شایعه Haze انحصاری تا Christmas؟؟؟

rezaigi2004

کاربر سایت
به نقل از سایت Spong

تا آنجای که گروه ما در رابطه با خبر انحصاری شدن عنوان Haze به تحقیق و مصاحبه پرداخت این عنوان تا کریسمس امسال برای PS3 انحصاری خواهد ماند تا فروش این کنسول را تضمین کند این خبر رسما در سایت Free Radical اعلام شد سپس ما به سوی ناشر رفتیم اما Ubisoft در این مورد به ما جواب درست و واضه و نیز قطعی نداد!
پس: " right now Haze is exclusive until Christmas..."

christmas.jpg

آخرین ویرایش:
همينه خبر همينه!!!
راست و حسينيشم همين هستش!تا حالا بازي ديديد يوبي دلش نياد و براي همه كنوسلا نده بيرون!!:biggrin1:
الان خودشم ناراحته!چرا اين كار و كرده!!مي گه كاش پولر و بيش تر گرفته بودماااا!
حالا بيلي رو چي كار كنم؟؟؟!!:biggrin1::biggrin1:

با اجازه رضا جان من هم این نکته را میخواستم بگم که :

به نقل از سایت Spong :

شرکت Ubisoft اعلام کرده است که عرضه شدن این بازی برای دو پلتفرم 360 و PC هنوز منتفی نشده است اما هنوز هیچ خبری در این زمینه تایید هم نشده است .
پس میشه امیدوار بود که این بازی برای دو پلتفرم PC و XBOX 360 نیز بیاد ...

" other platforms have not been ruled out but nothing has been confirmed "

logowt8.jpg

آخرین ویرایش:
چيزي كه من گفتم مطمئن هستم كه اين بازي يك بازي انحصاري در سال 2007 هست . يعني يك بازي انحصاري اجباري به علت وجود halo3 .
با اينكه بازم ميگم براي من فرقي نداره اين بازي انحصاري باشه يا نباشه .

یعنی میشه امیدوار بود که یه بازی در با گرافیکی در حد کرایسیس برای ایکس باکس 360 بیاد ؟؟؟/quote]
اميد وار نباش عزيزم!مطمون باش!
اين بازي هم انحصاري زماني هستش!صد در صد براي اينكه خيلي ها ندونن كه ممكنه روي 360 هم بياد!و به سوني بيش تر صدمه نخوره و برابر پولي كه يوبي گرفته الان نه تكذيب و نه تاييد مي كنه!
به زودي اين هم مشخص ميشه!
كه دل به دل راه داره!

اولا که گرافیک Haze به Crysis نزدیک هم نمیشه چه برسه بخواد در حدش باشه

ثانیا من نمیدونم مگه چه نکته‌ی جالبی داره این بازی که بخواد فروش PS3 رو تضمین کنه !؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or