John Gibson: عنوان Call of Duty تقریبا یک نسل از بازیکنان سبک FPS را نابود کرده است!

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
طراح و توسعه دهنده عنوان Red Orchestra 2 شرکت Tripwire Interactive از حال و اوضاع کنونی عناوین شوتر راضی نیست و او مشکل اصلی را تسلط Call of Duty بر این سبک میداند.

MW3collection.jpg

در گفت و گو با PC Gamer، از رئیس شرکت Tripwire آقای John Gibson در مورد افکارش درباره نسل حاضر FPS پرسش هایی مطرح شد.

John Gibson در این مورد میگوید:" من فکر میکنم که عناوین شوتر تک نفره (single-player) در حال پیشرفت هستند، آنها بالاخره از زیر سایه فیلم های هالیوودی درآمده اند و همچنین شوتر های خطی کمتر شده اند. منظور من شوتر های Call of Duty استایل است. ترکیب المان های RPG و شوتر عالی بوده است. من واکنش های خوبی را در بسیاری از نقد ها دیده ام که چکیده این واکنش ها را میشود در این جمله دید: بسیار خب جنابان ما از تجربه این شوتر های خطی خسته شده ایم. "

در حالی که Gibson احساس میکند بخش تک نفره (single-player) شوتر ها در حال پیشرفت است، او از بخش چند نفره (multiplayer) در حال حاضر راضی نیست.
او در ادامه میگوید:" من حقیقتا از حال و اوضاع بخش چند نفره شوتر ها دلسرد هستم. من اینطور فکر میکنم و از اینکه نامی رو ذکر کنم متنفرم، بدلیل اینکه شاید اینطور به نظر برسد که به موفقیت آنها حسادت میکنم، اما در واقع من احساس میکنم عنوان Call of Duty تقریبا یک نسل از بازیکنان سبک FPS را نابود کرده است.
من میدانم که این یک اظهار نظر جسورانه است، ولی من وقتی سنگی رو پرتاب میکنم از آن پشتیبانی و حمایت هم میکنم. وقتی من در حال توسعه و ساخت مد Action برای Red Orchestra 2 بودم گروهی از مردم را دعوت کردم که میدانستم آنها طرفداران و بازیکنان سرسخت و hardcore عنوان Call of Duty هستند. و هدف من ساخت و خلق چیزی بود که به اندازه کافی برای آنها در دسترس و قابل فهم باشد تا از بازی لذت ببرند نه این که آن را تبدیل به Call of Duty کنم، بلکه سعی کردم چیزی بسازم که به اندازه کافی پیش بینی نشده باشد و همچنین گیم پلی به سبک Red Orchestra داشته باشد که آنها از آن لذت ببرند.
و ما این را بسیار تکرار کردیم و تنها به ایراد ها و نظرات موشکافانه آنها که از آن شکایت داشتند گوش دادیم که باعث میشد آنها نخواهند این عنوان را بازی کنند، من فقط به این فکر کردم که "من تسلیم شدم، Call of Duty تمام بازیکنان این نسل را نابود کرده است".

SOURCE

آخرین ویرایش:

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
واقعا حرف دل منو زده
برای من COD بعد از MW2 دیگه نابود شد ... هر سال یه بازی با یه داستان قوی و هیجان انگیز اما با یک گیم پلی سریع و ساده و تکراری و گرافیکی که واژه افتضاح برازندشه ... مولتیش هم که ...

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
"من تسلیم شدم، Call of Duty تمام بازیکنان این نسل را نابود کرده است".

:crying1:

البته کلمه ی "تمام" یکم زیاده رویه ، "بیشتر" کلمه ی بهتریه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نظر شخصی :
مولتی هیچ بازیی به پایه bf نمیرسه :D ( تو این سبک )
+ از نظر استوری و سینگل پلیر 100 پله از بتل بهتره !
امیدوارم یکم رو سرعتشو گرافیک کارکنن :D سرعت بیش از حد بالاست ! باید یه جوری باشه خودت بشینی فکر کنی چجوری بازیو پیش ببری خوب باشه ! راه ها هم خطی نباشه که میشه بهترین fps :D !

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خوب این آقا باید این رو هم در نظر بگیره که هیچ نسلی به اندازه این نسل ما fps نداشتیم...!!یعنی از هر چیزی که بگی تو این نسل ما FPS داشتیم..!!خوب طبیعی هست FPS بیشتر به چشم میاد خوب سری COD هم که در رآس قرار داره..!!اسنا باید کاری کنن کلا FPS کمتر تولید بشه تا بازیهای دیگه به چشم بیان..!!در مورد مالتی هم که تو شوتر من به شدت دارم با mw 1,2,3 حال میکنم اونم نه یزه دوزره یه عالمه..!!!مخصوصا قسمت دوم این بازی که به نظر من دیگه تکرار نخواهد شد از هر نظر..!!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
با این که من با cod زندگی کردم و فنش هم هستم ولی واقعا راست گفته بعد از mw2 کلا fps رو کشید به یه جهت دیگه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
حرف‌های این آقا رو مسخره نکنید بازی‌‌ قبلی این استدیو جزء یکی از بهترین بازی‌های FPS چند ساله اخیر PC و سال پیش بودند.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
بهترين نسخه ي cod همون MW 1 بود البته شماره ٢ هم خوب بود، بعد از اين MW 2 بقيه نسخه ها واقعا رو به افت بوده و اصلا جذابيت قبل رو نداشته.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
منم باید اعتراف که تا حالا توی هیچ سایتی به اندازه اینجا طرفدار ، فن بوی‌ ، تعصب ، سینه چاک ، مخلص ، ارادت مند و ... COD ، همه رو یجا ندیده بودم ! حاضرن جون بدن هر سال 1 روز تاخیر این بازی و نبینن‌ ! کلی هم متخصصین گرافیک و گیم پلی داریم اینجا که از پیشرفت های چشم گیر و پرهیاهوی این گنجینه صحبت میکنن ! این نسل که هر ننه قنبری از راه رسید متای این بازی رو به برای کوبوندن بهترین عنوانهای این نسل که به حقشون نرسیدن استفاده کردن . و مطمعنا در آینده هم همینطور مثل این نسل که "کال آو دیوتی کال آو دیوتی" کردن ، نسل بعد هم احتمال 2500٪ "دستنی دستنی (Destiny !)" خواهند کرد!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
به شدت حرفش رو قبول دارم
COD عالی بود ، البته تا MW2 بعد از اون فقط تبدیل شد به یه ماشین پول سازی !
خب طبیعی هم هست تا زمانی که هر سال داره مثل بمب فروش میکنه دلیلی نداره Activison بخواد تغییراتی توش ایجاد کنه.
برای ناشر جماعت اول فروش مهمه و بعد نظر منتقدها. هر چند بعضی مواقع فقط دنبال پول بودن هم باعث میشه نتیجه بره به سمت RE6 و Capcom !!!
ولی فعلا که چرخ روزگار داره به نفع Acti میچرخه و هر سال باید منتظر یه COD باشیم ! تا ببینیم در آینده این ip سرنوشتش به کجا ختم میشه.

در نهایت به نظرم نسل جدید فرصت خوبیه که Acti بخواد تغییرات بزرگ و مثبتی رو COD انجام بده تا اینجوری هم فروشش رو برای نسل بعد تضمین کنه و هم نظر منتقدا رو به دست بیاره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
من اینطور فکر میکنم و از اینکه نامی رو ذکر کنم متنفرم، بدلیل اینکه شاید اینطور به نظر برسد که به موفقیت آنها حسادت میکنم، اما در واقع من احساس میکنم عنوان Call of Duty تقریبا یک نسل از بازیکنان سبک FPS را نابود کرده است.
از نقطه نظر روانشناسی کسی که چیزی رو با منظوری میگه و بعد در پی نقضش هست دقیقا همون حس رو داره.ایشون هم دقیقا از سر حسادت همچین حرف زدن.
سری cod بعد از mw2 رو به افول رفت.ولی اینهمه استودیو عرضه نداشته یه بازی در حد همین سری رو به افول بسازه مشکل خودشونه نه cod..
اینا به جای اینکه بشینن cod دائم در حال افول باشه باید دائم در حال پیشرفت باشن تا شاید به کیفیت آنلاین cod برسن.
وقتی گیمر جایگزینی برای لذت گیم پلی آنلاین cod ندارن چیکار باید بکنن؟باید به گیمر یه چیزه لذیذتر عرضه بشه تا اونی که کمتر مزه میده رو بزاره کنار و هیچ شرکتی توان این کار رو نداشته و دائما تیکه میندازن.
این اظهار نظرها جدا تکراری شده.عین بچه ها دارن حسودی میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر