Homefront PC Multiplayer

با سلام

تاپیک مولتی پلیر بازی homefrontرا زدم تا در این تاپیک پیرامون مسائل مولتی پلیر بازی صحبت کنیم!

از قبیل پچ مشکلات اخبار و...

بازی تا یک هفته دیگه منتشر میشه!

پست اول اپدیت می شود!
نام کسانی که مولتی پلیر بازی می کنن به پست اول اضافه میشه!

هر چند بعید می دونم افزاد زیادی این بازی را اوجینال بخرن و مولتی بازی کنن! :d

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
من صبر می کنم یک مدت بگذره ببنیم چجوریه؟
من CD-KEYاین بازی می گیرم!
گفتن روی مولتی پلیر بازی زیاد کار شده!اما باید دید چقدر به عمل کردن به حرفشون!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
منم به احتمال زیاد هستم. فعلا که تا عید و هفته اول عید سرم شلوغه ولی بعد عید که بازی رو خریدم اگه خوشم بیاد ازش 100% اوریج خورش میکنم.

راسی کسی میدونه سیستم سرورهای بازی چطوریه؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
توضیحاتی کوتاه درباره مولتی پلیر homefront

توضیحاتی کوتاه درباره مولتی پلیر homefront

در مولتی پلیر از همان ابتدا شما لحظات آشنایی را سپری خواهید کرد! بازی از همان مکانیک موفق بازیهای باسابقه مثل COD بهره می برد. فقط دو مد اصلی Team Deathmatch و Capture and Hold پیکره قسمت رقابتی را تشکیل می دهند و همانطور که مشخص است انتخاب ها زیاد نیست. از آنجا که کمپین کوتاه است مولتی پلیر آنقدر جذاب هست که احساس کنید پول خود را هدر نداده اید. با هر Kill شما XP و Battle Point هایی دریافت می کنید که در خرید تجهیزات به کارتان می آید. که خیلی از آنها آشنا هستند مثل بازوکا و... اما قسمت جالب Vehicleها هستند که به دو دسته کوچک و اندازه واقعی تقسیم می شوند. Aircraft کوچکی در بازی هست که با آن می توانید enemyها را برای هم تیمی ها spot کنید یا هلی کوپتر کوچکی که راکت پرتاب می کند. اگر vehicleهای tiny جوابگویتان نبود با Battle Point های بیشتر می توانید تانک های بزرگ تر را Unlock کنید. Guided Missile نیز در بازی وجود دارد که از تجهیزات fun بازی است. Rewardها نیز بر اساس Performance شما وجود دارند اما اگر آنقدر Good Enough باشید برای رقیبان Mark می شوید!! همانطور که می بینید با مولتی پلیر کاملی روبرو هستیم و ساعت ها سرگرمی در برابر شماست.

با سپاس از دوست گرامی Acatalectic

amin...engine

کاربر سایت
Jan 7, 2011
102
نام
AMiN
اول بزارید ببینیم بازیش جچوره بعد می ریم سراغ مولتیش. :d
احتمالا 6 فروردین میرم XBOX اشو می گیرم.
اگه حال داد می رم سراغ مولتیش (البته رو PC ) >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر