Iain McCaig به Respawn پیوست.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
RespawnLogo.jpg

Respawn Entertainment که توسط اعضای سابق Infinity Ward مارچ ساله گذشته تاسیس شد اکنون یک طراح هنری بزرگ را برای پروژه ی معرفی نشده اش به خدمت گرفت.

184_9472_iain_mccaig.jpg

Iain McCaig یک Concept Artistـه بسیار قابل احترام است که از طراحی های مشهور او میتوان به طراحی کاراکترهای سه گانه ی اخیر Star Wars اشاره کرد.همچنین شخصیت هایی نظیر Darth Maul و Queen Amidala.در دنیای بازی های ویدئویی هم او طراحی شخصیت در سه عنوان از سری بازی های James Bond را بر عهده داشت و همچنین طراح هنری ارشد بازی The Secret of Monkey Island بود.
با وجود همچین کارنامه ی درخشانی,McCaig در خصوص همکاری اش با Respawn گفت:"پیشنهاد همکاری با Respawn چیزی بود که نمی توانستم آن را رد کنم.این همکاری مهیج ترین تجربه ایست که من تا به حال در تمام طول حرفه ام داشتم.چه می خواهد یک بازی نظامی باشد,چه فضایی, برای من فرقی ندارد.اشتیاق سوزان من برای طراحی کاراکتر های بیشتر است."
هنوز مشخص نیست که بازی جدید این استودیو که قرار است توسط EA منتشر شود چه چیزی خواهد بود,ولی هر چه که باشد خبری از رونمایی در E3 نخواهد بود.

• Like
Reactions: BROXIGAR

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یکی از چیزهایی که تو e3 منتظرشم معرفیه بازیه جدید Respawn . برعکس تو این مورد میخوام Respawn بزنه cod را له کنه :D
قبلا هم گفتم EA در حقیقت بزرگترین برگ برنده که داره و میتونه اکتی را شکست بده سرمایه گذاری روی Respawn هست که اعضای این تیم هم نیاز به گفتن نیست قشنگ میدونن که چجوری میشه اکتی را با خاک یکسان کنه :D

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یکی از چیزهایی که تو e3 منتظرشم معرفیه بازیه جدید Respawn . برعکس تو این مورد میخوام Respawn بزنه cod را له کنه :D
قبلا هم گفتم EA در حقیقت بزرگترین برگ برنده که داره و میتونه اکتی را شکست بده سرمایه گذاری روی Respawn هست که اعضای این تیم هم نیاز به گفتن نیست قشنگ میدونن که چجوری میشه اکتی را با خاک یکسان کنه :D
درسته.اینا خودشون cod رو ساختن و همینطور Activision رو بجای رسوندن که هر سال داره یه عنوان به خورد مردم میده اونم با کمترین تغییرات که حاضر نیستن حتی انجین رو ارتقاء بدن! و همینطور پرفروشترین عنوان رو دارن!
بهترین کار همین سرمایه گذاری خفن روی Respawn هست.اگه بازم خارج از محدوده رقابتی باشه بهتره واسه اینکه استادیو بتونه از تمام خلاقیت خودش استفاده کنه.چون مطمعنا اگه بخوان با cod و چیزی که خودشون ساختن رقابت کنن با خاک یکسان شدنش فقط کار اولین عنوان منتشر شده توسط خودشون (Respawn) هست.
من میگم چه خوب میشه اگه ساخت Moh رو واگذار کنن به اینا چون هنوز پتانسیلش رو داره و همینطور معروفیت و محبوبیتش رو ... البته WWII باشه !

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
منم واقعا دوس دارم این استودیو بتونه اکتی رو با خاک یکسان کنه و عاقلانه ترین کار همین سرمایه گذاری ea روی همین استودیو هست.به نظرم پتانسیل این استودیو از dice به مراتب بیشتره.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بهترین گزینه اینه که MOH رو به این سازندگان برگردونن!IW یه زمانی MOH رو ساخت<با COD تونست MOH خودشو شکست بده و به نظر من می تونه دوباره,با یه MOH در مورد WW2,همه چیز رو به نفع خودش برگردونه!

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
تایید میشه
البته اگر یه تبلیغ درست حسابی پشتش بچسبه :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظرم پتانسیل این استودیو از dice به مراتب بیشتره.
فک کنم این استودیو و DICE هر کدوم قرار ِ یه کار برا EA کنن . قابل مقایسه نیست . به نظر من همونطور که امیرحسین گفت در مورد فضا و آینده میسازنش . EA در سبک شوتر نظامی داره بازی محبوب داره اما در مورد Sci fi کرایسیس رو داره که اون X factor رو نداره البته نه این که خوب نیست من خیلی دوست دارم عاشقشم :D . مولتیش نمی تونه زیاد جذب کنه .

البته MMO حالا که فکرشو می کنم محتمل تر ِ . با توجه به این که FPS MMO ِ درست حسابی نداره EA .

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
یه Space Warfare واقعی چیزیه که هیچکس تاحالا سراغش نرفته ، این کار اوناست :biggrin1:
یه همچین بازی پرخرجی حتما باید یه شخص معروف،پراستعداد و با تجربه پشتش باشه.به این راحتی ها نیست همینطور که تا حالا هیچ کس ریسکشو قبول نکرده.هم هزینه میخواد هم یه پشت کار محکم مثلا زیر نظر استادیو Lucasart باشه و خود جورج لوکاس هم روش نظارت داشته باشه! (البته به غیر از این star wars های درپیتی که ساخته شد) دقیقا مثل Moh کلاسیک که توی استادیو DreamWorks ساخته شد و خود اسپیلبرگ هم کارگردانی میکرد !

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Lucasart
Lucas Arts آقا Lucas Arts :d
=========
از کار های دیگر ایشون که توش نقش داشتن اینا هستن:

اینا همه کار های موفقی بودن.برگ برنده ای هستن برا خودشون:d

• Like
Reactions: BROXIGAR

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
آگر كارهاي آقاي Iain McCaig را ديده باشيد حتما متوجه اين امر شدين كه ايشون بيشتر كارهاشون Real‌نيست. بيشتر فانتزي بازه طرف .

اين يعني دارن كارهاي عجيب غريب مي كنن !

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
اگه EA امسال Respawnبازی معرفی نکنه من یکی دق میکنم به شدت منتظر هستم که تو EA یه کاری کنن این دوستان

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
همچین چیزی انتظار میرفت از EA ولی اگه برای این استدیو بودجه در نظر گرفته نشه و توجه نشه عاقبت خوبی براش پیش بینی نمیکنم!
Lucas Arts آقا Lucas Arts :d
شما زیاد جوش نزن

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اینا باید MOH Frontline 2 رو بسازن ! یعنی یه چیزی بود به نظرم که حتی خودشون هم نتونستن مثلش رو تو سری COD یا هر چیز دیگه ای در بیارن :d (به جز اونم به نظرم بهترین بازیشون COD2 بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر