Multi Platform Hollow Knight: Silksong

187059

188011

ناشر: Team Cherry
سازنده: Team Cherry
سبک: Action-Aventure, Metroidvania
تاریخ عرضه: نامعلوم
پلتفرم ها: PC, Switch, Xbox One, Xbox Series X|S

حماسه شوالیه سوسکی ما و نبردش با شوالیه تباه و تهی و آزاد کردن Hollownest از چنگال نفرین Radiance از آن تریپ قصه هایی بود که ابعاد، جزئیات و احساسات ساکتش در حد عناوینی مانند Dark Souls رخ نشان می دادند.
حال نوبت تک فرزند حرام زاده ی شاه مرحوم HollowNest، شوالیه عنکبوتی دوست داشتنی نسخه اول بازی، hornet است که با نخ و سوزن خود قصه ی Hollow Knight را در سرزمین جدیدی ادامه دهد. سرزمینی که رنگ های آهنگین، نخ و ابریشم آن را کنترل می کند.

جزئیات منتشر شده از بازی:

• هورنت از نایت سریعتر و آکورباتیک تره کلا
  • میشه تو بازی لبه پلتفرم ها رو گرفت یا ازشون آویزون شد
  • از اون جا که هورنت کلا سریعتر از نایته، Team Cherry یه رویه دیگه واسه دیزاین دشمن ها و باس های بازی در نظر گرفته
  • موقع انیمیشن گرفتن لبه ها اگه فریم کنسل کنید بیشتر ارتفاع می گیرید (یه چی مشابه سیستم لبه گیری و ارتفاع گیری سری بتمن آرکام)
  • دشمن ها پیچیده تر اند
  • یه نوع دشمن هست که خودشو تو قالب یه جمجمه ول شده مخفی می کنه تو محیط
  • یه نوع دشمن دیگه هم هستن که شبیه Moss Charger های بازی اول اند ولی شتاب شون بیشتر، پترن حرکتی شون هم پیچیده تره
  • جادو تو Pharloom اون قدره گسترده نیست مثل Hollownest ولی عوضش مراسم های مذهبی و رفتارهای کالت ماننده که بیشتر رایج ـه تو این سرزمین

• بازی جوری شروع میشه که شما رو دوباره با سیستم های قدیمی و جدید عادت بده
  • بازی از Moss Grotto شروع میشه (که تو E3 2019 ازش نمایش داشت بازی) و بعد میره منطقه مذابی Boneforest که از بازی اول حذف شده بود و بعدش به مناطق گسترده تر ادامه پیدا می کنه
  • خیلی از دشمن های اول بازی و تله های محیطی می تونن دو تا از جون شما کم کنن
  • به جای Soul، هورنت قابلیت Bind داره که با ابریشم هایی که با زدن دشمن ها جمع می کنه میتونه خودش رو هیل کنه (زخم هاشو بدوزه :D)
  • این بار با هر بار استفاده از Bind جای یه ماسک، سه تا ماسک هیل میشن
  • آری گیبسون میگه بازی یه جور طراحی شده که اکثرا یا جون تون پره یا رو لب مرگید و مدام بین این دو وضعیت جابجا میشید
  • تسبیح و Bead هایی که بین راه پیدا می کنید میتونن تبدیل به واحد پولی بازی شن
  • بازی یه سیستمی داره که اگه تسبیحاتون رو بند کنید بعد مرگ از دستشون نمیدید. (یه سیستم بانک مانند)
  • یه سری از مغاره دارهای بازی اند که تسبیحاتون رو براتون بند می کنن

• نزدیک 100 تا نیمکت تو بازی وجود داره که وقتی بهشون نزدیک شید از زمین میزنن بیرون که حکم سیو پوینت بازی رو دارن
  • درجه سختی بازی تنظیم شده که تقریبا اندازه همون بازی اول باشه
  • کسایی که بازی اول رو بازی نکردن هم راحت میتونن بپرن رو این بازی
  • هورنت یه سری ابزار و ایتم مصرفی داره که میتونه رو نیمکت ها با Shell Shard هایی که از دشمن ها میگیره، احیا شون کنه
  • آیتم ها اینان:
  • – Pimpillo Bomb: area-of-effect blast
    – Sting Shards: extend spikes in mid-air or when struck with a weapon
    – Straight Pins: can be thrown like kunai
    – Straight Pins can be modified to become Tri-Pins to throw three at once
  • که این آیتم ها و نحوه ساختشون رو تو بازی از NPC های بازی یاد میگیرید

• بر خلاف نایت، هورنت Silent Protagonist نیست و شخصیت ثابت و دیالوگ های خودشو داره
  • هدف کلی بازی رسیدن به Citadel ـه که بالاترین نقطه تو نقشه بازیه و کلا تم بازی و طراحی مراحلش تمرکز عظیمی رو این "بالا رفتن" دارند
  • سیستم کوئست ها و Task های NPC ها تو این بازی هم هست
  • میتونید میزان پیشروی تون تو این Task ها رو از طریق بیلبوردهای پخش شده تو بازی دنبال کنید
  • Task ها از پیدا کردن نقا مخفی تا چالش های اکشن متنوع اند
  • کامپوزیشن بازی و آهنگ هاش این بار هم دست کریستوفر لارکین (Composer نسخه اول) ـه
  • هورنت خیلی از تکنیک های مبارزه شو بعد از اسیر شدن تو اول بازی به مرور از دست میده و بعد از شروع حسابی تک تک شون رو به مرور به کمک Weaver ها به دست میاره

[محتوای تاپیک به مرور آپدیت می شود]

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
حتی سورپرایز DLC برای HK هم بدن راضیم :D(که احتمالش از ریلیز سیلک سانگ تا آخر سال هم کمتره :p)

سیلک سانگ که انشاالله خبری بشه ازش

ولی خداییش نفهمیدم فاز اینایی که هنوز هالو نایت بازی میکنن چیه
من خیلی دوست داشتم یکی از بهترین ایندی هایی بود که دیدم (اگه نگم بهترین) ولی خدایی بیشتر از 70-80 ساعت محتوای تازه نداشت، نمیدونم چطور یسری فن هاش بعد دو سه سال هنوز بازی میکنن، امیدوارم هرچه سریع تر سیلک سانگ بیاد این بندگان خدا رو نجات بده تو لوپ افتادن:|

• Smile
  • Like
Reactions: Z-fan and NHM

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo

من خیلی دوست داشتم یکی از بهترین ایندی هایی بود که دیدم (اگه نگم بهترین) ولی خدایی بیشتر از 70-80 ساعت محتوای تازه نداشت، نمیدونم چطور یسری فن هاش بعد دو سه سال هنوز بازی میکنن، امیدوارم هرچه سریع تر سیلک سانگ بیاد این بندگان خدا رو نجات بده تو لوپ افتادن:|
والا من تو استیم نگاه میکنم نمیدونم چجوری 1000 ساعت بازی کردن و دارن ادامه هم میدن :D

• Smile
  • Like
Reactions: Z-fan and NHM

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637

بعد از تموم کردین بیس گیم با DLC هاش تا The Grimm Troupe، میشه گفت کانتنت تموم شده :D(Godmaster درسته چندتا باس جدید داره ولی عملا باس راشه :-")
که میشه حدود 40 ساعت
اونایی که بیشتر از این بازی میکنن برای تجربه چیزای جدید نیست، صرفا براشون یه چلنج ـه که مثلا بازی رو روی Steel Soul Mode تموم کنن، یا یه ران جدید با Randomizer برن :D
من خودم 42 ساعت بازی کردم فعلا فقط Pantheon اول رو رفتم(برای بازی سخت ساخته نشدم، امکان نداره با Modifier برمشون :)))
1628668707388.png

والا من تو استیم نگاه میکنم نمیدونم چجوری 1000 ساعت بازی کردن و دارن ادامه هم میدن :D
99% اونا Idle بودن :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
تاپیک آپ شد فکر کردم خبریه :D

با این توییت دیگه نمیشه خیلی به این ماه امید داشت :-"
منم...الان گفتم خبری شده:)) سید اومد خودزنی کنه تاپیک رو اپدیت کرد.:))

ولی خدایی چطوری N ساله دارند روی این بازی کار میکنند:|

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
منم...الان گفتم خبری شده:)) سید اومد خودزنی کنه تاپیک رو اپدیت کرد.:))

ولی خدایی چطوری N ساله دارند روی این بازی کار میکنند:|
1644697623658.png

تا وقتی تو طول عمر من ریلیز بشه و بتونم بازیش کنم راضیم، عجله نکنن بهتره اخیرا تو بازی های AAA دیدیم نتیجش رو :D

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
View attachment 244329

تا وقتی تو طول عمر من ریلیز بشه و بتونم بازیش کنم راضیم، عجله نکنن بهتره اخیرا تو بازی های AAA دیدیم نتیجش رو :D
!Cyberpunk 2077: you can't rush a scam too

باید نتیجه نهایی رو دید...ولی خب اینطور هرچقدرم بزارن بپزه ممکنه جزغاله بشه.:D چون از دلایل دولپمنت طولانی ممکنه Development Hell باشه.:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
تاپیک آپ شد فکر کردم خبریه :D

با این توییت دیگه نمیشه خیلی به این ماه امید داشت :-"

خیلی ساده بمبوزل شدید :D
فکر کردید بعد پرش ناگهانی من موقع خوندن دو کلمه اول توییت میذاشتم شماها حس منو تجربه نکنید >:) >:)

!Cyberpunk 2077: you can't rush a scam too

باید نتیجه نهایی رو دید...ولی خب اینطور هرچقدرم بزارن بپزه ممکنه جزغاله بشه.:D چون از دلایل دولپمنت طولانی ممکنه Development Hell باشه.:D

اصولا وقتی کل تیم دولوپمنت بازی به زور 3 نفره نباید چیزی به اسم Development Hell به اون معنا وجود داشته باشه
چیزی که هست اینه که تیم سازنده به طرز خیلی عاقلانه ای کامل از فضای مجازی و رسانه ها دارن تا حد ممکن جاخالی میدن و هیچی از پیشرفت بازی شون قرار نیست مشخص باشه
که میتونه به هایپ بازی صدمه بزنه
اما حتی در اون صورت هم به نفع بازیه. کدوم بازی ایندی ای از هایپ خیلی زیاد سود برده که این دومیش باشه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
NEWS

1647359258502.png

ماکوتو کوجی، صداپیشه Hornet تو اینستاگرامش سر جواب به یکی از طرفدارها گفته کارش واسه صداگذاری تو بازی تموم شده. این که کی تموم شده کارش و چقدر پروسه تولید بازی جلو رفته مشخص نیست. ولی کار صداگذاری ایشون تموم شده.

منبع:
Hollow Knight: Silksong update from the voice of Hornet

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,637
NEWS

View attachment 248802

ماکوتو کوجی، صداپیشه Hornet تو اینستاگرامش سر جواب به یکی از طرفدارها گفته کارش واسه صداگذاری تو بازی تموم شده. این که کی تموم شده کارش و چقدر پروسه تولید بازی جلو رفته مشخص نیست. ولی کار صداگذاری ایشون تموم شده.

منبع:
Hollow Knight: Silksong update from the voice of Hornet
بعد از پرایسینگ Sunbreak نیاز به یه خبر خوب بود :x

• Like
Reactions: reza8 and Z-fan

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
477
نام
Sera
هالو نایت جزو 10 بازی مقدسی است که در انتظارش هستم،قلب و ذهنم پیوسته تنهایی حزن آلود دنیای تیره و تار هالونایت را که با غمی تاریک و اندوه ناک گره خورده است.در بعد تاریک وجود دنبال می کند و چه بسا که به آن باور دارد،هر چند که هالو نایت در ظاهر بسیار سرگرم کننده است اما در ورای آن یک کاوش عمیق بسوی دنیایی مرده و خالی از امید است.اما نیز عشقی پنهان و گریزان در ورطه ی همه نیستی در جریان است،که همچنان برای زنده نگه داشتن اشتیاق کافی است،درنیایی سرد و ترس آلود که موجودیتی به نام مرگ سرتاپایش را فراگرفته است،موجودی زنده و تنها در رازآلودی هراس انگیز دنیایی آشفته و وهم انگیز سعی بر آن دارد تا با گذشتن از مسیری بدون بازگشت روح سرگشته قربانیان را به آرامش و آزادی مطلق برساند،در دنیایی که ترحم رنگ باخته است،و مهربانی چون روحی سرگردان درون سایه ها بیتوته کرده است.شکفایه ای از دنیایی که مردمش حس نو دوستی را از دست داده اند،و هنر ارتباط به فراموشی سپرده شده است،دنیایی که شادی ها و لذت ها رنگ باخته اند،و جایشان را به ناکامی ها،غم و فرصت های از دست رفته داده اند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر