hardware for ps2

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
این تایپیک رو با اجازه دوستان زدم تا هر کسی در مورد سخت افزار های جانبی پلی استیشن 2 اطلاعاتی داره برای استفاده بقیه بنویسه . اول هم خودم یه سوال دارم . قیمت موس و کیبرد پلی استیشن تو چه مایه هایی و اینکه تهران پیدا میشه ؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوسته عزیز من تهران نیستم اما تا اونجایی که می دونم فقط کنجه کنار پاساژ پایتخت باید داشته باشه اخه اون فقط وسایل جانبی ps2 داره

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
قيمت دقيق ماوس و كيبورد براي PS2 رو دقيقا نميدونم ولي اگه راهم افتاد سمت بازار يه سوالي ميكنم. در ضمن شما ميتونيد همين ماوس هاي Optical كامپيوتر رو براحتي به PS2 وصل كنيد و استفاده كنيد. من ماوس كامپيوترام فراسو هستند از دو مدل مختلف و هردوشون براحتي با PS2 كار ميكنند. با بازي مثل Resident Evil Dead Aim من تست كردم و كار كرده. ولي تابحال كيبورد USB وصل نكردم ببينم كه كار ميكنه يا نه.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام طاهر جون

یعنی شما موس تون را با همون پورت Usb به پست دستگاه وصل کردید یا از یه تبدیل استفاده کردید

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Taher:
بله . من ماوس رو مستقيماَ زدم به پورت Usb جلوي كنسول.
من امتحان نکردم اینو . ممنون فقط اگه کیبورد رو تونستی وصل کنی بگو لطفا چون گیم شارک پستمو میکه واسه کد نویسی .

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
علي آقا من متاسفانه هيچ كدوم از كيبوردهام USB نيستند بخاطر همينه كه نتونستم تست كنم. اگر كيبورد USB دستم بياد حتما تست ميكنم.

در ضمن يك نكته هم ميخواستم بگم. من ديروز رفتم و كابل Component براي PS2 گرفتم. كيفيت رنگ و تصوير رو خيلي بهتر كرد !!!
من پيشنهاد ميكنم اگر تلويزيونتون Component رو ساپورت ميكنه حتما از اين كابل استفاده كنيد. البته كيفيت خود كابل هم مهمه و بايد كيفيت خوب داشته باشه تا تاثير بيشتري بذاره.
اين كابلي كه من گرفتم كنسولهاي PS2 و XBOX و GC رو ساپورت ميكنه و قيمتش 8500 هست.
در كل بعلت سه خروجي مجزا فقط براي تصوير كيفيت تصوير مطمئناَ بهتر از كابل AV هست كه فقط يك خروجي براي تصوير داره.

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Taher:
علي آقا من متاسفانه هيچ كدوم از كيبوردهام USB نيستند بخاطر همينه كه نتونستم تست كنم. اگر كيبورد USB دستم بياد حتما تست ميكنم.

در ضمن يك نكته هم ميخواستم بگم. من ديروز رفتم و كابل Component براي PS2 گرفتم. كيفيت رنگ و تصوير رو خيلي بهتر كرد !!!
من پيشنهاد ميكنم اگر تلويزيونتون Component رو ساپورت ميكنه حتما از اين كابل استفاده كنيد. البته كيفيت خود كابل هم مهمه و بايد كيفيت خوب داشته باشه تا تاثير بيشتري بذاره.
اين كابلي كه من گرفتم كنسولهاي PS2 و XBOX و GC رو ساپورت ميكنه و قيمتش 8500 هست.
در كل بعلت سه خروجي مجزا فقط براي تصوير كيفيت تصوير مطمئناَ بهتر از كابل AV هست كه فقط يك خروجي براي تصوير داره.
میشه یه تصویر از کابل بذاری لطفا . من متوجه نشدم منظورت کدوم کابله .

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
میشه یه تصویر از کابل بذاری لطفا . من متوجه نشدم منظورت کدوم کابله .
منظور ایشون کابل Component هست که در بالا هم نوشته.این کابل دارای 3 فیش هست که فقط برای تصویر هست.منم احتمالا میرم میگیرم.البته باید تلویزون هم جای component رو داشته باشه.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
نوشته شده توسط Death Knight:
منظور ایشون کابل Component هست که در بالا هم نوشته.این کابل دارای 3 فیش هست که فقط برای تصویر هست.منم احتمالا میرم میگیرم.البته باید تلویزون هم جای component رو داشته باشه.

البته كابل Component داراي 5 فيش هست كه 3 تا تصوير و 2 تا صدا داره.
اينم عكس :
ps2-component_cable.jpg

اين كابل رو من هم به پيشنهاد يكي از دوستانم خريدم و كاملاَ تفاوت رنگ و تصوير و احساس كردم. البته اوني كه من گرفتم يه چيزي تو اين مايه هاست (يعني همونطور كه گفتم به 3 كنسول مختلف ميخوره.) :
20052115123491034.jpg

فيش مربوط به PS2 اوني هست كه تهش يه كانكتور اضافي هم داره كه براي وصل كردن سيم GunCON 2 هست.
باز هم ميگم كه اگه تلويزيونتون Component داره اين كابل رو حتماَ امتحان كنيد ;)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام طاهر جون

من رفتم با موسم که جی نوس هستش روی پی اس تو امتحان کردم ولی نشد بازی جی تی ای و میدال جدید رو امتحان کردم ولی نشد باید چی کار کنم میشه تویضیح کامل بدید

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوست عزيز شايد ماوس شما ساپورت نميشه ! من همونطور كه گفتم با Resident Evil Dead Aim تست كردم و بازي ديگه اي كه ماوس ساپورت باشه گيرم نيومده تا تست كنم.
در ضمن شما مطمئن هستيد كه اين دو تا بازي كه گفتيد ماوس رو ساپورت ميكنند ؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Taher:
البته كابل Component داراي 5 فيش هست كه 3 تا تصوير و 2 تا صدا داره.
اينم عكس :
ps2-component_cable.jpg

اين كابل رو من هم به پيشنهاد يكي از دوستانم خريدم و كاملاَ تفاوت رنگ و تصوير و احساس كردم. البته اوني كه من گرفتم يه چيزي تو اين مايه هاست (يعني همونطور كه گفتم به 3 كنسول مختلف ميخوره.) :
20052115123491034.jpg

فيش مربوط به PS2 اوني هست كه تهش يه كانكتور اضافي هم داره كه براي وصل كردن سيم GunCON 2 هست.
باز هم ميگم كه اگه تلويزيونتون Component داره اين كابل رو حتماَ امتحان كنيد ;)
تلویزیون من ساپورت نمیکنه . باید بقیه tv ها و چک کنم . راستی اگه ساپورت نکردن قیمت تلویزیون هایی که سا.ورت میکنن چنده ؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
اون پورت اوپتيكال براي صداي ديجيتال هستش كه ميشه به سيستمهاي صداي حرفه اي خانگي وصل كرد و خروجي صداي دالبي گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر