Halo : CE Remake امسال منتشر می شود

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام!
Halo_Combat_Evolved.png

شایعات چند وقت پیش مطرح شده توسط Joystiq در مورد بازسازی Halo : Combat Evolved در واقع کاملا صحیح هستند. بر حسب اطلاعات کسب شده توسط Gameinformer این نسخه فقط یک نسخه ی جدید با رزولوشن بالاتر نیست، بلکه برای استفاده از قابلیت های X360 دارای طراحی های کاملا جدیدی است.

این بازسازی توسط استودیوی Saber Interactive در دست ساخت است. آخرین کار این استودیو بازی Time Shift بود.

انتظار می رود تاریخ عرضه ی بازی 15 نوامبر امسال، دقیقا 10 سال پس از عرضه ی نسخه ی اصلی باشد.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
این یا خالی بندی هست یا 343 دروغگو ! :| خودشون چند وقت پیش گفتن ما بازیمون رو نمیدیم دست یه استدیو دیگه بسازه ! مگر اینکه Saber Interactive رو خریده باشن قبلاً ولی هنوز رو نکرده باشن این حرکتشون رو !

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
10 سال گذشت؟ احساس پیری میکنم :biggrin1:. حالا چرا Saber Interactive :( !!.
پیر مرد ... :D.
===============
Halo خیلی قشنگ بود یه جورایی بد جور حس میداد بهم یادمه که با چنان دلچرکینی نشستم این بازی رو کردم که حد و حدود نداره. ساعت های اول اصلا باهاش حال نمیکردم و رو اعصابم بود اما بعدش نظرم عوض شد.
اول که میخواستم بازی کنم میگفتم کدوم بازی خزی پیدا میشه رنگ تیر هاش اینجوری باشه؟ :D. ولی بعدش عاشق همین چیزاش شدم.
به هر حال الان یادم نیست کجا بود ولی یادمه سر یکی از الیت ها من یه مدت خواب میدیدم :|.

یادش بخیر چقدر این بازی قشنگ بود :D.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این استدیو واقعا کم کار نشون داده بود ،نگو که اره!البته امیدوارم کار 343 باشه!
اصلا خوشم نمیاد بدنش دست مردم:D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یک از سوپرایزهای MS تو E3 حتما همینه ! 343 که داره هیلو 4 رو می سازه ! معرفی دوتا هیلو تو یه E3 چه شود ! :d

من هم چند وقت پیش به این موضوع فکر کرده بودم ! آخه تو یکی از آگهی های 343 اومده بود کسی رو احتیاج داریم که هم شخصیت ها و داستان سری هیلو تا اینجا رو بدونه و هم بتونه شخصیت های جدید رو خلق کنه در دنیای بازی و ... یعنی همزمان گذشته و حال سری رو بتونه درست درک کنه ! :D

البته ترجیح میدم هر دو پروژه رو خود 343 در دست ساخت داشته باشه ! ولی اینکه از الان روی 2 تا پروژه در حال کار باشن میتونه بزرگترین سورپرایز برای هیلو فنها باشه ! هم MC برمیگرده و هم Reach دنباله بازسازی شده به خودش میبینه ! میشه استارت کار 343 ! >:d<

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من هر خبری که بیاد یهوی میام میگم اِ این حتما همون سورپرایز بزرگ ms تو E3 ـه!:D
اینم یه سورپرایز بزرگه!همونه یعنی:D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اوکانر که گفته بود هی عنوانی از هیلو خارج از سیستم 343 ساخته نمیشه!اگه هیلو ریمیک قراره ساخته بشه توسط 343 هست نه استدیو دیگری اینا مطمئن هستم
در مورد اون قضیه استخدام کارکنان جدید vg247 گفته بود که 343 داره روی دشمن بعدی سری بازی ها هیلو کار میکنه
میشه سوپرایز ماکروسافت پوستر و بنر عظیم و بزرگ مسترچیف باشه که نشانگر هیلو 4 باشه دیگه ملت ذوق مرگ میشند کل نمایشگاه به فنا میره :d>:d<:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر