Happy Birthday BaziCenter

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
درود

پس از گذشت 8 سال، این افتخار را داریم تا بازیسنتر را بزرگترین، معتبرترین و با سابقه‌ترین سایت فارسی زبان در زمینه‌ی بازیهای کامپیوتری بنامیم. این مهم را بدون شک مدیون کاربران سایت هستیم که بدون حمایت آنها، هرگز به این درجه از موفقیت نمی‌رسیدیم.

همچنین جا دارد از اعضای تحریریه، خبرنگاران و ناظمین سایت تشکر ویژه‌ای به عمل بیاوریم که در طول این 8 سال بدون کوچکترین چشمداشتی زحمات بسیاری برای بازیسنتر کشیدند و با مدیران سایت در فراهم کردن این بستر نهایت همکاری را داشتند.

با تشکر
BaziCenter

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
تبریک به مدیران ارشد، مدیرها، ناظم ها، خبرنگاران و اعضای تحریره ..
7 سال اینجا عضوم مثل عضوی از خانواده ام شده این سایت اون موقعی که قطع بود واقعاً نگران بودم ! خدارو شکر که هستیم ! :)

از همه مهم تر تبریک به 100.000 عضو سایت که " بازی سنتر " رو " بازی سنتر " کردند .. و خسته نباشید به همه کسایی که برای این سایت زحمت کشیدن از بالا بالاییشون تا پایین پایین ِ :)

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
تولد 8 سالگی بزرگترین وب سایت فارسی زبان بازی های رایانه ای رو به تمامی عزیزان مسئولین و مدیران و ناظمین و تیم تحریربه و خبر نگاران و تمامی کاربران تبریک میگم . از صمیم قلب آرزو موفقیت برای عزیزانی که با جان دل برای سایت زحمت میکشن دارم . به امید اینکه شاهد پیشرفت روزافزون BaziCenter بزرگترین وب سایت بازی ها در ایران باشیم .

آخرین ویرایش:

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
602
نام
سینا
بنده هم به شخصه تولد 8سالگی سایت رو تبریک میگم.
توی این 3 سالی که عضو این سایت بودم همیشه یه خواننده بودم و باید بگم که سطح علمی کاربرای این سایت در زمینه گیم بیشتر از هر سایت دیگه ای هستش.
به تمام کاربرای این سایت که بازیسنتر رو بازیسنتر کردن هم تبریک میگم.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
Panda-Celebrates-1st-Birthday--21367.jpg

happy birthday to the best gaming website in the world

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
منم تبریک میگم تولدش رو امیدوارم روز به روز بهتر و بهتر بشه . تو این سال ها با تمام کل کل ها دعواها و کتک کاری هاش بازم دوست داشتنی بوده :d
خلاصه تبریک به تمام مدیران و کاربرهای سایت

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بعلیاه...بعلیاه...منم تبیریک میگیم این سایت تولد خسته را...
واقعا تبریک میگم...تولد بازیسنتر مبارک...
خداییش توی چندصدتا فروم عضویم هممون ولی تنها فرومی که هرروز و بعضا هر دیقه میان توش و چکش میکنن همین BC هستش...از همهء مدیرای سایتم ممنونیم که با تمام مشغله هایی که دارن بازم هوای این خانوادهء بزرگ رو دارن...

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
به نوبه خودم تبریک میگم :d
و این نکته رو متذکر میشم که انقد به BC وابسته ام که حتی یک روز هم نمیتونم بدون سر زدن به سایت رو سپری کنم !! :-s
از همه دوستانی که زحمت میکشن سپاسگذارم :-*

آخرین ویرایش:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
من هم به عنوان یکی از اولین اعضا که این مدت بیشتر خواننده بودم ... تولد سایتمون بازی سنتر را به همه عزیزان تبریک میگم و امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزونش باشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر