Hideo Kojima: طرفداران جدید MGS می‌بایست از نسخه‌ی سوم آغاز کنند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
mga3.jpg

اگر شما جزء طرفداران جدید سری Metal Gear Solid هستید، خالق این سری یعنی آقای کوجیما به شما پیشنهاد می‌کند که از نسخه‌ی سوم این سری یعنی Metal Gear Solid 3 بازی را آغاز کنید.
او در اظهار نظراتی که در توئیتر داشت، این موضوع را متذکر شد که طرفداران پس از به پایان رساندن نسخه‌ی سوم این سری، باید سراغ نسخه‌ی چهارم آن بروند. او دلیل این کار را وجود کنترل مدرن‌تر در این دو نسخه می‌داند.
کوجیما می‌گوید: "اغلب بازیکنان و طرفداران جدید این سری از من سئوال می‌پرسند که اگر ما می‌خواهیم به تازگی شروع به تجربه‌کردن این سری کنیم، از کدام نسخه شروع کنیم؟ پاسخ من به این‌گونه طرفداران این می‌باشد که از نسخه‌ی سوم این سری یعنی Metal Gear Solid 3: Snake Eater شروع کنند و اگر از این نسخه خوششان آمد، بعد از به پایان رساندن این سری، سریعاً به سراغ نسخه‌ی چهارم این سری بروند. زیرا کنترل این دو نسخه راحت‌تر و مدرن‌تر است. در عناوین MGS 1+2 دوربین به صورت Bird View وجود داشت که برای همگان خوشایند نبود و علاقه‌مندان می‌توانند برای فهم داستان این دو نسخه، به رمان‌های موجود در Legacy Collection مراجعه کنند."
وی افزود: "بازی کردن Legacy Collection برای اشخاصی که به دوربین نسخه‌ی اول عادت ندارند، مطمئناً دشوار خواهد بود. زیرا نمای دو نسخه‌ی اول به صورت Bird View هستند و برای کسانی که سایر بازی‌های TPS و FPS را تجربه کردند، کمی سخت است."
او افزود: "برای افراد جوان، من پیشنهاد می‌کنم که نسخه‌ی Peace Walker را به صورت Co-Op در PSP Online تجربه کنند و لذت ببرند"
عنوان Metal Gear Solid: Legacy Collection که شامل نسخه‌های Metal Gear Solid، Metal Gear Solid 2: HD Edition، Metal Gear Solid 3: HD Edition، Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition، Metal Gear Solid: VR Missions و Metal Gear Solid 4: Trophy Edition می‌باشد، قرار است در تاریخ 9 July به صورت انحصاری بر روی PS3 عرضه شود.

منبع

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
به نظر من اگه می خواید از داستان متال گیر سالید لذت کامل رو ببرید و تو نسخه MGSV کامل وارد باغ ِ داستان ِ MGSV بشید !! :D
حداقل همه نسخه های یعنی : MGS1.2.3.4 + MGS:PW رو باید بازی کنید ! اینطوری درک بهتری از کات سین های خفنی که در انتظارتون ِ در MGSV خواهید داشت !
چه بسا اگر MG1 و 2 رو هم بازی کنید که چه بهتر ! همچنین دیدن تمامی کات سین ها و خوندن داستان بازی و خود ِ شخصیت ها

زیاد ِ می دونم، اما میارزه ! :D نما پمارم ول کنید ! بچسبید بازی کنید که وقت ذیق ِ

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
خداییش راست میگه! من هنوز نتونستم با MGS2 کنار بیام:-s سخته به خدا :(( ولی عمرا هم از MGS3 شروع نمیکنم! :-" تمام زورم رو میزنم همین MGS2 رو تموم کنم بعد میرم سراغ 3 ! :d

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
پس چرا MGS4 رو واسه X360 پورت نمی کنن ؟!؟!

باید این کالکشن رو واسه X360 هم تایید کنه

دلیلیش رو گفتن، به علت اینکه اگه MGS4 روی Xbox 360 بیاد حدود 10 تا DVD میشه !!
بماند اینکه تو بازی کلی در مورد PS3 گفته میشه !

- - -ویرایش - - -

mgs4 انحصاری سونی و سونی نمیذاره برای 360 عرضه شه کل مزه mgs4 به اینه که روی 360 نیومد

دلیلش رو بالا گفتم، ربطی به انحضاری بودن نداره، دیگه زمانی که از انحصاری بودنش استفاده می شده گذشته !

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
خداییش راست میگه! من هنوز نتونستم با MGS2 کنار بیام:-s سخته به خدا :(( ولی عمرا هم از MGS3 شروع نمیکنم! :-" تمام زورم رو میزنم همین MGS2 رو تموم کنم بعد میرم سراغ 3 ! :d
نه دیگه تا این حد!
تنها بازی که 5 یا 6 بار با سیستمهای مختلفم تموم کردم MGS 2 بود.بازم که یادش میوفتم ح.ش.ر.ی میشم به خدا.هی بیسیم میزدم
بعضی جاها میبینم طرف با کاتسینها،کنترل،نمای بازی مشکل دارن و...
خب کی گفته بازی کنی؟ بکش بیرون ازش.این نسخه که نرماله ولی اگه MGS V رو هم با نمای دو نسخه اول میساختن من مشکلی نداشتم.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
الان من نسخه 4 و 3 و 2 و پیس واکر رو دارم چه نسخه دیگری لازمه بخرم تا بازی کنم؟؟؟
ولطفا بترتیب کدوم نسخه هارو برم؟؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
کاملا حرفش درسته
این نکته هم در نظر بگیریم که گیمر های جدید خیلی بعیده بتونن با نسخه های اول و دوم متال ارتباط برقرار کنن و گیم پلی این بازیها مطابق میل گیمر امروزی نیست اما از نسخه سوم میتونن کم کم شروع کنن تا به درک کامل این سری برسن

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
کل اخبار درباره گیمینگ = اخبار درباره Metal Gear :d
بلخره کوجیما یا رادیو بلاگ داره:d یا توییت داره:d یا مصاحبه میکنه:d یا از رفته رستوران سوشی بخوره :d همه جور نظری میده که اگر میخوی بازی کنی برو بشین از شماره سه شروع کن:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
البته نسخه Snake Eater چندان فرقی با MGS های قبلی نداره!دوربین تقریبا به همون صورت هست!

بعد اعتراضات به دوربین بازی نسخه Subsistence عرضه شد که علاوه بر درست کردن دوربین بهش مولتی پلیر هم اضافه شد!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
کل اخبار درباره گیمینگ = اخبار درباره Metal Gear :d
بلخره کوجیما یا رادیو بلاگ داره:d یا توییت داره:d یا مصاحبه میکنه:d یا از رفته رستوران سوشی بخوره :d همه جور نظری میده که اگر میخوی بازی کنی برو بشین از شماره سه شروع کن:d

این بدبخت چیکاره است اون مثل همه توییت داره مثل بقیه هم جواب طرفداراشو میده. مشکل از VG247 که همه رو خبر می کنن.:D
چند روز دیگه توییتاش درمورد Successful Bowl Movement هم میزارن اینجا.:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نه دیگه تا این حد!
تنها بازی که 5 یا 6 بار با سیستمهای مختلفم تموم کردم MGS 2 بود.بازم که یادش میوفتم ح.ش.ر.ی میشم به خدا.هی بیسیم میزدم
بعضی جاها میبینم طرف با کاتسینها،کنترل،نمای بازی مشکل دارن و...
خب کی گفته بازی کنی؟ بکش بیرون ازش.این نسخه که نرماله ولی اگه MGS V رو هم با نمای دو نسخه اول میساختن من مشکلی نداشتم.
من نمیدونم شما کی MGS2 رو اولین بار بازی کردید، ولی برای منی که تا قبل از این نسل بازیی که توش تفنگ باشه دست بهش نمیزدم اصلا،و شوترها رو این نسل تازه شروع کردم واقعا برام سخته با MGS2 کنار بیام! :d
کی گفته بازی کنم؟ دلم گفته بازی کنم! :p من اول MGS4 رو توی این سری بازی کردم و 4 بار پشت سر هم تمومش کردم(اون موقع من هیچ بازیی رو غیر از کراش و اسپایرو بیشتر 1 بار بازی نمیکردم! :d ) و معلومه خیلی خوشم اومده ازش! برای همینم MGS C رو گرفتم! :d ولی هنوز نتونستم باهاش کنار بیام:-" و نمیکشم هم بیرون ازش:p سعی میکنم انرژی ذخیره کنم برای تموم کردن MGS2 :-"

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
البته بهتره MGS3 رو در HD Collection که برای PS3 و Xbox 360 عرضه شده بازی کرد چون دوربین MGS3 در این کالکشن مدرن و راحت هست مثل دوربین MGS4 یا اینکه در کالکشن جدیدی که قراره عرضه بشه تجربه کنید . اما خود بازی MGS3 برای (MGS3 Subsistence رو میشه دوربینش رو تغییر داد در PS2) کنسول PS2 دوربینش Bird View هست . تازه داستان هم از این نسخه یعنی Metal Gear Solid 3 شروع میشه و خیلی خوبه برای عزیزانی که قصد دارند این شاهکار رو تجربه کنند . در HD Collection بازی Peace Walker هم هست و دوربین این بازی هم مدرنه و راحت هست و بعد از MGS3 داستان این بازی رخ میده .(در واقع شروع داستان تا PW به این صورت هست : MGS3 بعد MGS Portable OPS و بعد هم Peace Walker) و برای درک بهتر MGS V خیلی خوبه که MGS Peace Walker رو بازی کرد .
و اگه بازی کردن Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2 براتون سخته و نمی تونید با بازی هاش ارتباط بر قرار کنید حتما داستان های Metal Gear و Metal Gear 2 : Solid Snake و Metal Gear Solid و Metal Gear Solid 2 رو به ترتیب بعد از بازی کردن Metal Gear Solid : Peace Walker بخونید و در آخر Metal Gear Solid 4 رو بازی کنید .

اما از نظرم خیلی خیلی بهتره که بازیشون کنید , سری MGS شاهکارن .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر