harvest moon

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
کسی میدونه چه جوری میشه شیرینی پخت توی بازی:confused:
در زمن شکر چه جور می شه خرید :cheesygri
منظورمharvest moonدر(ps1):biggrin1:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
خوب اگه تو سوپر مارکت هست پس کجاست:confused:
2nn7sz.jpg

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام
دوست عزیز شکر رو تو عکس مشخص کردم ;)

برای پخت شیرینی هم باید آشپزخانه داشته باشی،برای آشپزخانه هم باید خانه رو آپگرید کنی توی نجاری.بعد باید وسایل آشپزخانه رو از یه برنامه تلویزیونی که فکر کنم یکشنبه ها پخش میشه بخری،برای کانالش هم باید سمت چپ و بزنی.بعدش که برنامه رو دیدی باید بری مسافرخونه (همون جایی که مثله رستورانه) یه تلفن کناره پیشخوان هست،با اون زنگ میزنی بعد پستچی برای اون وسیله رو میاورد. تلویزون برنامه آشپزی هم داره ولی یادم نیست چه روزی بود.
اگه سوال دیگه ای بود بپرس.

آخرین ویرایش:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
Wow....
آقا چرا اطلاعات غلت به مردم میدی;)
ببین برادر واسه غذا پختن باید اول خونه تو بزرگ کنی....بعد یه سری وسایل بخری...:smile:
خیلی طولانیه...منم حوصله توضیحش رو ندارم..:biggrin1:
ولی اینو بدون که اون عکس بالا که مشخص شده (آرد)هست،نه شکر.:-"

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
Wow....
آقا چرا اطلاعات غلت به مردم میدی;)
ببین برادر واسه غذا پختن باید اول خونه تو بزرگ کنی....بعد یه سری وسایل بخری...:smile:
خیلی طولانیه...منم حوصله توضیحش رو ندارم..:biggrin1:
ولی اینو بدون که اون عکس بالا که مشخص شده (آرد)هست،نه شکر.:-"
آره پروسه طولانی ای داره علی رضا یادش بخیر تابستونو فقط همینو بازی میکردم :D

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
اه:mad:
دیونه شدم بابا جون یکی دو روز xbox360تمو دادم آپدیت کنن مجبور به بازی کردن ps1شدیم که به مشکل بر خورد کردیم و همتون چرت و پرت میگین :evil:
یکی میگه توی یه فصل خواص یکی که میگه آرد شکراست(سوادت کجا رفت خود سوپریه میگه این آرد است ):wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
دیگه کمک نیخوام مگر اطلاعات درست و حسابیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ولی من بعید میدونم کسی بدونه :dozing::hurted:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
اه:mad:
دیونه شدم بابا جون یکی دو روز xbox360تمو دادم آپدیت کنن مجبور به بازی کردن ps1شدیم که به مشکل بر خورد کردیم و همتون چرت و پرت میگین :evil:
یکی میگه توی یه فصل خواص یکی که میگه آرد شکراست(سوادت کجا رفت خود سوپریه میگه این آرد است ):wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
دیگه کمک نیخوام مگر اطلاعات درست و حسابیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ولی من بعید میدونم کسی بدونه :dozing::hurted:
این چه طرز حرف زدنه؟؟؟ دوست داری مثل خودت باهات صحبت بشه؟؟؟ من سعی کردم اون چیزی که یادم میاد بگم شاید کمکی باشه!
اینجا هم بازارچه نیست که شما بخوای در خواست قفل تاپیک بدی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر