Xbox Halo: The Master Chief Collection

GvPc.jpg

بازی Halo: The Master Chief Collection به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One در طول کنفرانس مایکروسافت در E3 امسال معرفی شد.

بازی شامل Halo: Combat Evolved, Halo 2, Halo 3 و Halo 4 خواهد بود و با قیمت 60$ عرضه خواهد شد.

تمام نسخه های موجود در این کالکشن به صورت 1080P و 60 فریم اجرا خواهند شد و Halo: Combat Evolved, Halo 2 به صورتremastered (دوباره ساخته شدن و کیفیت بازی ها بهبود پیدا کرده) شدن.

The Master Chief Collection شامل تمام مد های Halo های قبلی، تمام نقشه های بخش مولتی پلیر (بیش از 100 نقشه) و 4000 گیمر اسکور خواهد بود.

بازی در تاریخ 11 ماه نوامبر عرضه خواهد شد.

yommrdhryylq6dxmtk4g.png

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
مولتی بازی جز با چیز شکن راهه دیگه نداره؟مشکل از داخله یا تحریم؟
اگه تحریم اینا بود با این dns تحریم شکن وصل میشد ...مث گرز 5
ولی این فقط با فیلتر شکن کار میکنه ...البته با لانچر مایکرو .استیم رو نمیدونم
البته من زیاد وارد این جور چیزا نیستم ...دوستان اهل فن بیان روشن کنن قصییه رو:D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,464
نام
Nimo
مولتی بازی جز با چیز شکن راهه دیگه نداره؟مشکل از داخله یا تحریم؟
والا اصلا نمیدونم چه مرگشه من دفعه اول که بازی اومد با vpn زدم هم وصل نشد الان که دوستمون گفت با vpn زدم وصل شد بعد دوباره بدون vpn هم رفتم داره وصل میشه خلاصه معلوم نیست چشه.

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من انحصاری های سونی رو خیلی هاشون و بازی کردم ولی هیچوقت ایکس باکس نداشتم و از انجام انحصاری های مایکروسافت محروم بودم .. فقط نسخه 2 رو خیلی وقت پیش یه مقداری رفتم ولی متاسفانه تموم نکردم و از زمانی که هیلو 4 با اون تریلر خفن توی E3 معرفی شد عاشق اتمسفر و گیمپلی بازی شدم و شاید باور نکنید بارها و بارها و بارها اون تریلر رو دیدم و هنوزم رو سیستمم دارمش و هر از چندگاهی میبینمش ..
در ضمن تقریبا چند سالیه که عنوان سینگل دیگه فرصت نمیشه بازی کنم! تعداد محدودی در حد ولفنشتاین نیو کلوسوس و دارکسایدرز 3 و یه سری بازی دیگه رو فقط رفتم و دلیلیش هم اعتیاد به اورواچه که لعنتی اجازه نمیده بری سراغ سینگل پلیر و حقیقتا خودم ترجیح میدم سینگل بازی کنم .. اما هیلو ریچ رو چند روز پیش دانلود کردم و دارم بازی میکنم و این عنوان قدرت این و داشته که من و از اورواچ جدا کنه .. بازی واقعا فوق العاده است.
اولش یکم برام گنگ بود که چطوری بازی کنم ولی الان داره مکانیک های بازی دستم میاد و هرچی جلوتر میرم بازی جذاب تر و چالشی تر میشه.
شوتینگ این بازی بی تردید جزو بهترین تجربه های اول شخصی بوده که داشتم .. اسلحه ها تنوع خوبی دارن و هر سلاحی خصوصیت منحصر به فردی داره و محدودیت بجا توی حمل اسلحه باعث میشه که با دقت سلاح ها رو برای نبرد انتخاب کنیم. هوش مصنوعی دشمنا واقعا فوق العادن و تا اینجای کار هر دشمنی تاکتیک خودش رو داره و بعضی هاشون واقعا بد قلقن و مدام تغییر جهت میدن و هدف گیری رو برای گیمر سخت میکنند.
خلاصه الان میتونم میلیون ها نفری که عاشق این فرانچایز هستن رو درک کنم و قطعا بعد تجربه ریچ سراغ نسخه های دیگه هم میرم ...

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
بازی رو دانلود کردم، 2 ساعتی بازی کردم، اصلا و ابدا با بازی حال نکردم، نه گرافیک، نه شونتینگ، نه محیط به قول دوستان این دیکه خیلی فسیل تشریف داره!
نقد های بازی رو خوندم همه به به و چه چه چه میکردند :)):|
درسته این بازی یک انقلاب بوده ولی برای زمان خودش دیگه فلسفه بازی کردن الانش چیه:|
امیدوارم نسخه های بعدی بهتر باشند!

• Like
Reactions: kamyy and masoud101

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
من تمام نسخه های Halo رو بازی کردم ولی هیچ کدومشون به اندازه Halo Reach منو تحت تاثیر قرار نداد
کاری به گرافیک و گیمپلی و ... نداره ، داستان و موسیقی این نسخه با هیچ بازی از نظر من قابل مقایسه نیست ، فوق العاده زیبا و احساسی و حماسی و غم انگیزه ... واقعا اشک رو تو چشم آدم جمع می کنه ...
خیلی از اسپارتان ها تو ریچ مردند با اینکه تمام تلاششون رو کردند ولی در نهایت فراموش شدن . صحنه اخر بازی ، پوسیده شدن لباس اسپارتان تو سیاره فراموش شده که تعداد خیلی زیادی از مردم بی گناه توش جونشون رو از دست دادند واقعا اشک ادم رو در میاره ...
جرج خودش فدا کرد تا سفینه Covenant ها رو از بین ببره با اینکه بعدن خیلی از سفینه های دیگشون اومدند ، کیت حتی نتونست آخرین جمله اش رو تموم کنه ، کارتر با فضاپیماش رفت تو دل سفینه دشمن تا Emile بتونه حرکت کنه ، Emile هم آخرین اسپارتانی بود که جلوی چشم Noble 6 شاهد کشته شدنش هستید ، اخر سر هم Noble 6 راه رو برای سفینه خودی باز کرد تا بتونند فرار کنن و بعد خودش یه تنه با Covenant ها درگیر شد و جونش رو از دست داد.

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بازی رو دانلود کردم، 2 ساعتی بازی کردم، اصلا و ابدا با بازی حال نکردم، نه گرافیک، نه شونتینگ، نه محیط به قول دوستان این دیکه خیلی فسیل تشریف داره!
نقد های بازی رو خوندم همه به به و چه چه چه میکردند :)):|
درسته این بازی یک انقلاب بوده ولی برای زمان خودش دیگه فلسفه بازی کردن الانش چیه:|
امیدوارم نسخه های بعدی بهتر باشند!
داداش شما مرحله exodus بازی رو تو درجه legendary بذار اون وقت تازه میفهمی حال چیه 2 هفتست دارم این مرحله رو بازی میکنم هنوز خسته نشدم خوده من اولین بازی که از HALO رفتم ODST بود بازیش کردم رو نرمال تموم که شد گفتم این چی بود دیگه عجب اشغالی بود ولی یه بار امتحانی رو لجندری رفتم تازه فهمیدم HALO یعنی چی اولا که درجه بازی رو لجندری کن دوم هم از زیاد مردن تو این درجه ناامید نشو باید زیاد تمرین کنی و بدونی از چه اسلحه ای در برابر چه نوع دشمنی اسفاده کنی و به یارات اسلحه های قوی مثل راکت لانچر بده چون برای اونا تیرشون بینهایت محسوب میشه و در اخر سعی کن داستان بازی رو بفهمی که خیلی زیباست این کارارو انجام بدی 99 درصد نظرت عوض میشه.

• Like
Reactions: The Hound and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
این دوستمون هم سر گرافیک فقط نبوده که بازی نچسبیده بهش چون کلا کالکشن از استاندارد های روز خیلی فاصله داره حتی نقشه و key binding هم فاصله زیادی با استاندارد روز داره که گرافیکشون هم البته enhanced شده البته بازم غیر enhanced جزییات خیلی بهتری داره که خوب حالا بازی های قدیمی هستن. گرافیک gears 5 هم خوب بود اما برای من حداقل خیلی عجیب و خاص نبود مخصوصا اون صحرای شنی قرمز خیلی داغون بود با افکت های رعد برق بدتر.
کاری به موارد دیگه ندارم ولی گرافیک گیرز 5 از بهترین های نسل هشت بود (حتی بیابان هم مکان های زیرزمینیش زیبا بودند)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دوستان الان Halo Reach داخل این کالکشن هست؟ چون دنبالش بودم رو Game pass دیدم فقط همین هست الان همینو بگیرم Halo Reach ـم داره؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اقا توی دیسک بازی هستن همه نسخه ها یا باید دانلود کرد؟
اصلی ها همه هستن، فقط Reach نیست. البته بخوای مولتی بازی کنی یه حجم زیادی آپدیت باید دانلود کنید :D گیم پس هم میتونی بگیری، اینجوری دانلود دلخواه هم داره و مثلا میتونی فقط کمپین هر شماره رو دانلود کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر