Hideo Kojima:دوست ندارم به عنوان یک شخص خالق Metal Gear تصور شوم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

black guard

کاربر سایت
Jun 1, 2012
42
نام
مهدی
Metal Gear Solid: Ground Zeroes مفاهیم تازه ای را برای IPهای جدید معرفی خواهد کرد"بر اساس گفته های Hideo Kojima

Hideo-Kojima-Metal-Gear-solid1-560x340.jpg

در طی مصاحبه با EGM:کوجیما مخصوصا به نام Ground Zeroes اشاره نمیکرد و بجای آن عبارت "متال گیر بعدی" را بکار میبرد و اینکه این بازی در آینده مفاهیم تازه ای را برای IP های جدید معرفی خواهد کرد,ولی این به شکلی سخت نیست.
با این حال,کوجیما نمیخواهد همواره به عنوان خالق و سازنده Metal Gear شناخته شود"حتی با وجود یک متال گیر جدید دیگر در آثارش.
کوجیما گفت"اغلب تفسیر بدی از من میشود.من همواره گفته ام که میخواهم روی کار خاصی کار کنم,اما Metal Gear مزایای زیادی را ارائه میدهد.
برای نمونه موتور Fox ,مقدار زیادی از وقت و پول ما را گرفت{برای ایجادش};ما فقط قادر به توسعه دادن آن بودیم چون که آن برای Metal Gear بعدی در نظر گرفته شده بود.در بازی بعدی,من مفاهیم کاملا جدید در نظر گرفته شده و مورد استفاده در این بازی را بوسیله نام تجاری متال گیر معرفی خواهم کرد.

hideo_kojima_metal-520x374.jpg

من امیدوارم که در تلاشهای آینده ام,از من به عنوان آثار کوجیما نام برده شود تا سازنده و خالق Metal Gear.
من هنوز واقعا کارهای دیگری که در جهان ممکن است انجام شود را نشان نداده ام,ولی دوست ندارم به عنوان سازنده متال گیر معرفی شوم,من میتوانم خیلی بیشتر از آن را انجام دهم.

شایعه شده تاریخ انتشار Metal Gear Solid: Ground Zeroes برای تابستان 2013 در نظر گرفته شده است.

منبع

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
Hideo-Kojima-Metal-Gear-solid1-560x340.jpg

کوجیمای خسته :d
تو فکرش گمونم اینه که میگه : خدایا داری با زندگی من چیکار میکنی ؟؟؟ .... بگو تا کمکت کنم !:d

GameOfTime

کاربر سایت
Dec 12, 2012
11
شایعه شده تاریخ انتشار Metal Gear Solid: Ground Zeroes برای تابستان 2013 در نظر گرفته شده است.

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
آخه یه چیزی میگیا واسه خود استاد!
۹۰ درصد بازیات متال گیر بوده میخای به عنوان خالقش تصور نشی؟؟؟!!!

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
دقیقا همون حرفی که کلیف زد (دوست ندارم کسی مرا به اسم gears of war بشناسد) که همه میشناسن !
همینطور هم در مورد ایشون !

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
دوست داشته باشی یا نداشته باشی همینه که هست
همه بازیسازا خودشونو می کشن جای این باشن اونوقت میگه نمی خواد اینطور شناخته بشه!!:d
یکیو میشناسم متال گیر جدید که میاد میره کنسول میخره بازیو که تموم کرد میفروشه!!حودم هم تو کف متال گیر 4م!!(شانس ما ps3 هم گرون شده :d)
کوجیما فک می کنه اگه چنتا بازیه پرطرفدار توی لیست کاراش باشه مشهور تر میشه .ولی نمیدونه هر بازی مثل متال گیر خوب از آب در نمیاد و تازه شاید شهرتشو از بین ببره!!

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
بیشتر به نظر میرسه ایشون میخواسته خودشو مطرح کنه !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر