Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اصلی ها همه هستن، فقط Reach نیست. البته بخوای مولتی بازی کنی یه حجم زیادی آپدیت باید دانلود کنید :D گیم پس هم میتونی بگیری، اینجوری دانلود دلخواه هم داره و مثلا میتونی فقط کمپین هر شماره رو دانلود کنی.

عالیه پس :D
من فقط کمپین میرم و کلا میخوام جوری باشه ک چیزی دانلود نکنم :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
اصلی ها همه هستن، فقط Reach نیست. البته بخوای مولتی بازی کنی یه حجم زیادی آپدیت باید دانلود کنید :D گیم پس هم میتونی بگیری، اینجوری دانلود دلخواه هم داره و مثلا میتونی فقط کمپین هر شماره رو دانلود کنی.
من شاید درست متوجه نشدم ولی چند وقت پیش که اومدم هیلو کالکشن رو فقط واسه بازی ریچ دانلود کنم مجبور بودم کل کالکشن رو دانلود کنم اونم به حجم نزدیک ١٠٠ گیگ. خود هیلو ریچ رو که جدا دان کردم بازی اجرا نمیشد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
من شاید درست متوجه نشدم ولی چند وقت پیش که اومدم هیلو کالکشن رو فقط واسه بازی ریچ دانلود کنم مجبور بودم کل کالکشن رو دانلود کنم اونم به حجم نزدیک ١٠٠ گیگ. خود هیلو ریچ رو که جدا دان کردم بازی اجرا نمیشد.
خب اشتباه کردی :D من قبلاً کالکشن رو بازی کرده بودم پس فقط Reach رو دانلود کردم، همراه با مولتی ۱۸ گیگ بود. باید کالکشن رو بزاری دانلود، بعد از ۳ یا ۴ گیگ، Ready to Start میشه. میری تو بازی و بخش تنظیمات و مشخص میکنی چی دانلود بشه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خب اشتباه کردی :D من قبلاً کالکشن رو بازی کرده بودم پس فقط Reach رو دانلود کردم، همراه با مولتی ۱۸ گیگ بود. باید کالکشن رو بزاری دانلود، بعد از ۳ یا ۴ گیگ، Ready to Start میشه. میری تو بازی و بخش تنظیمات و مشخص میکنی چی دانلود بشه.
اها! اینجوریه پس! دمت گرم همش فکر میکردم باید کل کالکشن رو دانلود کنم.

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
دوستان من میخوام کالکشن رو بصورت دیجیتالی بخرم خواستم بدونم ک halo reach هم توی کالکشن هست؟
چون توی استور مایکروسافت قیمت کالکشن رو زده 40 دلار،قیمت ریچ رو زده 10 دلار؟

Halo: The Master Chief Collection | Xbox

نظر بدین چکار کنم؟

------------------------------------------------------------
اقا من متوجه نمیشم اصلا،توی این لینک نوشته کالکشن شامل ریچ و odst هم میشه

Buy Halo: The Master Chief Collection - Microsoft Store

بعد توی همین لینک بالایی همچین ک اون کالکشن توی قسمت include رو باز میکنم دیگه ننوشته ک ریچ و odst شاملش میشن!
الان شما ی راه پیش پای من بذارین ک چکار کنم و چی بخرم؟

اگه بخوام گیفت کارت 40 دلاری بخرم نزدیک 600 باید پول بدم.
نمیشه بازی رو دیجیتالی با قیمت کمتر بخرم؟
تو ی سایت زده بود 180 توی یکی دیگه زده بود 430.

آخرین ویرایش:

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اقا منم بازی رو دیجیتالی گرفتم،دیشب هیلو 1 دانلود شده،گرافیکش ازینی ک هست بالاتر نمیره؟ :D
چند ساعت گیمپلی داره؟

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
660
نام
امیرحسین
اقا منم بازی رو دیجیتالی گرفتم،دیشب هیلو 1 دانلود شده،گرافیکش ازینی ک هست بالاتر نمیره؟ :D
چند ساعت گیمپلی داره؟
حاجی از بازی سال 2001 که هشت سال پیش ریمیک شده زیاد انتظار نداشته باش:D
حدودا 10-11 ساعت
سعی کن تا آخر بری، ولی خب اگه نتونستی هم قابل درکه به هر حال بازی مال تقریبا بیست سال پیشه و قدیمی شده. ولی هیلو 3 به بعد رو حتما کامل بورو:D

پ.ن. کیا موافقن که مرحله یکی مونده به آخر هیلو 3 (Cortana) بدترین مرحله تاریخ هیلو ـه؟:D یادش میوفتم یجوری میشم اصن:D

• Like
Reactions: Batsy

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
حاجی از بازی سال 2001 که هشت سال پیش ریمیک شده زیاد انتظار نداشته باش:D
حدودا 10-11 ساعت
سعی کن تا آخر بری، ولی خب اگه نتونستی هم قابل درکه به هر حال بازی مال تقریبا بیست سال پیشه و قدیمی شده. ولی هیلو 3 به بعد رو حتما کامل بورو:D

پ.ن. کیا موافقن که مرحله یکی مونده به آخر هیلو 3 (Cortana) بدترین مرحله تاریخ هیلو ـه؟:D یادش میوفتم یجوری میشم اصن:D

اره کلا گفتم شاید اپشنای گرافیکی بیشتری داشته باشه :D
کلا من دیدم همه میگفتن هیلو 1 و 2 از همه هیلو ها بهتر بودن برا همین میخوام برم کامل بازی،خودم بیشتر برای هیلو ریچ و 4 هیجان دارم :D

• Like
Reactions: Nameless King

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اره کلا گفتم شاید اپشنای گرافیکی بیشتری داشته باشه :D
کلا من دیدم همه میگفتن هیلو 1 و 2 از همه هیلو ها بهتر بودن برا همین میخوام برم کامل بازی،خودم بیشتر برای هیلو ریچ و 4 هیجان دارم :D
بهترین کمپین سری واسه Halo 3 هست :D

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
بهترین کمپین سری واسه Halo 3 هست :D

اخرش 2 یا 3 ؟ :D
چون کلا تو نت همه از کمپین 2 تعریف کرده بودن بعد ی سوال دیگه،این هیلو odst جریانش چیه؟یعنی هیلو 3 کلا 2 تا نسخه داره ک یکی معمولیه و یکی odst؟
الان توی همین کالکشن ک من خریدم هیلو ریچ و odst ب عنوان dlc هستن.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اخرش 2 یا 3 ؟ :D
چون کلا تو نت همه از کمپین 2 تعریف کرده بودن بعد ی سوال دیگه،این هیلو odst جریانش چیه؟یعنی هیلو 3 کلا 2 تا نسخه داره ک یکی معمولیه و یکی odst؟
الان توی همین کالکشن ک من خریدم هیلو ریچ و odst ب عنوان dlc هستن.
نسخه دوم مولتی خیلی معروفی داره ولی الان کمپین دیگه قدیمی شده، ولی نسخه سوم الان هم کمپین خفنی داره. البته تو این کالکشن چون نسخه دوم ریمستر شده از نظر گرافیکی جذاب تره.

ODST یه بسته الحاقی واسه نسخه سوم هست.

• Like

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
نسخه دوم مولتی خیلی معروفی داره ولی الان کمپین دیگه قدیمی شده، ولی نسخه سوم الان هم کمپین خفنی داره. البته تو این کالکشن چون نسخه دوم ریمستر شده از نظر گرافیکی جذاب تره.

ODST یه بسته الحاقی واسه نسخه سوم هست.

یعنی الان خواستم نسخه 3 رو بازی کنم همون معمولی رو برم این dlc خودش اضافه شده بهش؟یا کلا از همون اول برم سراغ odst؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر