید میدونم به خاطر لپ تاپم باشه ولی خودت یه چک بکن. 70 درصد مواقع پرفورمنس اش محشره

تکسچر پک و اینا نمیدونم براش باشه
من ISO ـی نسخه FES رو ریختم، تمام و کمال همه چی رو داشت.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
ببین من دارمش رو PC با شبیه ساز می زنم.
یه سری جاها عجیب افت فریم داره. بعید میدونم به خاطر لپ تاپم باشه ولی خودت یه چک بکن. 70 درصد مواقع پرفورمنس اش محشره

تکسچر پک و اینا نمیدونم براش باشه
من ISO ـی نسخه FES رو ریختم، تمام و کمال همه چی رو داشت.
فکر کنم چند سال پیشم چک کردم همین وضعیت رو داشت. از شانس ما هنوز فیکسش نکردن. نسخه FES همون نسخه PSP نیست؟ ? نمیدونم چرا با شبیه ساز PSP بدون مشکل اجرا میشه بعد نسخه PS2 که کامل تره اینطوری.
همون زمانی که PS3 داشتم باید میزدمش.

• Like
Reactions: BARDI YA

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
فکر کنم چند سال پیشم چک کردم همین وضعیت رو داشت. از شانس ما هنوز فیکسش نکردن. نسخه FES همون نسخه PSP نیست؟ ? نمیدونم چرا با شبیه ساز PSP بدون مشکل اجرا میشه بعد نسخه PS2 که کامل تره اینطوری.
همون زمانی که PS3 داشتم باید میزدمش.
نه. هیچ کدوم از ۳ نسخه P3 یکی نیستن.
ولی به نظرم FES از همشون بهتره.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,918
نه. هیچ کدوم از ۳ نسخه P3 یکی نیستن.
ولی به نظرم FES از همشون بهتره.
ممنون
از لحاظ گرافیکی فقط یه نسخه که نسخه psp باشه گرافیکش دانگرید شده س درسته؟
و فرق اون دو نسخه ی دیگه فقط تو داستان اضافی و گیم پلیه؟
بعد جریان اینکه dorm پرسونا۳ تو پرسونا۵ بوده چیه؟ یه سری عکس دیدم تاریخ همه شونم مال آرک کاموشیدا بود و خوابگاه پرسونا۳ بود تو پرسونا۵، البته کامل نساخته بودنش.

• Like
Reactions: BARDI YA and Z-fan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر