شایعه Halo 3 در راه Steam

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
66878369149607014753.jpg

آپدیت:
Dyad یکی از بازی‌های این لیست است سازندش Shawn McGrath بعد از این خبر اعلام کرده: با Valve مارس 2012 درمورد عرضه این بازی روی Steam صحبت کرده است و به احتمال زیاد این بازی برای PC وMac در ماه مارس امسال منتشر میشود. همچنین ایشان از درز کردن این لیست تعجب کرده چون گفته است هیچ صحبتی با رسانه‌ها در مورد عرضه بازی برروی Steam انجام نداده است. Dyad is magic سال پیش برای PSN عرضه شد.
...
در جستجوی database شبکه Steam بعضی مواقع مواردی کشف می‌شوند که بعدها مورد تایید قرار می‌گیرند مثل Brutal Legend که به تازگی مشخص شده است.
حال کاربران NeoGAF توانسته‌اند لیست تعداد زیادی بازی را کشف کنند که در database شبکه Steam ثبت شده بودند پیدا کنند که نام Halo 3 و Resident Evil: Revelations همچنین Fez در این لیست به چشم می‌خورند. قابل ذکر است که نسخه PC بازی Halo 2 با 2 سال تاخیر نسبت به نسخه Xbox 360 عرضه شد. همچنین در لیست مشاغل مایکروسافت نام Steam به چشم می‌خورد.
لیست بازی‌ها:
  • La-Mulana
  • The Splatters
  • Octodad: Dadliest Catch Beta
  • Duke Nukem 3D: Atomic Edition (Duke Nukem 3D+)
  • Super House of Dead Ninjas
  • Fez
  • LucasArts Test App
  • Fast and Furious 6
  • Lococycle
  • Yogventures!
  • Hardware
  • Hardware (Demo)
  • Dyad
  • Cut the Rope
  • Shadow Warrior Complete
  • Hardware (VIP)
  • Hardware (Internal)
  • THE KING OF FIGHTERS XIII
  • Retro/Grade
  • Resident Evil: Revelations
  • THE KING OF FIGHTERS 2002 UNLIMITED MATCH
  • THE KING OF FIGHTERS ’98 ULTIMATE MATCH
  • Quantum Conundrum 2
  • Halo 3
  • Halo 2
  • Halo: Combat Evolved
  • The Witness
  • Angry Birds Space
  • Angry Birds Seasons
  • Second Life

این بازی‌ها به تازگی در Database شبکه steam ثبت شده‌اند. Gamechup طی گزارشی بیان کرده است:
کارمند مایکروسافت می‌گوید این شرکت Steam را یک منبع کسب در‌آمد می‌داند.
04622569612632947215.jpg

Steam به تازگی پک بازی‌های پورت شده XBLA بر روی PC را در شبکه خود قرار داده است. بعضی مواقع ما‌ه‌ها وسال‌ها طول می‌کشد بازی تایید شد و برروی Steam قرار بگیرد مانند Final Fantasy VII و همچنین Brütal Legend که در این هفته کشف شد. همچنین بازی‌های مایکروسافت تحت شبکه Games for Windows Live هستند که بازی‌سازان کمی از این برنامه استفاده‌ می‌کنند.
برای دیدن Halo 3 می‌توانید به لینک ذیل بروید:
ValveTestApp216800 · AppID: 216800 · Steam Apps Database

منابع:
3
1
2

3

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,602
نام
حمیدرضا
از اونجایی که شخصا پیگیر عناوینی که به دیتابیس استیم اضافه میشن هستم باید بگم خیلی نمیشه به دیتابیس استیم اعتماد کرد . از اوریجین متنفرم و برای همین هیچ وقت fifa رو بصورت اورجینال نخریدم اما با دیدن PES 2013 حدود 2ماه پیش رو دیتابیس استیم فوق العاده خوشحال شدم اما خبری نشد که نشد . همین اتفاق برای league of legends افتاد و بعد از منتشرشدنش اعلام کردن که قصد عرضه روی شبکه ی استیم رو ندارن . من نمیگم که این لیست fake هستو عناوین فوق روی استیم منتشر نمیشن اما خیلی نمیشه به اینجور چیزا اتکا کرد .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
بیاد که مشکلی نیست خیلی هم خوبه که بعضی ها نسخه 3 رو بازی کنن چون شاهکار بود :d ولی شدیدا خبره چرت و غیر قابل باوریه. تو شایعه هم باشه بهتره

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
کاشکی نسخه ی 4 رو برای pc میدادن:d.
در هر حال من شخصا دوست دارم خبر حقیقت داشته باشه.

اتفاقاً علی جون دعا کن همین هیلو 3 باشه چون از خیلی لحاظها حتی بهتر از هیلو 4 هستش بخصوص اینکه در این نسخه در کنار آربیتر اعظم هستیم ! :D
البته co op ش یه حال دیگه ای میده ولی سینگلش هم عالیه بخصوص از لحاظ داستان که به نظر من بعد از نسخه ی دوم همین هیلو3 بهترین داستان رو در کل سری داره ...

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این بازی الان بیاد اینقدر چرت و بی کیفیته که کسی طرفش هم نمیره ...اگه ریچ یا حتی 4 رو بدن باز یه امیدی بهش هست ...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این بازی الان بیاد اینقدر چرت و بی کیفیته که کسی طرفش هم نمیره ...اگه ریچ یا حتی 4 رو بدن باز یه امیدی بهش هست ...
بازی ماله سال 1121 ه.ق نیست که چرتت و بی کیفیت باشه 2007 اومد یکی از بهترین هیلو های تمام زندگیم بودش! حاظرم چندبار دیگه بشینم تمومش کنم!
از همه نظر جایی عالی بود!
حتما ریچ یا 4 رو منتظرش باشین :|

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
ای دل غافل، چرا من نمی دونستم نسخه 2 برای کامپیوتر نیز عرضه شده است !!!!! دوستان به نظر شما ارزش داره این بازی رو الان تهیه و بازی کنم؟ گرافیکش نا امیدم نمی کنه؟

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
هفته پیش یه دور Halo 3 تموم کردم تو بگو 1% احساس کنی گرافیکش قدیمیه؟ اصّلا...
تکسچرهاش فوق العادست.

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
فکر نکنم خبر به واقعیت نزدیک بشه . ولی به هر حال بهترین هیلو تو این نسل همین هیلو 3 بود . گرافیکش الان دیگه چنگی به دل نمیزنه ولی داستان و گیم پلیش به مراتب از هیلو 4 هم بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر