طرفداران ژانر JRPG

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
:| :| :| :| :|
این مرض Atlus به بقیه هم سرایت کرده مثل این که
هایپ می کنن بعدش می زنن توی برجکت :|
اتلوس که کلا بغیر از این کنسرت هاش ازش انتظاری نداشته باش.
هر وقت کنسرت میشه خبریه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
تو قرنطینه ای افتادم به جون بازی ها... دیگه آنقدر وقت پیدا کردم بشینم بازی پلات کنم...

امروز رفتم سراغ Tales of berseria

فکر کن بازی از 2017 دانلود کردم هنوز نرفتم سمتش... اگه این بیکاری کرونا نبود معلوم نبود کی حوصله میکردم...

ولی خب چرا این ژاپنی ها چرا انقدر چندش و ضد حالن... یعنی چی اسکرین شات رو قفل میکنن سر بازیاشون.. غربی ها دارن سر تنوع و ویژگی های فوتو مد رقابت میکنن، این ژاپنی ها یه اسکرین شات هم بر میدارن...

من یکی از مهمترین سرگرمی هام تو بازی ها، پیدا کردن لوکیشن و اسکرین شات گرفتنه...

نسل بعد سونی باید الزام کنه همشون رو که تمام ویژگی های دکمه Create رو ساپورت کنن...

چک کردم دیدم یه تروفی از دست دادنی هم داره.. کسی میتونه بدون اینکه اسپویل بشه راهنمایی کنه چطوری از دستش ندم

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
تو قرنطینه ای افتادم به جون بازی ها... دیگه آنقدر وقت پیدا کردم بشینم بازی پلات کنم...

امروز رفتم سراغ Tales of berseria

فکر کن بازی از 2017 دانلود کردم هنوز نرفتم سمتش... اگه این بیکاری کرونا نبود معلوم نبود کی حوصله میکردم...

ولی خب چرا این ژاپنی ها چرا انقدر چندش و ضد حالن... یعنی چی اسکرین شات رو قفل میکنن سر بازیاشون.. غربی ها دارن سر تنوع و ویژگی های فوتو مد رقابت میکنن، این ژاپنی ها یه اسکرین شات هم بر میدارن...

من یکی از مهمترین سرگرمی هام تو بازی ها، پیدا کردن لوکیشن و اسکرین شات گرفتنه...

نسل بعد سونی باید الزام کنه همشون رو که تمام ویژگی های دکمه Create رو ساپورت کنن...

چک کردم دیدم یه تروفی از دست دادنی هم داره.. کسی میتونه بدون اینکه اسپویل بشه راهنمایی کنه چطوری از دستش ندم
اینکه چیزی نیست P5R که اصلا هیچی از بخش های جدید نمیشد گرفت.
یعنی کل بازی میشد ولی توی روز های جدید میرفتی هیچی.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینکه چیزی نیست P5R که اصلا هیچی از بخش های جدید نمیشد گرفت.
یعنی کل بازی میشد ولی توی روز های جدید میرفتی هیچی.
نسخه اصلی هم نزاشت از هیچی اسکرین بگیریم... خیلی رو مخین...

........

یه سه ساعت توب بازی کردم... کارکتر دیزاین و گرافیک عالیه.. برای همین بیشتر اعصابم خراب میشه اسکرین شات نداره... قشنگ داره مغزمو میخوره...

افتتاحیه بازی خیلی خوب کار کردن... گیم پلی خیلی خوبه و خصوصا اینکه استراتژی نیاز داره و مثل نسخه های دیگه که بازی کردم نمیشه با All-out attack و باتون اسمشینگ سر و تهش رو هم بیاری...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
خدا خفشون کنه
سورپرایزشون این بود:|

Danganronpa Games Coming to Mobile

هاع ای مَ الان فهمیدم :|
سالگرد دانگانرونپا مگه نوامبر نیست :-?

اینا قرار بود ماهیانه یه موج خبر بدن
که این اولین خبرشون بود(بعلاوه یه Broadcast با مجری گری دوبلور نائگی/ناگیتو و یه ایونت کراس اور با یه بازی موبایل)

به نظرم این که این خبر پورت گوشی لعنتی رو اول دادن بیرون مورد خوبیه :D
در حقیقت این دورترین خبرشون نسبت به سورپرایزشونه :D

ebibatboy

کاربر سایت
Nov 27, 2009
549
من پرسونا ۵ رو تموم کردم الان به نظرتون رویال بگیرم خوبه؟میگن چنتا side story اضافه شده با دو سه ماه بعد پایان داستان اصلی.
خب دوباره صد و خرده ای وقت بذارم برا اینا ارزش داره؟:-??

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
من پرسونا ۵ رو تموم کردم الان به نظرتون رویال بگیرم خوبه؟میگن چنتا side story اضافه شده با دو سه ماه بعد پایان داستان اصلی.
والا اره واقعا ارزشش رو داره چون تغییراتش خیلی بیشتر از یک DLC هست ولی الان با این قیمت گرونه...وایسا یکم ارزون شه.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
الان نه...ارزش اون همه ساعت رو نداره دوباره...اونم وقتی که کلی JRPG خفن دیگه در دسترس هست.
بنظرم بزارش واسه چند سال بعد که دلت برای دنیای بازی تنگ بشه و یه تجدید خاطر دوباره باشه + شونصد سال قراره واسه نسخه بعدی صبر کنیم و تاخیرهای پشت سر هم...اون موقع باید یه پرسونا ذخیره داشته باشیم تا بازی کنیم :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
دوستان تخفیفات big in japan هست رو استور پلی استیشن میخواستم چندتا jrpg خوب زیر 20 دلار معرفی کنید خودم نظرم رو tales of berseria و valkyria chronicles هست نظرتون در مورد این دوتا چیه؟
TOB داستان خوبی داره ولی خب اب گرافیک محیط و لول دیزاین جدا قطعه... از اونور VC هم گیمپلی متفاوتی داره و هم داستان و ارت استایل گرافیکی بازی خیلی محشره.
بنظرم VC در کل بازی خیلی بهتری هست.

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
TOB داستان خوبی داره ولی خب اب گرافیک محیط و لول دیزاین جدا قطعه... از اونور VC هم گیمپلی متفاوتی داره و هم داستان و ارت استایل گرافیکی بازی خیلی محشره.
بنظرم VC در کل بازی خیلی بهتری هست.
این vc کالکشنش که نسخه اول و چهار داره شده 17 دلار بعد میخوام ببینم نسخه دو و سه کجان چجوریه الان داستانش؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
این vc کالکشنش که نسخه اول و چهار داره شده 17 دلار بعد میخوام ببینم نسخه دو و سه کجان چجوریه الان داستانش؟
با این قیمت دوتا بازی عالی گیرت میاد.
اونا برای PSP بودن فک کنم یکیشون اصلا برای غرب ریلیز نشد... مشکلی هم نیست چون داستان هر نسخه فرق داره.
1 و 4 موازات هم داستان اشون رخ میده، فقط توی یک بخش متفاوت از اون دنیا جریان دارن.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
TOB فوق العادست واقعا داستانش.
از دست ندینش.
من تو تخفیفا پرسونا دنسینگارو گرفتم با Dragons Crown Pro.
راستی دوستان طرفدار دنگنرونپا حتما Nonary Games رو بگیرید. در حد همون دنگنرونپا خوبه و یه سری جاها بهترم هست.
هرچند کلا تم جدی ایی داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر