HALO 5 آن چیزی نیست که تا E3 2014 منتظرش هستید !!!!صحبت های جنجا لی فیل اسپنسر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
halo_5_guardians.jpg

هنگامی که مایکروسافت بازی Halo 5 اعلام کرد : XBOX ONE هفته گذشته زیباترین لحظه های خود را در فروشگاه ها میگذزاند به طوری که فروش XBOX ONE در فروشگاه ها بهبود یافته است
با توجه به صحبت های شیرین رئیس استودیو مایکروسافت فیل اسپنسر در توییتر، مایکروسافت قصد دارد چند شگفتی خوشمزه و شیرین را تا قبل از E3 نشان هواداران دهد ...
@ bmuny101 چند چیزتا قبل از E3 وجود دارد. چه چیز هایی هست که باید تا قبل از E3 بدانیم :

- فیل اسپنسر ( @ XboxP3 ) 2014 مه 18

اسپنسر گفت که عنوان های زیادی مانند HALO 5 ....در حال حاضر مایکروسافت زمان بیشتری برای تمرکز روی بازی های دیگر دارد .

@ AkkaksMichael چه عنوانی !!! به نظر نشان می دهد سرگرم کننده. و جالب است من میخوام بدانم چه چیزهاایی در تمرکز شماست

- فیل اسپنسر ( @ XboxP3 ) 2014 مه 18

من نمی توانم تصور آنچه که می تواند بزرگتر HALO 5 باشد را بگویم ، اما از سوی دیگر ، ما می دانیم این عنوان ها مانند HALO بسیار خاص هستند . مایکروسافت زمان زیادی برای توضیح دادن ندارد . در حالی که چیزهای بسیاری را به عنوان برگ برنده داریم و این بسیار جالب است .

به خوبی می دانم آنچه مایکروسافت را وارد مرجله ی بعد میکند چیست
یه سری از صخبت ها هم راجع به کینکتو برنامه هایی که برای PC دارن کردن که زیاد مهم نبود...
منبع

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
خیلی مثل اینکه فیل بیکاره و دوس داره شیرین کاریاشو خوشمزه گیشو هر دقیقه متن خبری کنن .

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
با تشکر، ترجمه مشکل داره.
— Phil Spencer (@XboxP3) May 18, 2014

This year, we’ve been promised new IP as well as sequels, more games and less talk, and the best line-up Microsoft has delivered in years.

ما همچین کنفرانسی میخواییم ! :d

با این صحبتا که شده، کم کم حس می کنم دیگه مستر چیف کالکشنـه رفته که تایید بشه !

bigbox

کاربر سایت
May 19, 2008
121
نام
ALIREZA
http://forum.bazicenter.com/thread88751/

- - -ویرایش - - -

شما هم جای دیگه نمک بپاش;)

سید امیر تایپیک جدیده صخبت های جدیده ......خیلی دوس دارم ببینم این سکوت سونی معنیش چیه باید ترسید از این سکوت من یه فن جنجالی ماکروام ولی سکوت سونی خیلی مرموزه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,084
نام
مــاکــان
خیلی مثل اینکه فیل بیکاره و دوس داره شیرین کاریاشو خوشمزه گیشو هر دقیقه متن خبری کنن .
به این میگن بازارگرمی.هیجان دادن به گیمر جماعت.هر شرکتی باید اینکارهارو بکنه.
اگه میبینی از اونطرف خبری نیست،چون سونی از خودش مطمئنه.این مایکرو هست که باید ورق رو برگردونه.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
مگه خوراکی که میگه خوشمزه ؟! :|

بیشتر من احساس رو همون عینک واقعیت افزوده هست رونمایی کنن البته سونی خیلی اروم موزی داره پیش میره /:)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر