Halo بعدی از نظر نوآوری های گرافیکی و صوتی گیمرها رو دچار تعجب و شک میکنه

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
7301ea-1392036603.jpg

در مورد Halo بعدی بر روی Xbox one تا به این لحظه دانسته های زیادی در دسترس نیست اما آگهی های جدیدی از طرف مایکروسافت برای استخدام مهندسهای گرافیک و توسعه دهنده های نرم افزار منتشر شده که میتونه نگاه اجمالی از اون چیزی که ما باید از پیشرفتهای گرافیکی و صوتی این بازی انتطار داشته باشیم نشون بده.

در این آگهی اومده:
343 Industries به دنبال یک مهندس فوق العاده گرافیکی برای تکمیل تیم گرافیکی "برنده جایزه" خودش هست.این مهندس ویژگیهای بسیار پیشرفته ای رو بر روی بازی آینده Halo پیاده سازی خواهد کرد.و دیگر تیمهای داخلی رو بر اساس نیازهای گرافیکی و درخواستهای اونها پشتیبانی خواهد کرد.
به عنوان یک مهندس گرافیک شما مسئول نوشتن و حفظ سیستمهایی خواهید بود که سایر تیمهای 343 از اون برای پیاده سازی و بازگو کردن ویژگیهای مورد نیازشون در طول روز استفاده میکنن.نامزد ایده آل برای این شغل کسی هست که شور و اشتیاق و عشق کافی برای برنامه نویسی بر روی سیستمهای باورنکردنی داشته باشه تا بتونه پتانسیل تیمهای داخلی مارو آزاد کنه.از قابلیتهای شما برای ایجاد تعجب و شک در بین گیمرهای سراسر دنیا استفاده خواهد شد.شما باید کسی باشید که ذهنتون آماده چالشها باشه و از اینکه بازیها سریع و زیبا اجرا میشن لذت ببرین.
اگر رندر پیکسلهای داغ و تسهیل کار دیگران شما را هیجان زده میکند این کار مناسب شماست!

مسئولیتهای داوطلب:

همکاری نزدیک با تیم توسعه داخلی برای آزاد کردن پتانسیل اونها
نگهداری و حفظ سیستمهای مختلف رندرینگ DX11
ایجاد سیستمهای نسل بعدی جدید

نیازمندیها:

داشتن تجربه برنامه نویسی گرافیکهای ریل تایم
داشتن بیشتر از 5 تجربه حرفه ای کدنویسی با زبان ++C و زبان Shading (برنامه نویسی برای کارتهای گرافیک)
گرافیکهای قوی، ریاضیات، اشکال زدایی، حل مساله و مهارت های ارتباطی
مدرک کارشناسی یا درجه معادل

آگهی دیگری هم در مورد استخدام شخصی هست که مشخصاتی مثل علاقه مندی به نوآوری در تکنولوژیهای صوتی و ایده های قوی برای آینده تکنولوژی صوتی داشته باشه.

فکر میکنید Halo جدید قادر به ایجاد تعجب و شگفتی در شما خواهد شد؟ باید صبر کرد و دید،اما به نظر میرسه 343 Industries داره پاشو روی پدال گاز فشار میده!

http://www.microsoft-careers.com/jo...dustries-Halo-(867449)_-Job-WA-98052/41922600

Next Xbox One Halo Game to “Amaze and Shock” Gamers by Pushing Innovation for Graphics and Audio | DualShockers

آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
والا ما قبلا با انچارتد دچار شوک شدیم. دیگه تحمل یک شوک دیگه را نداریم!!!!در ضمن چیزی که هیلو نیاز داره نواوری گرافیکی نیست. هیلو نیاز به یک طراحی مراحل و یک فضای جدید داره. قسمت 4 سراغازی بود بر سقوط سری. نمونش هم میانگین بازی که رسید به 87. حتی از هیلو 3 هم که بازی پرانتقادی بود کمتر شد!!!قسمت 4 را من بازی کردم. واقعا ضعیف بود

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
والا ما قبلا با انچارتد دچار شوک شدیم. دیگه تحمل یک شوک دیگه را نداریم!!!!در ضمن چیزی که هیلو نیاز داره نواوری گرافیکی نیست. هیلو نیاز به یک طراحی مراحل و یک فضای جدید داره. قسمت 4 سراغازی بود بر سقوط سری. نمونش هم میانگین بازی که رسید به 87. حتی از هیلو 3 هم که بازی پرانتقادی بود کمتر شد!!!قسمت 4 را من بازی کردم. واقعا ضعیف بود
هیلو 4 یه هیلو واقعی بود ... اگر قرار باشه سبک سیاق بازی عوض بشه دیگه اسمش هیلو نیست ... چون شما(!) خوشت نیومده دلیل نمیشه

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
HALO4 شاهکار بود اما نواوری نداشت و فقط استانداردای HALO قبلیرو به بهترین شکل ممکن رعایت کرده بود یجورایی میشه گفت بهترین و بی ایرادترین HALO بود اگر چنتا احمق نبودن متاشم مطمئنا همون 90 یا بالاتر میشد پس به خاطر متاش نمیشه گفت بازی ناموفقی بود اما کلا HALO بعدی نیاز به نوآوری داره

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

هیلو 3 که شاهکار بود .....

هیلو 4 هم همینطور ولی در حقش بی انصافی شد...

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
هیلو 4 یه هیلو واقعی بود ... اگر قرار باشه سبک سیاق بازی عوض بشه دیگه اسمش هیلو نیست ... چون شما(!) خوشت نیومده دلیل نمیشه
من همه قسمت هاشو بازی کردم. به نظر من بهترین قسمت هیلو3 بود. نگفتم چون من خوشم نیومده بد هست. گفتم نسبت به عناوین قبلی ضعیف تر بود.دیگه تو این قسمت داستان نخ نما و گیم پلی هم تکراری شده بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
HALO4 شاهکار بود اما نواوری نداشت و فقط استانداردای HALO قبلیرو به بهترین شکل ممکن رعایت کرده بود یجورایی میشه گفت بهترین و بی ایرادترین HALO بود اگر چنتا احمق نبودن متاشم مطمئنا همون 90 یا بالاتر میشد پس به خاطر متاش نمیشه گفت بازی ناموفقی بود اما کلا HALO بعدی نیاز به نوآوری داره
یه کمی طبیعی بود این قضیه ! :D یکی از بزرگ ترین بازی ها سازنده خودش رو از دست میده و یه استودیوی جدید روی کار میاد ، توی اولین بازی باید بیشتر به فکر تثبیت خودشون باشن و ریسک کردن سخته. چون همه نگاه ها به سمت ـشون هست و کافیه یه ایده جدید خوب جواب نده تا ملت کباب ـشون کنن !
من که به شدت با H4 حال کردم و از تک تک بخش هاش لذت بردم. به نظرم نسخه بعدی از نظر نوآوری هم مشکلی نداشته باشه و حالا که 343 دیگه جای خودش رو پیدا کرده و به اصطلاح اون استرس اولیه (:D) ریخته ، توی این نسخه سراغ چیزهای جدید هم میرن.

Halo 3 برای خود من بدترین Halo بین نسخه های اصلی هست (بنا به دلایل خاصی !) ، ولی پر انتقاد نبود ! اتفاقاً خیلی ها به عنوان یکی از بهترین نسخه های Halo قبولش دارن.
میانگین H4 هم بیشتر زیر سر یه سری سایت بامزه بود. شاید میانگینش در حد نسخه های قبلی نبوده ، ولی اگه امتیازهای خوشگل 2 و 5 و ... رو نداشت از این بهتر میشد.

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
الان مگه هر بازی-ای باید نو آوری داشته باشه ؟!
HALO 4 یه بازیه فوق العاده کامل و قوی بود . از نظر گرافیکی که خیالمون راحته . هوش مصنوعی هم که فوق العادست ، گیم پلی هم مشخصه عالیه .
فقط من یه تنوع تو محیط نسخه-ی بعدب مبخوام همین .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کپکام و اسکوئر انیکس هم اگر فنهای هیلو رو داشتن باید بشکن می زدن!:D
هیلو 4 در حد و اندازه های هیلوهای قبلی به هیچ عنوان نبود...
Halo 3 برای خود من بدترین Halo بین نسخه های اصلی هست (بنا به دلایل خاصی !)
اون دلایل خاص رو که من میدونم رو بذار کنار:D، بعد بیا بگو ایراد هیلو 3 چی بود؟:D
هیلو 3 بارها و بارها از هیلو 4 بهتر بود...

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
هیلو 4 و من تا هفته پیش موفق به امتحانش نشده بودم . ولی شدیدا برخلاف انتظارم ازش خوشم اومد . به نظرم تیم سازنده ش هرچی نباشن نابغه های گرافیکین . هرچند گیمپلی و لول دیزاینشم خیلی خوب بود . دمشون گرم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر