IGN :امسال PS3 برنده رقابت بازی های انحصاری در بین کنسول ها شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
همون طور که می دونید (شایدم نمی دونید:d) IGN به مدت 3 سال کنسول برنده در زمینه بازی های انحصاری رو اعلام می کنه که در سال 2010 ایکس باکس 360 برنده و در سال های 2008 و 2009 ps3 برنده شده بودند
معیار های این مقایسه
1-تعداد بازی های انحصاری
2-بازی های انحصاری
3-مقایسه بازی های انحصاری کنسول ها بر اساس نمرات دریافت کرده
البته بعضی از بازی ها ممکنه برای pc نیز عرضه شده باشند مثل Bastion ولی در این لیست انحصاری X360 معرفی می شود

PlayStation 3

امسال نیز مانند سال های گذشته ps3 عناوین انحصاری خوبی داشت
سال را با
LittleBigPlanet 2 شروع کرد که هنر بازیسازی MediaMolecule را به نمایش گذاشت بعد بازی هایی هم چون
Killzone 3 ، Infamous 2 ، Resistance 3 ، God of War: Origins
عرضه شدند و در اواخر سال نیز سونی Uncharted 3: Drake's Deception را عرضه کرد که جزو معدود بازی هایی بود که از IGN نمره کامل را دریافت کرد

البته امسال نیز این کنسول عناوین ریمیک داشت مثل Ico & Shadow of the Colossus Collection و
Prince of Persia Trilogy HD
ولی وضعیت psn جالب نبود و بازی های psn نمره کمتر از 9 را بدست اوردند

بازی های انحصاری بالای 9
Uncharted 3: Drake's Deception - 10
God of War: Origins – 9
Infamous 2 - 9
LittleBigPlanet 2 - 9
Resistance 3 - 9

بازی های انحصاری بین 7 تا 8.5
Disgaea 4: A Promise Unforgotten – 8.5
The Ico & Shadow of the Colossus Collection – 8.5
Killzone 3 – 8.5
Medieval Moves: Deadmund's Quest – 8
Motorstorm Apocalypse – 8
Prince of Persia Classic Trilogy HD – 8
Ratchet & Clank: All 4 One – 8
Tekken Hybrid – 8
Atelier Totori: The Adventurer of Arland – 7.5
PayDay: The Heist – 7.5
Tomb Raider Trilogy – 7.5
Bleach: Soul Resurreccion – 7
DC Universe Online – 7
Dynasty Warriors 7 Xtreme Legends – 7
SOCOM 4: U.S. Navy Seals – 7

بازی های دانلودی بین 7 تا 8.5
Alien Zombie Megadeath – 8.5
Auditorium – 8.5
Rochard – 8.5
Tetris – 8.5
Explodemon! – 8
Pixeljunk Shooter 2 – 8
Puzzle Dimension – 8
Sideway: New York – 8
Tales From Space: About a Blob – 8
4 Elements HD – 7.5
Infamous: Festival of Blood – 7.5
Rocketbirds: Hardboiled Chicken – 7.5
Eufloria – 7
Hamilton's Great Adventure – 7

Wii
این کنسول امسال عناوین انحصاری نسبتا زیادی داشت ولی بیشتر انها کیفیت لازم را نداشتند ولی Skyward Sword بهترین بازی انحصاری این کنسول بود که از IGN امتیاز 10 را دریافت کرد و بعد از ان
Xenoblade Chronicles بود که امتیاز 9 را دریافت کرد
البته دو عنوان escapeVektor: Chapter 1 وMotoHeroz نیز امتیاز 9 را دریافت کردند

بازی های انحصاری بالای 9
The Legend of Zelda: Skyward Sword – 10
Xenoblade Chronicles – 9

بازی های انحصاری بین 7 تا 8
Bit.Trip Complete – 8
A Shadow's Tale – 7.5
Conduit 2 – 7.5
Kirby's Return to Dream Land – 7.5
Fishing Resort – 7
Fortune Street – 7
Go Vacation – 7
Jerry Rice & Nitus' Dog Football – 7
Trackmania: Build to Race – 7

بازیهای دانلودی بین 7 تا 9
escapeVektor: Chapter 1 – 9
MotoHeroz – 9
Bit.Trip Flux – 8.5
Carmen Sandiego Adventures in Math – 8
Horizon Riders – 8
Paint Splash – 8
Just Jam – 7.5
Kyotokei – 7.5
Aya and the Cubes of Light - 7
Big Bass Arcade – 7
Bobby Carrot Forever – 7
The Kore Gang – 7
The Mystery of Whiterock Castle – 7
Pinocchio's Puzzle – 7
Xmas Puzzle – 7

Xbox 360
این کنسول امسال سال خوبی نداشت و بیشتر بازی های انحصاری ان مربوط به
XBLA بود و عناوین بزرگ و پول ساز کمی داشت شاید به این خاطر این کنسول بازی های انحصاری بزرگی نداشت که ماکرو سافت تمرکز زیادی بر روی کینکت کرده بود
این بازی ها نمرات خوبی دریافت کرده اند اما
این بازی ها برای کودکان ساخته شده بود و بازی های کینکت بدرد هاردکور ها نمی خورد
البته امسال بازی زیبای Forza Motorsport 4 برای این کنسول به صورت انحصاری عرضه شد و همینطور Gears of War 3 که هم بخش تک نفره خوبی داشت و هم مالتی پلیر خوبی البته ریمیک Halo: Combat Evolved را نباید فراموش کنیم

و می رسیم به XBLA که امسال بازی های خوبی داشت مثل Bastion و Orcs Must Die که این دو بر روی PC نیز عرضه شده اند

بازی های انحصاری بالای 9Forza 4 – 9.5
Dance Central 2 – 9.0
Gears of War 3 – 9.0

بازی های انحصاری بین 7 تا 8
Kinect Disneyland Adventures – 8.5
Sesame Street: Once Upon a Monster – 8.5
The Gunstringer – 8
Halo: Combat Evolved Anniversary – 8
Divinity II: The Dragon Knight Saga – 7.5
Fantastic Pets – 7.5
Wipeout In the Zone – 7

بازیهای دانلودی بین 7 تا 9
Bastion – 9.0
Iron Brigade – 9.0
Ms. Splosion Man – 9.0
Orcs Must Die – 9.0
Radiant Silvergun – 9.0
Bangai-O HD: Missile Fury – 8.5
Guardian Heroes – 8.5
Toy Soldiers: Cold War – 8.5
Boulder Dash-XL – 8
Fable III: Traitor's Keep – 8
Full House Poker – 8
Fusion: Genesis – 8
Half-Minute Hero: Super Mega Neo Climax Edition – 8
Ilomilo – 8
Insanely Twisted Shadow Planet – 8
Torchlight – 8
The Dishwasher: Vampire Smile – 7.5
Gears of War 3: RAAM's Shadow – 7.5
MLB Bobblehead Pros – 7.5
Rock of Ages – 7.5
Bejeweled Blitz Live – 7
Leedmees – 7

نتیجه
هرسه بازی های انحصاری زیبایی داشتند ولی این مقایسه باید یک برنده داشته باشد و ان PS3 است با این که سونی در PSN موفقیت لازم را نداشت ولی با عناوین انحصاری که در بالا ذکر شد سخت است که Xbox 360 یا Wii برنده اعلام کرد

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
برای من که یکی از بهترین سالهای گیمینگم بود.ولی امسال من به جز u3 با هیچکدوم حال نکردم.شاید ign خیلی حال کرده.ولی خب تنوع بازیهای ps3 امسال بیشتر بود.کاری به کیفیت و فروش و امتیازات و...ندارم.واسه خود من امسال 360 با همین دوبازیش کاملا کفایت کرد.هرکی سلیقه ای داره دیگه.

شما کلا با ps3مشکل داری
کاری به کیفیت و فروش و امتیازات و...ندارم
می شه بپرسم چرا !!!!
شما کلا با خودت مشکل داری.چه ربطی به ps3 داره؟؟؟حالت خوبه؟؟؟واقعا اینجا رو جدی جدی با مهدکودک اشتباه گرفتید.اینکه من امسال با 360 بیشتر حال کردم چه ربطی به این حرفی که تو میزنی داره؟؟خدا جمیعا شفا بده.

ممنون این هم منطق و جواب سوال !

........................................
کلا فن بازی یک عده دیگه تو این سایت خیلی داره حالت بچه بازی به خودش می گیره !جالب اینجاست چون حالا ign بد و اشغال شد بخاطر این انتخاب البته تا دیروز بهترین سایت همین اقایون بود

ببین کی داره از منطق حرف میزنه.تو جواب منو بده.اینکه من امسال با 360 بیشتر حال کردم،چه ربطی به شما یا هر کسی داره و یا چه ربطی به مشکل با ps3 داره؟؟؟جدا بچگی رو به حد اعلاء رسوندید.یعنی من برای سلیقه خودم هم باید بازخواست بشم.
در ضمن از قدیم گفتن سوال احمقانه نپرس تا جواب ناجور نشنوی.
اول با تمام احترامی که برات دارم درست صحبت کن حسین درثانی تو چرا جمع می بندی ظاهرا اینجا با خیلیها مشکل داری که اینطوری جمع می بندی !
نکنه فکر کردی الان من باهمه فن های ps3هم قسم شدم که مثلا بازی های ایکس باکس بکوبم !!!!!!!!!!!!
من ازت سوال کردم بخاطر این جمله ات !!!
کاری به کیفیت و فروش و امتیازات و...ندارم.واسه خود من امسال 360 با همین دوبازیش کاملا کفایت کرد
پس اگه به این چیز ها کاری نداری پس چه چیز و معیاری برات مهم هست برای انتخاب !به جز....
البته بقیش دیگه به خودت ربط داره

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
گرز خیلی خوب بود منکر این نیستم همینطور Forza4 که دیگه بهترین ریسینگ شد!
اما آیا همین 2 تا کافیه واسه رقابت؟ به نظر من که اینطور نیست
من ترجیح میدم کنسولم انحصاری های زیاد و متنوعی داشته باشه تا اینجا 2تا بازی داشته باشه و با تمام خوبی هاشون بعد یه مدت بزاریم کنار...

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
IGN:

'With Forza 4 Turn 10 has crafted a driving game like no other; it's hands-down this generation's premier racing simulator
.'

IGN:

Thankfully, 2011 also played host to Forza Motorsport 4, arguably the greatest racing simulation yet

arguably - as can be shown by argument; "she is arguably the best"

یعنی با توجه به یکسری دلایل و ادله قابل ارائه Forza 4 بهترین ریسینگ ساخته شده تا به الان هست ! قسمت " با توجه به یکسری دلایل و ادله قابل ارائه " رو هم که حذف کنید باز این Forza 4 هست که بهترین ریسینگ موجود هست ! arguably مفهوم شک و تردید رو به جمله اضافه نمیکنه فقط داره بیشتر تأکید میکنه بر درست بودن مدعاش ! نه چیز دیگه !
هر وقت قبول کردن GT 5 نا امید کننده ترین بازی شبیه سازی ریسینگ سال 2010 بود قبول میکنن که forza 4 بهترین بازی شبیه سازی ریسینگ تا کنون بود ....
یعنی رقیبش که GT بوده نا امید کننده ترین بوده حالا بهترین کیه ؟؟؟؟؟؟ کرش ریسینگ ؟؟؟؟؟

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
حالا یه امسال شما این همه انحصاری داشتید ولی هیچ کدوم بغییر از آنچرتد حرفی باسه گفتن نداشتن
سال 2010 بهترین انحصاری ها رو داشتیم
هر کنسولی باسه خودش یه انحصاری های رو داشته و داره
جدا؟! یعنی Infamous 2 و Resistance و killzone 3 و Ltb 2 و Ratchet clank all 4 one و همشون مسخره بودن؟! اینارو دیدی واقعا؟:-o

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
IGN :امسال PS3 برنده رقابت بازی های انحصاری در بین کنسول ها شد

nm6w0jfb2ic5gkosbte.gif

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
من بعضی وقت ها فکر میکنم طرفداران 360 از مایکروسافت پول میگیرن! واقعا برای ترولینگ و چرت و پرت گویی از جون مایه میزارن!

البته بعضی وقت ها جملاتی از همین دوستان میبینم (UC2 آبرنگه، از در و دیوار بالا رفتنه، اور ریت شده هست، اهمیت مایکروسافت به کیفیت به جای کمیت و ...) که فکر میکنم سیگاری باز هم هستن.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
والا عقل هم خوب چیزی هست ! بعضی پست ها رو که خوندم به اصلا واقعا موندم ! باو حداقل به سنتون نگاه کنید . ترول کردن هم حدی داره به خدا . همون اول توی صفحه اول تاپیک گفتم شاهد پست های جالب زیاد خواهیم بود ولی فکر نمی کردم بعضی ها اینقدر بمب جنبه باشن ! امیر علی حرف خوبی زد . پستی هایی ادم می بینه که خود مایکرو از این حرفا نمی زنه !!!! خوبه ادم یه مرزی بین فن بودنش با واقعیت و شعور دیگران قائل باشه ! جدا جالب بود بعضی پست ها .
به قول رضا ادم فقط باید بشینه تکبیر بگه .
یه چیزی هم بگم بد نیست . اینکه ادم خودش رو اینجوری به مضحکه بگیری چیزی نه به بازی اضافه می شه نه کم پس بهتر ادم با توجه به سلیقش از بازی لذت ببره .
اون دوستمون هم که گفت IGN اصلا سایت معتبری نیست خیلی باحال گفت !! یعنی دیگه آخرش بود :lol:
جدا؟! یعنی Infamous 2 و Resistance و killzone 3 و Ltb 2 و Ratchet clank all 4 one و همشون مسخره بودن؟! اینارو دیدی واقعا؟:-o

عزیزم ترول و ترولگر شاخ و دم که نداره ! همینه . خداروشکر کنتر هم که نمی اندازه . بذار راحت باشن زیاد شوکه نشود . فقط بشین و لذت ببر ;)

البته بعضی وقت ها جملاتی از همین دوستان میبینم (UC2 آبرنگه، از در و دیوار بالا رفتنه، اور ریت شده هست، اهمیت مایکروسافت به کیفیت به جای کمیت و ...) که فکر میکنم سیگاری باز هم هستن.

البته ماکان جان این رو یادت رفت بگی که از نظر منتقدین ارجمند بازی سنتر U3 یک مینی گیم و آشغال بدرد نخور هم هست :lol: منم دقیقا حس تو رو دارم !!! تاریخیست بعضی پست ها در بازی سنتر !!! یعنی اگه مثلا یه مراسم بذارن که هر سال خفن ترین و لول ترین پست های سال فروم های جهان رو انتخاب کنن ، بی برو برگرد BC اول می شه !!!!!

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
شما کلا با ps3مشکل داری

می شه بپرسم چرا !!!!
شما کلا با خودت مشکل داری.چه ربطی به ps3 داره؟؟؟حالت خوبه؟؟؟واقعا اینجا رو جدی جدی با مهدکودک اشتباه گرفتید.اینکه من امسال با 360 بیشتر حال کردم چه ربطی به این حرفی که تو میزنی داره؟؟خدا جمیعا شفا بده.
ممنون این هم منطق و جواب سوال !

ببین کی داره از منطق حرف میزنه.تو جواب منو بده.اینکه من امسال با 360 بیشتر حال کردم،چه ربطی به شما یا هر کسی داره و یا چه ربطی به مشکل با ps3 داره؟؟؟جدا بچگی رو به حد اعلاء رسوندید.یعنی من برای سلیقه خودم هم باید بازخواست بشم.
در ضمن از قدیم گفتن سوال احمقانه نپرس تا جواب ناجور نشنوی.

آخرین ویرایش:

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
عزیزم ترول و ترولگر شاخ و دم که نداره ! همینه . خداروشکر کنتر هم که نمی اندازه . بذار راحت باشن زیاد شوکه نشود . فقط بشین و لذت ببر ;)
بابا اینا حتی جعبه ی ps3 ام ندیدن اونوقت میان اینطوری نظر میدن!:WOW: دلیل نمیشه چون تعداد انحصاری هامون زیاده پس همه بی کیفیت هستن و سازنده وقت کافی نزاشته واسه ساختشون
واقعا خنده داره نظرات :))

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
خوب معلومه دیگه کار کمپانی کار بلد با کمپانیهای ..... اینجا مشخص میشه >:)

همیشه سونی بهترین کمپانی سرگرمی دنیا بوده و هست و خواهد ماند :x

فعلا تو کف امضا باشید تا بعد :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
کلا فن بازی یک عده دیگه تو این سایت خیلی داره حالت بچه بازی به خودش می گیره !جالب اینجاست چون حالا ign بد و اشغال شد بخاطر این انتخاب البته تا دیروز بهترین سایت همین اقایون بود

بنگ زدی؟؟آخه ببین کی داره از فن بودن حرف میزنه.تو جواب منو بده.اینکه یه نفر با فلان بازی بیشتر حال کنه چه ربطی به تو داره یا کس دیگه ایی داره؟؟من الان گفتم Ign آشغاله؟؟یعنی چون تو با ps بیشتر حال کردی همه باید مثل تو فکر کنن و سلیقشون مثل تو باشه؟؟جدا که حالت بده.

اول با تمام احترامی که برات دارم درست صحبت کن حسین درثانی تو چرا جمع میبندی ظاهرا اینجا با خیلیها مشکل داری که اینطوری جمع می بندی !
من ازت سوال کردم بخاطر این جمله ات !!!
این مثل قدیمی هست.حالا اگر کسی به خودش میخواد بگیره به من مربوط نیست.
پس اگه به این چیز ها کاری نداری پس چه چیز و معیاری برات مهم هست برای انتخاب !به جز....
البته بقیش دیگه به خودت ربط داره
یعنی خودت نمیتونی بفهمی؟؟معیار من لذتی هست که از بازی میبرم.خیلی درک این موضوع سخته؟؟بنده عاشق سبک سیمولیشن ریسینگ هستم.برای همین 360 با داشتن یه فورتزا 4 تونست منو راضی نگه داره.چون با این بازی حداقل تا 2 سال بازی میکنم.خب حالا تو جواب منو بده.این چه ربطی به این داره که من دشمن ps هستم؟؟؟؟

m.rad

کاربر سایت
Jul 18, 2009
118
نام
Arisato
من بعضی وقت ها فکر میکنم طرفداران 360 از مایکروسافت پول میگیرن! واقعا برای ترولینگ و چرت و پرت گویی از جون مایه میزارن!

تهمت نزن دوست عزیز, اینها خلوص نیت دارن :d:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر